Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mileyyyyyyy

"Praca na zmywaku" - kitchen porter UK

Polecane posty

Gość mileyyyyyyy

Czy latwo jest dostac w UK prace na zmywaku? Czy przyjmuja tam ludzi bez wczesniejszego doswiadczenia? Czasem widzialam oferty w internecie, ale wymagali doswiadczenia i wrecz bieglego angielskiego...A jak to wyglada faktycznie w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietonie
No bez jaj. Biegly angielski na zmywak ? :D :D A myslalem ze nikt nie wierzy w takie bzdury :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mileyyyyyyy
Dlatego pytam, bo mnie to zaciekawilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietonie
Do takiej roboty to wezma kazdego chetnego a wlasciwie kazdego, ktorego wysle agencja. Inna sprawa ze nie kazdy sie nada, bo tez trzeba miec ruchy a nie jak mucha w smole. Pracowalem kiedys w duzym hotelu na nocki to widzialem jak taka praca wyglada. Nieraz mieli tyle roboty, ze do rana sie nie wyrabiali, zwlaszcza jak byl jeden KP, bo to jeszcze trzeba pozamiatac, umyc podloge a po imprezach, weselach to niezly syf byl na kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvb5667
i takie prace znikaja najszybcjej bo jest duzo chetnych bez doswiadczenia, najwiecej prac dla specjalistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Przemka
teraz jak chcecie się zarejestrować w agencji pracy (nawet do najprostszych robót) musicie znać komunikatywnie angielski, a w niektórych wymagają udokumentowania dwuletniego stażu w UK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ciebie wyzej
No tak, ale przeciez wedlug niektorych Anglia to raj...ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejuk
@do Ciebie wyzej Nie rozumiem skad ten sarkazm ? Czyzby w Polsce nie było osob pracujacych na zmywaku ? Co w tym dziwnego, ze agencja wymaga komunikatywnego angielskiego nawet do prostych prac. Przeciez jakies normy obowiazuja, pracownik musi potrafic sie dogadac z pracodawca. Jesli chodzi o doswiadczenie to coz, czasy sie zmienily, teraz jest tylu chetnych do pracy, ze agencje moga sobie wybierac kogo chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka Przemka
100/100 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasfghk
Ok, ok, ok...Wazne jest by znac angielski jesli chce sie pracowac w Anglii, z tym sie zgadzam. To juz nie te czasy, ze mozna bylo znalezc prace bez znajomosci angielskiego. Tylko, ze smieszne sa czasem te oferty do najprostszych prac (zmywanie, sprzatanie...), a oni wymagaja doswiadczenia, referencji...Kazdy gdzies i jakos zaczynal...A nie wierze, ze nie ma tu ludzi, ktorzy swoja pierwsza w zyciu prace chcieli/chca podkac wlasnie w UK, bo no.w Polsce koncza szkole i jada tutaj...No tylko wlasnie jak taki ktos ma ta prace znalezc, skoro wszedzie takie wymagania...Nawet do zmywania naczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgt56
kiedys nie trzeba bylo angielskiego wystarczylo OKl..:) SERIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilSt
No nie wiem czy znajomość języka nie jest wymagana.... Ja ogólnie wpadłem na tak zwany zmywak w małej restauracjii w Londynie i w krótkim czasie zostałem kelnerem.... za chwilę zacznę gotować, startery już dawno robię - mam mega sklilla w krojeniu, a minęło dopiero kilka miesięcy. W sumie mam przejebane, ponieważ zepieprzam bo pokazałem, że szybko się uczę rzeczy do nauczenia w minutę...makabra.... Ogólnie w pracy w restauracji najlepiej nie wychodzić przed szereg że się jest dobrym pracownikiem, ponieważ masz przez to więcej obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też widziałem takie gł***e ogłoszenia kp z 2 lata doświadczenia i biegły angielski. Nie wiem co oni myślą i czy ktoś się tam zgłasza. Jak jest restauracja gdzie jest polak managerem to dostaniesz się na kp bez angielskiego, a jak ktoś inny to ciężko bo się z tobą nie dogada i będzie wymagał podstaw typu umyj podłogę, pośpiesz się, przyjdź jutro godzinę wcześniej. Generalnie kp zawsze potrzeba bo na tym stanowisku duża rotacja ludzi wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjozef
czy to strona dla idiotow ,mam 65-lat i pracowalem na kuchni [zmywaku ]nie wierzcie polakom ,zadna praca nie uwlacza ludziom z zachodu ,zato dlanas Polakow to praca dla idiotow ,pracowalem jako kierowca cala Europa 18-cie lat /ze wzgledu ze mam obnizony zoladek o 7-dem cm lekarz zabronil mi wykonywania tego zawodu ,[dla Polakow .dostalem stepel w mojm zawodowym prawo jazdy ,ze mam zakaz prowadzic samochody powyzej trzech ton ,kumacie ,nie wolno mi jezdzic tirami ,a robilem to przez ostatnie osiemnascie lat .dlatego przyiolem sie do pracy w Anglii w Agecji .pracuje caly czas na kuchni ,w domu starcow .stawka to 7.75 plus koszty paliwa .jak nie trudno policzyc wychodze tygodniowo f -500 minus podatek ,to na reke f400, wliczajac paliwo .za dom ,ubezpieczenia samochod -telefony ,woda ,smieci ,za Corki studia miesiecznie f -750 ,i mozna zyc ,wiec nie sluchaicje idiotow tylko przekonaicje sie naq wlasnej wiedzy ,nigdy nie sluchaicje innych polakow ,obcy szybcjej wam pomoze anizeli Polak ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×