Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filut sobie taki

Napoje

Polecane posty

Gość AniaAnia34
Żyje na pełnych obrotach, często wypijam butelkę Veroni energy, napój z dodatkiem kofeiny. Świetny w smaku i bez kalorii. Genialnie pobudza, dodaje energii i przede wszystkich nie ma w sobie żadnych sztucznych świństw, typu słodziki, konserwanty etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Również mi posmakowała ostatnio woda z kofeiną. Kawę ograniczam, a napoje energetyczne najczęściej mają w składzie tonę cukru. Więc ja akurat wolę się napić wody, bez kalorii, a pobudza jak kawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafas
To ta Veroni to jest napój czy woda w końcu? Bo przyznam że na samą wodę z kofeiną to bym się chętnie skusiła, ale wolałabym żeby to nie był jakiś napój z innymi domieszkami, smakowy, słodki czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piję albo wodę albo soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ailenne
Unikam napojów słodzonych. Nie jest to dobr dla organizmu. W wielu przypadkach nie czujemy ilości cukru jaki wypijamy. A w jednej szklance coli potrafi być go bardzo dużo. Jesli chcecie czasami urozmaicić to co pijecie i nie chcecie tak do konca pić samej wody, polecam poczytać sobie o napojach soti: http://www.sotinatural.com/napoje.html Naturalne, bez cukru. I mają w sobie antyoksydanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W upalne dni wybieram wodę gazowaną z miętą i cytryną, schłodzone soki owocowe od tarczyna, zieloną herbatę z lodem. Zdrowe i super gaszą pragnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Risoma

a ja lubię soki, takie wyciskane metodą Cold press - są pozywne i bogate w składniki odzywcze. bardzo mi smakują i sycą sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limeczka

no wlasnie takie są soki nuja! uważam że mają sporo dobrych i wartościowych składników odżywczych i warto po nie sięgac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacik

a próbowała któraś z Was tymbarka mango-mięta? Mi bardzo smakuje. Myślałam że to nie będzie udane połączenie. Myliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Birka

Ja sobie chwalę soki Nuja – z racji tego, że nie mam sokowirówki to wlasnie kupuję gotowe. Ale to także trzeba wiedzieć, jakie się powinno kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyhh

Woda i jeszcze raz woda,najlepiej przegotowana  ale schłodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię soki Nuja, są smaczne i mają fajny prosty skład. Ja jestem bardzo zadowolona, fajnie smakują i niezle sycą. Ja jestem bardzo zadowolona z tych napojów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×