Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiewiorkaa

czy to nerwica czy cos gorszego?

Polecane posty

Gość Rokets
Ja Chodze na terapie,a kiedy trzeba do psychiatry.Wiem juz zc czego się u mnie wzięła nerwica.Generalnie się poprawiło,ale lubi wracać przy jakiś naprawdę juz dużych stresach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie po prostu niechce juz nic Nawet dzieci maz mnie nie obchodzą mam dola mysle ze jestem ciezko chora nie nawiedzę lekarzy i nie widzę żadnego wyjscia z tej sytuacji czy ktoś z was tez tak mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja leczylam sie na nerwice tutaj www.psychologguglas.pl/oferta.html i ciagle terpia trwa... mam nadzieje, ze wylecze sie z tego, bo boje sie, ze bede miala zniszczone zycie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Moja siostra miała bardzo podobny problem. Wszystko zaczęło się po przyjeździe do Anglii. Nie wiedzieliśmy jak jej pomóc tym bardziej, że  nie chciała wracać do Polski,a tu na miejscu nie orientowaliśmy się gdzie szukać pomocy. Na całe szczęście kuzynka z Polski poleciła nam swojego psychoterapeutę i dała namiar na psychoterapeuta-online.pl. Ja byłam w szoku bo po  kilku rozmowach online nie tylko siostra widzi  różnicę w swoim zachowaniu i podejściu do kilku spraw ale my też. Wiadomo jeszcze kilka rozmów przed nią ale wszyscy trzymamy kciuki, że się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wina demonów    choroby psychiczne    to wina demonówe   

nie modlicie sie do koscioła nie chodzicie   ale przedewszystkim  grzeszycie  przez grzech demony maja do was dostep  

i dla tego chorujecie   wiem co muwie bo przesto samo przechodziłem  nie uznawałem grzechów   i grzeszyłem 

na forum dla samobujców  takze sie z tym spotkalem wszyscy ateisci  i zaczeło sie od lęków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×