Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziewica15

jak mam przekonać swojego chłopaka, ze nie mogę z nim kochac sie normalnie bo st

Polecane posty

Gość Dziewica15

jak mam przekonać swojego chłopaka, ze nie mogę z nim kochać sie normalnie bo strace dziewictwo co chcem zachowac dla męża, a pozwalam mu na wsadzanie mi w pupe, ale on cigle strzela focha, ze czuje sie jak gej i mnie żuci. Myslicie, ze lepiej kochac sie z nim normalnie ale stracic dziewictwo.Zależy mi na nim, ale mam swoje zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 15-stki
moja droga, dziewictwo, to nie tylko posiadanie błony dziewiczej, ale i nienaruszenie pochwy. To na co pozwalasz, czyli anal nie uchroni Cię od utraty dziewictwa, gdyż plemniki wyciekające z dupy akurat mają po drodze Twoją Cipkę i mogą Cię zapłodnić. Po 9 miesiącach poród bękarta Ci rozwali Ci pochwę i szlag trafi twoje dziewictwo, kumasz? Poza tym, to o czym piszesz nie jest kochaniem, tylko pierdoleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewico 15 latko,
do książek, uczyć się a nie myśleć o bzykaniu gówniarzu!!!!!! ot, moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica15
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę piętnastą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.]usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×