Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość korek2258964

"lewy" przegląd techniczny samochodu

Polecane posty

Gość gość
Zawsze jeżdżę na przegląd. Nie rozumiem sformułowania „takowy”. Nie wolno tak robić. Przeglądy są po to, abyśmy bezpiecznie poruszali się na jezdni. Żebyśmy nie stwarzali zagrożenia innym. Trzeba być dojrzałym i sobie to uświadomić. Trzymaj www.rzeczoznawca-auto.pl jeśli masz problem z dobraniem dobrego fachowca. On ci pomoże. Mi zawsze pomaga. W dodatku nie jest drogo, mogę szczerze polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek033
Zamiast bawić się w zbędne kombinowanie lepiej postawić na profesjonalny przegląd, który w gruncie rzeczy nie musi być wcale taki drogi. Ja korzystam z usług http://www.kros-stacjakontroli.pl/ , którzy w fachowy sposób opiekują się moim pojazdem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek9012
Nie wyobrażam sobie pójść na lewy przegląd. Tu nei chodzi o płacenie a o bezpieczeństwo. No na logikę ludzie. Ja od dawna już na przegląd jeżdżę do Speed car. Z tego co wiem to oni mają pełno swoich stacji w całej Polsce i jeszcze są jakieś profity zawsze z tego :) firma bardzo solidna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuntu33
Generalnie właśnie bardzo dobrym auto serwisem http://budomix-skp.pl/ zwłaszcza bardzo fajna jest kompleksowość oferty. Jak się oddaje samochód to ma się pewność, że temat będzie po prostu dobrze załatwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pele80
nie polecam szukać miejsc gdzie podbiją lewy przegląd z bardzo prostego powodu. Dla własnego bezpieczeństwa. Jak się decyduje na kupno samochodu to powinno się też godzić z wkładaniem pieniędzy w samochód. Coś za coś. od kilku lat jeżdzę na badania techniczne do http://budomix-skp.pl/# do oddziału pod Warszawą. Szybko i cenowo też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie radziłabym robić takich rzeczy ponieważ grożą za to wysokie kary. Ja na przegląd zazwyczaj jeżdżę do www.faben.pl i jak dotąd nie miałam żadnego problemu z przejściem kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że nie ma co bawić się w podejrzane serwisy. Wybierz sprawdzony i miej wszystko na tip top. Ja np jezdze do automotive.tarnow.pl/ -- tam zawsze jest super obsluga, dzialaja jak na lezy i na czas. takze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawę nie ma co robić błedów i nie bawcie sie w mało znane serwisy.Ja od samego poczatku jezdze z moim cacuszkiem do Autoreduty na Saskiej Kępie i wiem ze przyznajmniej oni zadbaja o moje auto i niczego nie spartaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz gdzies w okolicy dobry serwis,np.taki jak Autoreduta w stolicy to mysle ze po podjechaniu do niego i obejrzeniu przez mechaników mozesz podjac decyzje.Zawsze jesli autko jest używane trzeba je najpierw sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś takiego nie wchodzi w grę, przeglądy zawsze robię w aso forda, jest dobra cena w stosunku do jakości. Teraz mają nawet promocję na przeglądy dla samochodów 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×