Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nefi girly

Mężczyzna nie jest podniecający gdy:

Polecane posty

Gość nefi girly

pachnie desperacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam sie pochwalić:)
smierdzi mu spod pach i z jajek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyło_ko
Gdy siedzi tylem na koniu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Androgen. Czy nadal jest za późno na to, byś wylizał moją ciippę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) prowadzi samochód jak pipa 2) pierdzi w towarzystwie kobiety 3) jest natrętny i bez przerwy peta sie pod nogami 4) podczas kataru umiera i żąda karetki 5) jest chorobliwie niesmiały, ma problem odpowiedziec na proste pytanie i gapi się ciagle w sufit nerwowo mietoląc cos w dłoniach 6) nie potrafi znaleźć własciwej chwili na pierwszy pocałunek, albo pyta "czy moge Cie pocałowac" 7) nie ma pomysłu, co zrobić z kobietą w łózku, maca bez ładu i składu i trzęsa mu sie ręce 8) nie ma mózgu i nie da sie z nim o niczym porozmawiać 9) często rozmawia o swojej mamie i mówi o niej "mamusia" lub "mamcia" 10) nie dba o swój wygląd, ma za krótkie spodnie, poplamioną koszulę, w lecie nosi sandały i białe skarpety, zapomina o goleniu i wizycie u fryzjera ...etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to gdzieś komu liżesz i jak smakuje. Nie umiesz konkretnie odpowiedzieć na pytanie? Wystarczy za późno. Filozofia mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
hahha Foxy Lady umarłam xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczka, jestem oburzony. Jak to "zapomina o goleniu"? Przecież ja nigdy się nie gole do czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, że sie nie golisz do zera... ale dwa dni smarowania linomagiem i jestem jak nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi50
foxy_lady no niezle... czasmi zapomne isc do fryzjera Kobieta nie jest podniecający gdy, przed sexem mowi "A sprawdze czy wlaczylam pomywarke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×