Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anija21

Co będziecie sadzić w ogrodzie z warzyw?

Polecane posty

Co dziewczyny będziecie sadzić w ogródku z warzyw, bo ja na pewno sałatę, rzodkiewkę, ogórki, marchewkę, koperek i myslę co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałata, koperek, pietruszka, marchew, fasola, ogorek, rzodkiewka, pomidorki koktajlowe(pierwszy raz) i chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony groszek, cebule głównie na szczypior, sałatę masłową, lodową, rzymską, rukolę, fasolkę szparagową, czerwone buraczki na botwinkę, ogórki, cukinie, dynie, pomidory, paprykę, seler, koper to chyba tyle... 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotta 23
W moim mini ogródku sieję rzodkiewkę, pietruszkę, sadzę seler , kalarepę i pomidory z własnej rozsady, prym wiodą koktajlowe .Na kompostniku wysiewam dynię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlynia
Ja początkująca ogrodniczka jestem - dopiero trzeci rok własnego ogródka. Ale na pewno będę miała pomidory (z własnej rozsady - mam nadzieję, że wyjdą). Będzie też seler naciowy, por, fasola szparagowa, cebulka, buraczki czerwone, sałata, rzodkiewka, szpinak. Uwielbiam cukinię - zasieję duuużo! No i koniecznie zielony groszek - uwielbiam taki prosto z krzaczka :-)) Już rośnie szczypiorek, lubczyk, mięta, melisa, pietruszka naciowa, lebiodka (czyli oregano) - wieloletnie ziółka. Na 100% posieję bazylię i majeranek - własne uprawy to zupełnie inny aromat ziól niż tych ze sklepu. No i duuuużo koperku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczek mojego brata
marchewka, pietruszka, cebula, buraki, ogórki, koper, fasolka szparagowa, cukinia, por, rzodkiewka, sałata lodowa i masłowa, 3 odmiany pomidorów. więcej chyba nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sadzilam ogorki, bob, marchewkie, salate, pietruszke i rzodkiewke. Do tego kupilam nawoz do warzyw http://www.agroteam.pl/ dzieki czemu bardzo ladnie mi wszystko poroslo:) Niestety nie moglam wiecej warzyw posadzic bo niestety ogrodek mam maly;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×