Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marianna907

języki obce

Polecane posty

Gość marianna907

Jakiego języka warto się teraz uczyć? Jaką szkołę w krk polecalibyście w tym celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junkha
niemiecki, francuski, hiszpański - angielskiego już za dużo :) Lincoln w Krakowie jest bardzo dobry -polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzekalnia
Angielskiego, nam niemiecki perfekt i do niczego sie to nie przydaje, na wakacjach dukam angielskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrrttryt
narzekalnia-> ty pewnie nawet polskiego nie znasz perfekt... Uważają się tacy że znają 5 języków, a nawet po polsku nie potrafią pisać tylko: na prawdę, wogóle, wachać się, ale oni "znają" języki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzekalnia
rerrrttryt a gdzie niby jest blad?chodzi ci o literowke madralo? I nie wiem co ma gramatyka jezyka Polskiego do znajomosci jezykow obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo polecam języki orientalne, naprawde sie przydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
orientalne fajnie, ale tez warto czasem postawić na rózne aspekty jezykow - jak np. ang. biznesowy czy medyczny... to tez sie w danych branzach bardzo przydaje. Wiem,ze w http://www.makilen.pl/ mają chyba tkaie kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, sam angielski to dzisiaj już za mało. Trzeba inwestować w mniej popularne języki, taki węgierski na przykład. Wiecie, ile ostatnio naszukałam się tłumacza tego języka? (Dla zainteresowanych, tu tłumaczą: http://www.mtlumaczenia.pl/wegierski ). Skoro angielski dziś zna praktycznie każdy, trzeba umieć coś więcej, żeby wyróżnić się w oczach potencjalnego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×