Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aghathia

brak fascynacji mną ze strony męża

Polecane posty

Gość aghathia

wiem, że to normalne, bo już zdobyta jestem... Ale jak sobie poradzić z brakiem tej iskry w oku u niego? :( Już nie mówię o kwiatach, zaproszeniach na wspólne wyjścia, randki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta...
- Schudnij - załóż szpilki zamiast balerinek - załóż spódniczkę zamiast spodni - załóż pończochy zamiast antygwałtów - załóż stringi zamiast reform - umaluj się czasem Na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghathia
- Schudnij - przytyłam 5 kg :P źle mi z tym, ale gruba i tak nie jestem. pracuje nad tym, ale za slabo :( - załóż szpilki zamiast balerinek - aaaa, nie znoszę, nie umiem w tym chodzić :( - załóż spódniczkę zamiast spodni - ok, popracuję nad tym - załóż pończochy zamiast antygwałtów - ok, lubię :) - załóż stringi zamiast reform - noszę pół na pół, więc nie jest źle ;) - umaluj się czasem - maluję się codziennie... Na pewno pomoże. - liczę na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghathia
no tak, ale jak się tak odstawię, to mąz zacznie mnie trącać i sapać.... Wyraźnie da do zrozumienia podtekstem, że chce seksu. Kwiatów mi nie da, ani miłego słowa :( już to znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ci koelzanka pisze
niewinne smssy.... jako kolega Marcin z pracy- oczywscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghathia
spoważnieć? dlaczego, po co? :D a niby niepoważna jestem? aż za..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
No dziewczyno ludzie maja powazniejsze problemy. A jak zaczyna Cie tracac i sapac bo cche to Ciebie sexu to tylo powinnas sie z tego cieszyc. Bo jezli jest juz po fazie zalotow ze nie musi Ciebie zdobywac to powinien byc dla Ciebie komplent ze Cie pozada. Ile jest facetow co nawezt z zona im sie juz sexu nie chce uprawc, bo sie kobieta tak zapuscila ze nie moga na na patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghathia
mąż wrócił do domu z różą ;P chyba wyczuł, że od wczoraj coś jest na rzeczy... rzadko mu się to zdarza, ale już nie marudzę.. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×