Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwa wredniucha101

Jak zalatwic wize do UK dla mojego faceta?

Polecane posty

Gość prawdziwa wredniucha101

Pare dni temu wywiezli go z powrotem do Pakistanu. Przegladam strony, UK Border Agency i sama nie wiem co robic? Teraz tyle jest odrzucen i nie tak latwo dostac wize do UK jak ktos jest z Azji. Gdzie mam sie udac po pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
lecz się kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrgt
trzymaj go tam gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wredniucha101
Niemile komentarze bede ignorowac. Chce zeby wrocil do mnie bo tu jest nasz dom. Tu mam prace i znajomych i nie mam zamiaru zostawiac wszystkiego i jechac za nim do Pakistanu bo tam sie nie da zyc! Moze ktos zna jakiegos dobrego prawnika lub agenta do spraw imigracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
od tego momentu każdy nick ze słowem "wredniucha" nie należy już do pierwotnej właścicielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredniucha101
Autorko ja mam jeszcze gorzej. Moj maz jest Zydem i jak jedziemy do Polski to juz w samolocie Wizzair mnie wyzywaja. Masakra z tymi ludzmi normalnie. Tu tolerancji nie szukaj na tym forum :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asdfffffssdffssdxf
On pewnie se raja ce cyce by miec wize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij siem nom
za malo szczegolow, czemu go wywiezli? na jakiejs podstawie tu byl? legalnie czy nielegalnie, macie slub? jak dlugo go znasz itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Przemka
nie widzisz, że ktoś się podszywa pod wredniuchę bo chce jej zrobić na złość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wredniucha101
Wywiezli go bo mu sie wiza skonczyla a wczesniej mu nie przedluzyli bo powiedzieli ze za mslo zarabia (byl managerem w Dixy chicken). Chcielismy wziac slub w UK ale nie zdazylismy bo juz go zlapali i w samolot do Pakistanu. Teraz on chce zebym przyleciala do Pakistanu i wziela z nim slub to wize dostanie szybciej jako maz obywatelki UE. Myslicie ze to pomoze? Ktos byl w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Przemka
to chyba ta sama co ubliża numerowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogarnij sie czy jak tam
jesli wezmiecie slub to i tak jest wielka szansa ze odmowia wizy argumentujac,ze malzenstwo bylo dla papierow musialabys PORZADNIE udokumentowac cala znajomosc-zdjecia, korespondencja, wspolne rachunki, wspolne konto,im wiecej tym lepiej jesli znasz jego rodzine a on twoja to duzy plus, moga was wezwac na przesluchanie i maglowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×