Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana:-(ala

rodzina i dzieci

Polecane posty

Gość załamana:-(ala

Wczoraj byłam na dużej imprezie w rodzinie. 70 lat wujka. Jego wnuczka jest stomatologem[28 lat], a jej mąż jest chirurgiem[33 lata] wszyscy się ich czepiają że nie mają dzieci. Są 3 lata po ślubie. Mają wielkie mieszkanie. Dwa auta z salonu. Jedno mniejsze mieszkanie w innym mieście i jedno mniejsze w tym samym mieście co oni mieszkają. Cały czas był temat ,, Kieddy dzieci" czy tylko ja nie rozu!miem rodzimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanm sporo par bezdzietnych,ktorym sie znakomicie finansowo powodzi, ale nie chcą miec dzieci Mam doczynienia tez z taką niezreczną sytuacją, gdzie bliska mi para znajomych, rowniez zyjąca "na poziomie" nie ma dzieci ,kazdy ich martretuje o to, a prawda jest taka ,ze nie mogą miec O tym tylko Ja z mezem wiem, i zawsze czuje wielki niesmak jak pozostale osoby od 8 lat bombardują ich pytaniami o potomstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:-(ala
Mają działkę pod miastem i wszyscy stwierdzili że jak się zbudują to mają dziecko sobie zrobić. A oni nie chcą się wyprowadzać z ogronego mieszkania. Mają ponad 100 m 2. Stwierdzili że nie mieli by czasu zadbać o ten dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:-(ala
Oni mogą mieć dziecko, ale nie chcą. Kuzynka bierze tabletki anty. i bardzo tego pilnuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:-(ala
Ostatnio powiedziała że nie ma ochoty pakować się w pieluchy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
Nie każdy chce mieć dzieci .My mamy jedno i więcej nie chcemy i ile ja sie czasami nasłucham pd znajomych to ręce opadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-Infant.pl
Nie dziwię się, są młodymi lekarzami, zapewne chcą jeszcze coś w życiu osiągnąć. A to nowa specjalizacja, konferencje. Ponadto "kuzynka" na pewno ma prywatny gabinet, musiałaby zrezygnować z prowadzenia praktyki na jakiś okres. To ich sprawa, kiedy będą mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:-(ala
Podoba mi się ich podejście leją na to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:-(ala
Kuzynka prowadzi swój gabinet od niecałego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co to piszesz
A pare dni temu ta sama sytuacja dotyczyla twojej kolezanki ze szkoly ktorej na zjezdzie klasowym reszta dogryzala. Ani wieku, ani zawodow, ani nawet brania tabletek nie zmienilas. Co cie tak naprawde gryzie??_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana:-(ala
Nie pisałam nic o koleżance i zjeździe. To jest mój pierwszy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×