Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghfjdsghskj

jakie są najlepsze torebki?

Polecane posty

Gość gość
Mnie bardzo dobrze sprawdzają się torebki z Monnari, mam już trzy i żadna się nie zniszczyła. Wszystkie modele kupiłam sobie w sklepie tzl.pl bo wolę kupowac online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem najlepsze są torebki skórzane. Fajne porady jak pielęgnować skórę znalazłam na www.rozmiar32.pl. Oferują tam torebki inne niż wszędzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne zamszowe sneakersy od Isabel Marant udało mi się kupić na stronie www.dobre-repliki.pl niedawno. To jest replika i jak normalnie raczej staram się kupować oryginalne buty, tak tutaj dałam się przekonać koleżance i nie żałuję. Moja znajoma już od dawna w tym sklepie kupuje i bardzo sobie zawsze jakość odzieży i butów chwaliła. Faktycznie – mimo że replika to do złudzenia przypomina oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze torby skórzane widziałam w sklepie www.greenburry.pl . Planuję właśnie zakup nowej torebki w antycznym brązie ze skóry bydlęcej, hand made, ale czekam na wyprzedaż. Trafiłam do nich przy przeglądaniu aukcji Allegro, mieli 100% pozytywnych opinii i sporo zamówień i już nie dziwię się, dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19werka96
Lepiej mieć jedną dobrą torebkę niż 10 słabej jakości. Cenowo wyjdzie na to samo, a przynajmniej oszczędzimy sobie nerwów przy kolejnej rozwalonej torebce. ;) Dlatego poszukałam, porozględałam się i trafiłam na Milate - nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×