Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankaaaa1111111

brak ciąży o co chodzi proszę o pomoc

Polecane posty

Gość ankaaaa1111111

Witam, jesteśmy z moim narzeczonym razem 5 lat od 3 lat uprawiamy seks bez zabezpieczenia i do tej pory nie zaszłam w ciążę w między czasie mialam 2 laparoskopie z powodu torbieli później robiłam badania hormonalne i wyszło że mam hiperprolaktynemie i dostałam na miesiąc bromergon po pracy1 tablecie na noc i tyle później znowu torbiele i dostałam luteine pod językową i więcej nic. Byłam niedawno u ginekologa innego i stwierdził że wszystko w porządku. Więc mam do Was pytanie jakie mogą być powody braku zajścia w ciążę skoro lekarz twierdzi że jest wszystko w porządku i pytał czy się zabezpieczamy nie rozumiem proszę o pomoc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a partner nasienie
badał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona2626
a narzeczony badał nasienie? może być problem po jego stronie jak u ciebie badania wychodzą ok, może być wrogi śluz, brak owulacji, i wiele innych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaa1111111
Nie badał obiecał mi ze zrobi w czerwcu, on się zdrowo odzywia I uprawia sport u niego w rodzinie nikt nie miał takiego problemu ma naprawdę sporą rodzinę i w każdej po kilkoro dzieci było analizowali to razem i pytaliśmy jego rodziców. Hm, Ma 25 Lat i nigdy nie był u lekarza jedynie na szczepienia nigdy nie brał antybiotyków jego rodzina leczy tradycyjnymi metodami, Nigdy nie miał urazów związanych z tym miejscem. To może coś po mojej stronie coś z genetyka bo u mnie w rodzinie są przypadki nieplodnosci ale mialam badania robione i byłam u lekarza i mówi ze oprócz podwyższonej prolaktyny nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topiku....
z ciążą właśnie nie jest łatwo, trzeba by sprawdzić czy masz owulację to po pierwsze. Możesz nawet zacząć mierzyć temp. to już dużo Ci powie. Po za tym prolaktyna to ważny czynnik można zbić ziołowymi środkami jak Castagnus. generalnie dużo badań można zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×