Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xyz234567890

co o tym sądzicie?

Polecane posty

Gość xyz234567890

jestem z chlopakiem od dosyć długiego czasu, prawie 3 lata. rozstaliśmy się parę miesięcy temu ale po kilu dniach wróciliśmy do siebie. bardzo cierpiałam, ze odszedł i swierdzilam, że wiele złego robiłam w związku. moje błędy to np. obrażanie się jak dziecko (strasznie mi za to wstyd), ciągłe wypytywanie, zabranianie czegoś, podejrzenia o zdradę. mi samej cięzko było przez to wszystko przechodzić, ale robilam to wszystko z milość i z obawy aby go nie stracić. jak sobie to wszystko przypominam to aż mi słabo ;/ matko jaka ja jestem głupia.. ;/ tyle niepotrzebnych klótni.. a jak Wy zachowujecie się wobec Waszych mężczyzn? pozwalacie im wychodzić na piwo z kolegami? macie jakieś podejżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeepompa
Jakbym siebie widziała. Eh... Ciągłe kłótnie. On mi powiedział, że ja go nie szanuje, bo go wyzwam, jestem chamska. Mój związek trwał 3 lata prawie. Rozstaliśmy się 4 dni temu. Od 2 misiecy bylo ta sobie. Widywalismy sie tylko na weekendy bo mial taka prace. JAK BYŁ w trasie bylo wszystko ok, jak wracał to szukal zaczepki zeby sie pokłócić i poleciec na imoprezę, Czułam się jak taki śmieć, że tak mnie traktuje, bo jednak caly cZAS NA NIEGO CZEKAŁAM! a on mnie zaczął olewać. Tak jak mówiłam, ostanio strzelilo mu coś do glowy i ze mna zerwał. Nie odzywa sie do mnie bo o to go prosilam. Nie wie co stracił, bo drugiej takiej głupiej za nim nie znajdzie. Nie bylam zazdrosna, ale byłam zła jak wychodzil sam, bo jednak tesknilamz a nim przez tydzien jak go nie bylo. Wolalam bym zawsze z nim, odmawialam wszyskie imprezy, aby poświecim mu czas, zeby sie nim nacieszyc a on tak mi sie odplacil Kiedy on sie dobrze bawil, ja zawsze siedzialamw domu i plakałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×