Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :((buuuuuuu

Jestem juz stara 34-letnia panna

Polecane posty

Gość :((buuuuuuu

nie pracuję, jestem bardzo samotna, przez jednego bydlaka darowałam sobie związki. Do tego mam nerwicę lekową , depresje i arytmię. Nie wyobrażam sobie dalszego życia i chcę za jakiś czas się zabić bo nie widzę jego sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazajączka
nie przejmuj się " tego kwiatu pół światu" , podmaluj oko , ubierz spódniczkę , szpileczki zrób włosy ,i wyjdz do ludzi , za chwilę będzie maj , festyny , zabawy , zawsze można kogoś spotkać na miłość nigdy nie jest za póżno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((buuuuuuu
nie mam pracy!, mam nerwice i depresje, arytmie i to skutecznie blokuje mi drogę do szczęścia. Jestem strasznie zalękniona do tego stopnia , że wyjście do sklepu to dla mnie nie lada wyczyn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna lat63
ja sie z toba ozenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((buuuuuuu
zapomniałam dodać że jestem dziewicą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((buuuuuuu
nie jestem desperatka i emeryta nie chce, zyje z opieki i jakos zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((buuuuuuu
dziewica niestety nie jestem , a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego szkoda?
to dobrze ze pozbyłaś się tego balastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera!!! zawsze znajdzie sie
jakis ruchacz, ktory za codzienny dostep do twojej macicy zaopiekuje sie toba, rozejrzyj sie dobrze i wybierz sobie jelenia a pozniej wszystko bedzie cacy. Tylko zmniejsz wygorowania bo takie czasy, co druga kobieta tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k(....) wa mać!!!!
a co ty własnego mózgu nie masz że bez Faceta (heheh, celowo z dużej litery) życie traci sens? zabierz się za siebie, idż przede wszystkim do lekarza, psychotropy to nie wstyd i czasem zycie ratują, zobaczysz świat w innych kolorach, sama brałam przez 2 lata i moi krewni brali i się do tego przyznaję bez wstydu, pomogły na lęk przed ludżmi i depresję no i pracy szukaj, dokształacaj się.prawko masz, angielski znasz?jak nie to się za to weż, ja zaglądam tu od czasu do czasu a tak to używam neta do samodzielnej nauki 2 języków obcych i testów na prawko Faceta nie mam i miec nie bedę, wolę święty spokój, moje ładne i młode koleżanki miały lub mają dużo problemów przez facetów, więc wolę się uczyć na cudzych błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram!
a po 40 i tak ludzie powinni sie rozejsc bo 99% zwiazkow to juz tylko zenada i smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
wez sie za leczenie i poszukaj pracy, moze za granica, bedzie lepiej jak zmienisz srodowisko chocby na jakis czas i sie troche rozerwiesz, w UK czterdziestki imprezuja i nikt sie nie dziwi, tylko w PL tak szufladkuja ludzi i stad te depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :((buuuuuuu , odezwij sie
chcemy ci choc troche pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, no bez przesady
w "UK nie szufladkuja ludzi", ale tylko w duzych miastach. Na zadupiu sytuacja jest podobna jak w Polsce. W Polsce jest lepiej np. w Wa-wie i Gdansku. Mozna zyc jak sie chce. Wcale nie jestesmy gorsi od ludzi w Europie zachodniej. Oni tez sa zazdrosni i niedomyci i czesto zle wychowani a rasizm i nietolerancja pochodzi wlasnie z Europy zachodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dun Chill
zrup tak jak prosi moderator :-) założ szpilki krawat podlej kaktusa podmaluj sufit otynkuj śicany i zr ób sobie podwieszany sufit pod oczy ;-) od razu pojmie cie za zone i bedzie spedzać majowy wieczory na środkowej ławce ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś stara tylko glupia,chora i zdesperowana - to są twoje prawdziwe problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał, że za codzienny dostęp do macicy sie zaopiekuje? Wowo, no to musi mieć penisa jak róg Wojskiego - długi, cętkowany, kręty... Zapodajcie fotę takiego, co to do macicy az sięga! Ludzie, macie po 30 lat i takie pierdoły opowiadacie, wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łam się dziewczyno:) brak pracy na pewno jest czasowy, szukaj czegoś choćby dorywczego przez neta; samotność zwykle też nie jest na zawsze, ludzie raz są raz odchodzą, potem pojawiają się następni....walcz o siebie i pamiętaj, że jest sporo osób, którym ułożyło się dopiero w drugiej połowie życia. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaa :(
ja tez :( jestem sama, nie mam w sumie nikogo bliskiego z kim moglabym pogadac :( wiekszosc ludzi to hipokryci falszywe swinie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuu :) @
napisz do mnie, w sumie mam tak jak ty:( monky3 @wp.pl czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero po 30 poczułam czego naprawdę chcę i co mnie interesuje. wcześniej błądziłam trochę. Nie poddawaj się, rozerzyj się wokól może są obok Ciebie wartościowe osoby, przy których możesz się rozwinąć. Poszukaj znajomości w interenecie jeżeli nie ma takich. Próbuj wszystkiego, ja tak robiłam i znalazłam rzeczy, którę lubię najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty głupia się uzalasz nad sobą, są takie w twoim wieku co je facet bez środków do życia zostawił z malymi dziecmi, ludzie mają ciężkie choroby, raka a ty jestes mloda, wolna, to spróbuj pomyslec o samozatrudnieniu np sklepik intetnetowy a nie depresja i arytmia. to przejdzie jak tylko się ogarniesz, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a takie lęki z agorafobia też miałam. jak wychodzilam z domu to mi się słabo robiło. wychodz z kimś w razie czego ci pomoze. mu przeszlo jak poszłam do pracy i poznalam nowych ludzi, choć codziennie modlilam się na początku żeby w niej wytrwać- nie demdlec, posrac się itp. a kolega mnie do pracy odprowadzał żebym nie padła. potem samo przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia środówna
śmierdź samcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coraz więcej ludzi w tym wieku i ciut młodszych jest czy to z wyboru własnego, czy to poprzez los jest samotnymi. I to nie tyczy się tylko Ciebie i kobiet. Więc uszy do góry pewnie poznasz kogoś ciekawego, pracę znajdziesz zobaczysz. Otwórz się bardziej na ludzi nie siedź w czterech ścianach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×