Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narzeczony

Czy można zgwałcić swoją żonę?

Polecane posty

Gość narzeczony
To kobieta, która odmawia seksu swojemu facetowi jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony
wiem, bo sam jestem taką kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak, teraz w czasa
ch mody na sado-maso, trudno jest coś udowodnić na policji. poczytaj "Życie erotyczne", co druga chce być suką. skąd facet ma wiedzieć, co było elementem zabawy, a kiedy jej się coś nie spodoba? porąbane to, sado-maso powinno być zabrionione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmmm
"To kobieta, która odmawia seksu swojemu facetowi jest zerem." - a to niby dlaczego? Kobieta to nie zabawka do seksu, ma prawo nie mieć ochoty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony
to po co jest w związku? pewnie, każdy ma prawo być singlem, ale mówimy o MAŁŻEŃSTWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniemmmm
na pewno nie po to żeby zawsze musieć mieć ochotę i być na skinienie męża bo inaczej ją zgwałci :O Swoją drogą, durne prowo, nie wiem po co z tobą dyskutuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda czasu na polemizowanie z czlowiekiem o rozumie, nie wiekszym niz ziarno maku. Trudno sie dziwic, to tylko facet, czyli prototyp prawdziwego czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie prowo wystarczy
by pierdzielnięte feministki wyszły jak grzyby po deszczu jak ta bosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo o godz. 1.04 odezwal sie obronca gwalciciela. Gratuluje, pewnie masz poglady podobne do autora i rozumu tyle samo. Bo gdybys byl rozsadnym czlowiekiem, to bys wiedzial, ze gwalt jest przestepstwem. Ale ty sie feministek boisz. Masz problem, prototypie czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flnjoaqw
kretyn, nie dośc ze być może oskarży cię o gwałt i będziesz miał obciach przed rodzina i znajomymi i będziesz ciągany po sądach to pewnie się z toba rozwiedzie debilu i zapłacisz alimenty skoro jest na twoim utrzymianiu. Uważaj bo jak ma taki charakter jak ja to poleje ci morde wrzątkiem i nic jej nie zrobią bo powie że to w szoku i afekcie na skutek gwałtu :D pajac i nieudacznik myśli że taki cwany jest :D:D śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie prowo wystarczy
o czym gadasz? :D jaki obrońca? czytaj uważnie, pożal się Boże feministko. "prototypie człowieka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem nicniewiem.
Faktem niezaprzeczalnym jest, ze feministki maja braki na urodzie lub umyśle. A zony gwałcić nie można . Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczony
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerw
Matko jak się to czyta to aż żal dupe ściska. Narzeczony, Ty tak na serio czy sobie zwyczajnie jaja robisz??? Patologia się szerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazzzamilowania
A jak sie ma do tego to wszystko jak : jestes poklocony z zona ale spicie w 1 łóżku no i zona nie chce rozmawiać ale......... Można do zony sie dobrać niby na zgodę i sie ja szybko bierze i wtedy jest juz rano po kłótni. Bynajmniej u nas tak bylo . Bez zdania słowa robi sie to i juz. .zona zadowolona uśmiechnięta to to też jest g***t ? Oczywiście nie ze ona sie wyrywa czy krzyczy czy coś poprostu sie ja szybko bierze i juz :) co o tym sądzićie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest g***t. tak samo jak obijesz zone, to jest pobicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta jest wlasnocia meza tak bylo od zawsze nie mozemy zgodzic sie na zmiane tradycji istniejacej od wiekow kobieta biorac slub wchodzi pod wladze meza ktory moze zrobic z nia wszystko co mu sie podoba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak a propos
gość kobieta jest wlasnocia meza tak bylo od zawsze nie mozemy zgodzic sie na zmiane tradycji istniejacej od wiekow kobieta biorac slub wchodzi pod wladze meza ktory moze zrobic z nia wszystko co mu sie podoba xxxxxxxxx od zawsze siedziałeś na drzewie i bujałeś sie na ogonie, ale czy ten stan nadal trwa u Ciebie??. od zawsze chodziłeś w gumiakach i latałeś za potrzeba za chatę nadal tak robisz?? Poza tym , wydaje się , ze nie masz nic do powiedzenia w małżeństwie wiec sobie pomarz, żaden człowiek nie jest własnością drugiego., kompletne dno , dobrze ,ze niektórzy mężczyźni jednak ewaluowali:P , choć nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Islamie nie można, żona ma być do dyspozycji 24/7. W Chrześcijańskich krajach jak najbardziej jest to karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha skoro masz taka fantazje to zrob to :D pozniej jak cie wsadza do pierdla to ktos taka sama fantazje zrealizuje na tobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak a propos
Dave_Gahan W Islamie nie można, żona ma być do dyspozycji 24/7. W Chrześcijańskich krajach jak najbardziej jest to karalne. . xxxxxxxxxx A w sytuacji , kiedy nie wyznaje żadnej religii, to mam z duuupą być gotowa24/7 czy jakos inaczej hmmm. I co to znaczy chrześciajański kraj, bo o ile wiem, Polska i jeszcze kilka krajów Europy to poki co nie sa pastwa wyznaniowe , zeby religia wyznacza i stanowiła prawo, choc jezeli chodzi o aborcję np to jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchacho
Ale wy jesteście żałośni ludzie... Jeden idiota robi sobie z was jaja, a wy nie lepsi bo się dajecie wkręcać. Dyskusja równie żałosna na temat który nie jest błahostką. A jeśli ten gościu jest na tyle chorym czubem to sprawa jest prosta: zg****isz żonę, trafisz do pierdla, tam dowiedzą się za co siedzisz i sam będziesz gwałcony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela000
Do narzeczony wiesz mój maz mnie zgwałcił i nie tylko zgłosiłem gdzie trzeba prokurator sie tym zajął na to jest paragraf wiec nie opowiadaj takich bredni ze prawo Ci żonę da szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violatiolex
Dzień dobry, Chciałbym zaprosić do zapoznania się z blogiem poświęconym prawnym aspektom przestępstw przeciwko wolności seksualnej. Blog znajduje się pod stroną: www.violatiolex.wordpress.com i koncentruje się nie tyle na przestępstwach co na prawach osób, których wolność seksualna została naruszona. Pozdrawiam adwokat Maciej Kacprzak : www.kacprzak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w przypadku gdy żona chce byc gwałcona a pózniej oskarża o gwałt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli spuścisz się do ust kobiecie bez ostrzeżenia to jest to gwałt oralny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze żona zawsze może oskarżać męża o molestowanie i sąd przyznał jej racje ale jak jakiś ch....j wydmach ja na ostro to sąd nie pomoże wymierzyć sprawiedliwości tylko jej mąż i tu jest dupa bo jak facet weźmie sprawy w swoje ręce to kur... kryminał min 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×