Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oops oops oops I did it again

Supermarkety w UK

Polecane posty

Gość oops oops oops I did it again

Gdzie w UK robicie zakupy? Które supermarkety są godne polecenia? Tesco, Asda, Morrisons, M&M, Sainsbury's, Waitrose...Troche tego jest. Ile przeznaczacie na zakupy, na ile osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doska11111
Tesco a od jakiegoś czasu też lidl.wydaje ok 100f tygodniowo.dwoje dorosłych i dziecko dwuletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfds
Głównie Tesco - bo najbliżej, Sainsbury - bo mamy 10% zniżki, czasami 15%, czasami jakieś bony i Lidl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdfds
Mięso w Morissonie, warzywa w TFC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemzhounslow...
Ja mam akurat najbliżej do lidl'a i asdy. Nie narzekam asda trochę przereklamowana ale niektóre produkty można tanio kupić. Na tydzień wydaje ok 85 funtów na mnie męża i dwuletnia córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bursztynek73
Ja wole M&S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my............
My robimy jak na razie zakupy w Asdzie. Jak dla mnie Sainsbury's, MS i Waitrose są za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
Sainsbutry jest owszem drozszy ale ma lepsze produkty, nawet te sygnowane ich wlasnym znakiem sa lepsze jakosciowo niz takie Tesco Value. Polecam sprawdzic np. ser zolty albo sok pomaranczowy z Sainsbury i porownac to do szajsu z Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez sie Bogdan nie podoba
Morrisons, czasem Sainsbury's jak mamy jakies vouchery znizkowe, ASDA rzadko, bo nie po drodze, chociaz ja nawet lubie. Tesco nie cierpie. M&S jest drogi i przereklamowany, Waitrose tez. Lidla lubie, ale tez nie po drodze mi niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjhshsjsj
Teraz Morrison, Sainsburys, czasem Asda (ale nie jest zbyt blisko). Waitrose jedynie.jak potrzebuję jakąś specjalną rzecz dobrej jakości. A tesco to kompletny syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlbliżej TESCO,potem Morrisons i LIDL,średnio wydajemy 100-120 funtow tygodniowo na 2 dorosłych i 3 letnie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tej powyżej
Darya, Boze dziewczyno wez zmien ta stopke rozowo blekitna. Razi po oczach. Ile ty masz lat, 12? Ze takie pstrokate rzeczy wstawiasz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
sparawdzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ostatnio kupuje
W Aldi, bo jest najtanszy. I ma naprawde dobre i smaczne rzeczy, swieze i tanie warzywa i owoce. Oprocz Aldi kupuje w Asdzie z racji tego, ze tam pracuje, wiec mam 10% znizke. Sainsbury nie jest zle, no ale nie stac mnie na tygodniowe zakupy u nich. W Lidlu tez czasem kupuje, np. Te niemieckie czekolady, alkohol tez maja tani i jogurty naturalne sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz koncze
Ja najbardziej lubie robic zakupy w Aldim, maja duzy wybor i dobre ceny. Co 2 tygodnie zamawiamy tez duze zakupy z Tesco aby nam przywiezli. Ale Tesco ogolnie jest dosc drogie, i jak nie maja czegos po promocji to sie nie oplaca kupowac. Czesto tez zagladam do Lidla, maja bardzo dobre wedliny, swierze warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesco jest drogie ???? Żart Ja robię zakupy w Morrisonie , maja dobre mięso , czasem w Tesco , ale wole Morrisona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
Tesco, M&S, Aldi. W takiej kolejnosci bo Tesco najblizej, M&S ma dobry chleb inne smakolyki a w Aldim zaopatruje sie w buraczki, oliwe i co tam wpadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oszalalammm
po 100 funtow na tydzien wydajecie? ja wydaje tyle na miesiac, na dwie osoby, kupuje w warzywniaku jakims i w asdzie, jem normalnie, ryby, duzo warzyw, owoce w ta kase wliczone sa tez srodki czystosci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfd
taaak 25f na tydz na 2 osoby i wszystko jesz:D chyba w pracy obiady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oszalalammm
sorry pomylka,dokladnie wydaje 140 na miesiac. w pracy nie mam wyzywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oszalalammm
aha no i jem bardzo malo miesa, bo jest niezdrowe i ohydne, wole ryby i warzywa straczkowe jako zrodlo bialka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba oszalalammm
p.s. tak,wiem ze ryby to tez mieso, to byl skrot myslowy dodam jeszcze ze nigdy nie jem na miescie bo nie wiadomo co tam dodaja,wszystko przygotowuje w domu, niczego nie marnuje zajrzyjcie do swoich smietnikow, pewnie 1/4 kupowanego jedzenie idzie na straty bo przeterminowane czy z innych powodow, u mnie tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje jedzenie
Kupuje glownie w Morrisons, taniej niz w tesco, a maja duzy wybor i calkiem niezle produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
mieso w Tesco jest ohydne! Ja tez robie duze zakupy w Morrisonie... Lidla bardzo lubie i zaluje, ze nie mam jakiegos blisko domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
140f na miesiac na 2 osoby na wyzywienie??? To co wy jecie? Rybya sa tu drogie w stosunku do miesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny_Bravo
Ja najczęściej robię zakupy w Tesco bo jest po drodze. W Adlim kupuję lody (mają tam świetne podróbki jednych lodów)i warzywa. Czasem też w Morrisonie, ale nie jest mi za bardzo po drodze, chociaż tam mają mięso najtańsze. No i czasem też coś kupię w Poundlandzie, np środki chemiczne czy papier toaletowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem jest i to duzy
Ja lubie Wilkinsona, ale tam nie ma spozywki oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPC
W Tesco wszystko jest drogie i nie warte swojej ceny, nie lubie tego marketu. Na zmiane robie zakupy w Sainsburys , Asda i Aldi . Czasem kupuje w polskim sklepie dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPC
A chemie I slodycze kupuje w Home Bargain. - jest tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×