Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oops oops oops I did it again

Supermarkety w UK

Polecane posty

Gość gfdg
home bargains jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropka w kropke
Ja kupuje w M&S i Waitrosie. Oba sa drozsze od innych supermarketow, ale produkty sa duuzo lepszej jakosci. Poza tym co tydzien dostaje skrzynke warzyw i owocow z ekologicznej farmy. Ile wydaje na miesiac na jedzenie nie wiem, bo nie licze - liczy sie dla mnie wysoko jakosc. Ale za to rzadko jem na miescie, bo malo co smakuje mi tak jak moje domowej roboty jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co widze
To wiekszosc z was tu wpisujacych robi zakupy w Morrisonie. A ja w uk juz prawie 6 lat i jeszcze ani razu nie bylam w Morrisonie. W ogole mi nie po drodze, dosc daleko i musze lapac autobus z Arrivy który nie kursuje tam zbyt czesto. Ale pojde chociaz raz zeby zobaczyc czy cos tam ciekawego maja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Minimum 100 funtow na tydzien, 4 osoby. Nie wliczam w to chemii bo ta kupuje w wilkinsonie. Lubie lidla, maja tam spoko wedliny, owoce i warzywa, reszte rzeczy ktorych nie ma w lidlu kupuje w tesco. W polskim sklepie kupuje sporadycznie, zwykle polskie i piwo i angore, czasami ogorki kiszone. A to zdjecie tej granicy to juz widzialam i to nie jest granica polsko-niemiecka tylko chyba rumunska z innym krajem, ale juz nie pamietam z jakim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×