Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołza.....

Czy ubieracie dzieci w ekscluzywne marki np. Sanetta, Ralph Lauren?

Polecane posty

Gość gość
Sranie w banie przechwalanki. Ktos tu wspomnial wyzej textil,pepco-ja tak samo tam kupuje ubrania dla dzieci a jak komus sie w d***e przewraca to niech nawet za 3000 kupuje ubrania dla mnie to wyrzucanie pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrójna mama 3
Przy kilku dzieciach lepiej kupic jedną bluzkę nawet za 100 i mieć dla wszystkich, niz 6 za 15 i wstydzić się włożyć ostatniemu dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 134
no sorry...ale znasz się tyyleee co nic :D u mnie to nawet za 20 razem nie widać sprania... ty kupujesz szmatki po 100zł, a ja ubrania po 20zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrójna mama 3
Dla każdego, to co lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grypowa Meduza
Dzieci wyrastają tak szybko z ubrań, że nie jest dla mnie do końca zrozumiałe inwestowanie w takie marki. Ja zadowalam się H&M, Zara, C&A, SMYK, Reserved itp. Jeśli ktoś zarabia 20 tys. miesięcznie to ok, jednakże jest to dla mnie dość snobistyczne. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrójna mama 3
A wiesz jakie barwniki stosuja do ubranek i czy nie sa szkodliwe dla dziecka? Ja wolę ubranka z certyfikatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrójna mama 3
Polecam artykuł http://kobieta.wp.pl/kat,65524,title,Szkodliwe-chemikalia-w-ubraniach-najpopularniejszych-marek,wid,15147199,wiadomosc.html?ticaid=11196e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 134
żeby nie było...mam 1 dziecko ale to jest geniusz ubrań: z racji, że mam syna to często biega, wywraca się itp. jedne dżinsy z H&M za 60 zł zużył w pół roku i zrobiły się przetarcia na kolanach, a drugie "na bazarku" za 35 zł i chodzi już 2 lata...nie widać zniszczenia, ale ja jak coś kupuję to patrzę z czego jest wykonana ta rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrójna mama 3
Sanetta produkuje w Europie, więc nie ma tego problemu :-) Ale polecam także polskie firmy z certyfikatem np. piżamy Taro też są super a kosztują ok. 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrójna mama 3
Zgodzę się, że niektóre "firmowe" nie są dobre, dlatego dobrze jest rozsadnie wybierać, albo najwyższa półka - Sanetta albo polska produkcja, bo nie mamy czasami sie czego wstydzić, na zwykłe supermarketowe marki nie patrzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 134
Ale straszne! Chemikalia! Certyfikaty i inne pierdoły... Niedługo będą certyfikaty na papier toaletowy?! :D A może wy już takie macie? Z miękkimi włóknami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze widze ze tu zebrala sie cala smietanka rodem z Moliera 2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czym się tak podniecasz autorko? Mam 2 pajace Sanetty i niczym się nie różnią od KappAhla i Lindexu (mam w komodzie i mam porównanie). Wzornictwo tez podobne i cena (kupowane w TK Maxxie). Mam też body typu polo od Ralpha Laurena wyłowione z kosza w Pepco w ubiegłym roku za mniej niż dychę (oryginalne! w koszach jest kupę markowych rzeczy z małymi wadami produkcyjnymi) i też nie widzę, żeby było jakoś mega atrakcyjne, żeby się można o nie zabijać. Te rzeczy piorą się ładnie, ale tą samą jakość i wcale nie gorsze wzornictwo mam w sieciówkach. Jak ktoś ma wyczucie to może ładnie ubrać rodzinę taniej. Tak samo ktoś kto płaci krocie za ciuchy może mieć dziecko wyglądające przeciętnie, bo np nie ma pojęcia jak i co zestawić, żeby to jakoś wyglądało. Nie ma się o co zabijać, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę ubierać bo sporo mam w wyprawce już. Nie mieszkam w pl i u mnie te rzeczy naprawde są przystępne cenowo szczególnie na wyprzedażach. Dziecku to obojętne czy zrobi koope w gacie sprzed dwóch kolekcji a jeśli mam wydać tyle samo za dres od laurena i zary to wiesz 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×