Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wojtusiowaa

Firma transportowa do przewozu mebli

Polecane posty

Gość MłodyMa
Jeśli chodzi o przewóz rzeczy przy przeprowadzce to korzystam z giełdy furgonetki. Dodaje tam swoje zleconko i nie muszę się martwić. https://gielda.furgonetka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pewnościa mogę polecić firmę http://transportprywatny.com Działaja na terenie warszawy i pomagali mi kiedyś w przeprowadzce. Wynieśli meble do samochodu, bardzo ostrożnie zresztą. Nic nie ucierpiało w transporcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo transport wiki z warszawy. To też solidna firma do przewozu mebli, która istnieje na rynku długi czas. Ja korzystałam z ich usług własnie podczas przeprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ten link, firma super solidna, bez problemu przewieźli mi meble i cenę da się ponegocjować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monana

A słyszałaś o firmie Japa&Co? Są chyba najlepsi jeżeli chodzi o przeprowadzki, a na pewno zawsze najlepiej przygotowani. Bez względu na to co i w jakich ilościach masz do przewiezienia, oni pomogą Ci we wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trytonk

Według mnie na terenie Warszawy nie ma lepszej firmy do przeprowadzek od www.warszawaprzeprowadzki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić firmę Japa&Co, są najlepsi w tej branży i mają dobre ceny. Do tego ekipa to super ludzie, którzy pomagają ze wszystkim, dzięki czemu przeprowadzka jest szybka i bezproblemowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Japa&Co jest bezkonkurencyjna. Są zawsze świetnie przygotowani, bez względu na rodzaj i wielkość przeprowadzki. Oni poradzą sobie ze wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze ze swojej strony polecę poradnik, który znajduje się na stronie Japa&Co. Bardzo ułatwia całą przeprowadzkę i odpowiada na wiele pytań, a tych podczas przeprowadzek nie brakuje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japa&Co to jedyny słuszny wybór, jeżeli planuje się przeprowadzkę. Oni są zawsze świetnie zorganizowani  i pomagają na każdym etapie przeprowadzki. Moim zdaniem są najlepsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×