Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anielka :)

Dlaczego mój facet w nocy ma

Polecane posty

Gość Anielka :)

sterczącego penisa? Aż dosłownie na śpiąco mi się chce tak mnie to podnieca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiskakiikk
mój też tak czasem ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tooooooooo
oznaką dobrego krążenia krwi w tętnicach udowych zaopatrujących ciała jamiste penisa w krew. Optymalna ilość krwi i jej ciśnienie determinują dobrą erekcję. Ciśnienie moczu w nieopróżnionym pęcherzu też przyczynia się do erekcji. Całe szczęście, że jest zawór zwrotny i podczas erekcji nie da się siusiać, gdyż gdyby nie to, to podczas penetracji penisem możnaby nasiusiać do pochwy kobiecej. Spróbuję pozostawić sflaczałego po wytrysku penisa w pochwie i siknąć. Dam znać późnym wieczorem. Spróbujcie zrobić to też i dajcie znać, jak poszło i co na to partnerki. Świeży mocz ma właściwości dezynfekcyjne, więc nic złego nie może się stać, oprócz "moczowego orgazmu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
bo juz się bałem że śni o mnie:( ale na szczęście o Zielonej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka :)
To każdej nocy mu stoi :D wiem że podczas gdy chce mu się siusiu to też mu stoi :D A to dobrze że mu stoi w nocy? Uprawiamy seks co dwa dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena89
Mojemu partnerowi stoi zawsze rano jak wstaje z łozka . ;d A raz gdy był pijany i spał to mu sie jakos obkurczył ;D jak go dotknełam to az sie przestraszyłam ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka :)
Jeszcze może ktoś się wypowie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajdkajdkajdkk
a co tu jest do wypowiadania się ? wykorzystaj situacion i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka :)
Oj tam. Chodzi mi czy Was też budzi taki stojący penis w nocy i od razu macie na niego ochotę.. Ja wykorzystuje sytuację jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam penis mnie nie buzi:D ale ręce faceta na pośladkach, lizanie pleców, karku tak :classic_cool: to na początek, żeby mnie obudzić;) później jest już stanowcze wepchnięcie fiuta i posuwanie w pozycji na tzw. łyżeczkę - standard 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzwód jest integralną częścią fazy REM, więc to co obserwujesz u swojego faceta nie tylko nie jest dziwne, ale gdyby było inaczej to wtedy miałabyś powody do zakładania tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka :)
O tak pozycja na tz łyżeczkę jest częstą w naszym przypadku. Szczerze nawet nie pytałam jego dlaczego mu stoi w nocy- wstyd mi trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka :)
No właśnie chce dokładnie się dowiedzieć o co w tym chodzi! Czy to dobrze czy źle że mu w nocy stoi. Po woli z waszych wypowiedzi twierdzę że raczej dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka :)
Wzwody nocne są naturalnym objawem fizjologicznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×