Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość one way only

Dlaczego kobiety są takie dziwne?

Polecane posty

Gość one way only

Na portalu randkowym dają komplementy np, mówią jak im się podobam, zaglądają co chwila, ale żeby się poznać to już nie chcą. Z reguły nie odpisują. Nie wiem jak myślą kobiety, ale gdyby mi się podobała kobieta że codziennie musiałbym wejść na jej profil dwa razy to chyba bym chciał ją poznać. O co chodzi tym kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcvbnthdl9
idiotki. ja tez kiedys bylam na portalu i jak mi ktos wpadl w oko od razu chcialam sie spotkac, a jesli ktos chcial 'poklikac' to spierdalalam od takiego goscia. trafiasz na zakompleksione dziewuchy, ktore pewnie boja spotkac sie bo sa beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one way only
No właśnie, większość chciałaby pisać po pół roku i najlepiej nigdy się nie spotkać. Rzadko która, choć zdarza się od razu się spotyka i nie uważam tego za coś złego w moich oczach. Może rzeczywiście, pare zdań to za mało, ale po 3-5 rozmowach można śmiało się spotkac. Widzę jak niektóre, nawet bardzo atrakcyjne dziewczyny siedzą tam już od roku. Trochę to dziwne. Wiadomo że nikogo nie chcą poznać. Bo jakby chciały to zaraz by się z kimś ustawily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×