Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Upadku obyczajów

Upadek seksturystek :O

Polecane posty

Gość Upadku obyczajów

"ivonaA Jestem już po wspólnym wyjeździe z koleżanką, która nie chciała wyjeżdżać z Egiptu (chciała zostać). Pierwszy raz od długiego czasu czuła się adorowana i doceniona przez mężczyzn. Na początku ciężko jej było przałamać barierę językową, ale się udało. Poznała bardzo przystojnego mężczyznę, utrzymują kontakt przez internet. Jest szczęśliwa. Ja wiem, że z arabskiej miłośći raczej związku nie będzie, ale ciesze się jej szczęściem. Myślę, że wiele kobiet marzy o takim wyjeżdzie. Ja już przygotowuję się do następnego. Plaża, drinki i przystojni Egipcjanie. Wolę mój Egipt niż sanatorium, a cenowo wychodzi podobnie. No i faceci lepsi i sprawniejsi;)" :O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O Żal jak się czyta wynurzenia takich pseudo kobiet :O Wielka kompromitacja kobiecości :D:D:D I pomyśleć, że takie coś mogłem pokochać :D :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upadku obyczajów
Autentyczny tekst :O Najgorsze jest to uogólnienie facetów :O Puste babsko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfilityczka
gdzie masz tu uogólnienie niby?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojebało was z tymi arabami :classic_cool: serio, jesteście nienormalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia syfiltyczka
no ale kurna sama przyznasz, ze przecietny pracownik egipskiego kurortu jest w lepszej formie niż wystrojony w sandały i skarpety kuracjusz z sanatorium.:P więc gdzie tu niby skłamała?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, może to wstyd ale nigdy nie byłam w Egipcie:( ani tym bardziej w sanatorium:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycie bez stresu.
A procentowo jak to wyglada? bo wiesz puszczalskie i dajki byly i sa wiec jesli Twoja kobieta w tym nie uczestniczy to sie nie przejmuj. Ja tam mam stosuje metode ograniczonego zaufania i nie zwiazałbym sie z kobieta ktora ma za soba taka przygode a gdyby byla ze mna i sie pusicila to bysmy sie rozsatali i tyle. Po co zaprzatac sobie czyms glowe jesli nas to nie dotyczy. A sa metody zeby dowiedziec sie jak zyla i czy zdradzila;P t taki zwykly wykrywacz klamst jak w rozmowach w toku gdzie partnerzy podjerzewani o zdrade czesto sie zapierali a wykrywacz klamst ich zdemaskowal.Po co sie zastanawiac i meczyc z watpliwosciami jak mozna wzajemnie szybko wyjasnic pewne watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. Powinny brać przykład z facetów i jeździć do Tajlandii, jak za starych, dobrych czasów. Tam sę facet pojedzie i 10-latka mu może loda za puszkę coli zrobić, albo za gumę do żucia. Jeszcze hiva fostanie gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziska o czym my mówimy ... w kraju roboty nie ma, żreć nie ma za co, a pisze się o wyjazdach facetów do Tajlandii, jaki % polskich facetów uprawia seksturystykę do Tajlandii :))) i jeszcze druga sprawa ilu z tych co tam pojedzie zaryzykuje przypadkowy sex zdając sobie sprawę ze skali zakażeń hiv ???? Egipt jest już bardziej w zasięgu finansowym ale ponownie to samo pytanie ile polskich kobiet wybiera się tam samotnie i ile z nich jest na tyle naiwnych aby brać na poważnie umizgi kurortowych żigolaków oraz ile z nich świadomie leci tam się puścić dla zabawy? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden frustarat kafeteryjny został zdradzony na wyjeździe i wariuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha na to wygląda :) a co wydaje się prawdopodobne, jeśli do tego miało dojść, to doszłoby i tak i nie ważne czy to czarny ląd czy rodzima Krynica Zdrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×