Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myslowiccccceh

Czy ktos wrocil do Polski i jakos sie tam odnalazl?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Ja wracam juz za dwa dni. Kolejny post bede pisał z Polski, emigracyjne smiecie. Zazdroście mi kurfy, ale to ja bede mieszkał nad pięknym morzem i delektował sie pięknym polskim latem. Póki co to w UKa p**dzi jak chooooj. Nara niemoty z UKa. xxx zobaczymy jak szybciutko będziesz spieprzał do UK z powrotem obstawiam, że po wakacjach zacznie się pakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj emigracyjna niemoto. Zazdrościsz, No sama chciałabyś wrócić. Niestety jestes za głupia na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy z moich braci po 4 latach pobytu za granicą wrócili do pl i nikt z nich nie żałuje, tutaj pozakladali rodziny, znaleźli prace i ani myślą o powrocie, ja też jestem za granicą i niedługo wracam do Polski, nie wyobrażam sobie życia tutaj a nie jest to UK czy Niemcy, z tym ze ja mam w Polsce dom, mam widoki na prace, mam nadzieje , Ze Się ulozy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnaleźć się w Polsce ? pytanie bynajmniej dziwne :) odnaleźć się we własnym kraju ? w kraju z którego się pochodzi , zna , wychowało w kulturze tradycjach , bez problemu ! Pytanie powinno brzmieć ... jak sobie daliście radę ? Jak z pracą ? Jak z zarobkami ? a samo życie w Polsce takie codzienne nie materialne , jest całkowicie OK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Tak sobie wmawiaj emigracyjna niemoto. Zazdrościsz, No sama chciałabyś wrócić. Niestety jestes za głupia na to. xxx ha ha ha ha ha ha no tak, "za głupia jestem, żeby wrócić"... obym taka pozostała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki wątku, jestem ciekawa czy wróciłaś do Polski, jak przeglądam posty to bardzo się bałaś. Jestem ciekawa co zadecydowałaś? Ja też chcę wrócić i teraz ja pytam o radę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mam nadzieje ze taka zostaniesz. Oby nie przyszło ci do tego głupiego łba wracac do PL. Tutaj nie potrzebujemy takich niemot i narzekaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamknij ten zaszczany angielskim moczem ryj! nie ty będziesz decydował kto może wrócić a kto nie może - ty nie możesz!!! jesteś takim samym angielskim śmieciem jak reszta i ja, rodowita Polka, która nigdy nigdzie wyjechała zabraniam ci wracać!!! pissdo, szmato, kurfo i angielski smieciu ze śmiesznej fabryczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci nie muszę zabraniać, ty po prostu nie wrócisz, bo w konkurencji z Polakmi w PL jestes nikim. Co ty sobą reprezentujesz by zyc w PL na poziomie? Dlatego w UKa biedę klepiesz, gdyz nikt cie nie widzi. Mamusia myśli ze córunia sobievradzi, a córunia na szmacie jedzie za marne 7 funa i ciuła kase by na wycieczkę pojechać. Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz chce wracacja nie... bo wiem co mnie czeka.c*****o jest ale stabilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja ci nie muszę zabraniać, ty po prostu nie wrócisz, bo w konkurencji z Polakmi w PL jestes nikim. Co ty sobą reprezentujesz by zyc w PL na poziomie? Dlatego w UKa biedę klepiesz, gdyz nikt cie nie widzi. Mamusia myśli ze córunia sobievradzi, a córunia na szmacie jedzie za marne 7 funa i ciuła kase by na wycieczkę pojechać. Zal.pl xxx] a ty dlaczego wyjechałeś, paroowo? nie dawałeś rady w Polsce, śmieciu? a myślisz, że jak teraz wrócisz to dasz, kurfo? i z jakiej racji dyrygujesz innym czy mają wracać czy nie, dzyndzlu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś Ja wracam juz za dwa dni. Kolejny post bede pisał z Polski, emigracyjne smiecie. Zazdroście mi kurfy, ale to ja bede mieszkał nad pięknym morzem i delektował sie pięknym polskim latem. Póki co to w UKa p**dzi jak chooooj. Nara niemoty z UKa. xxx zobaczymy jak szybciutko będziesz spieprzał do UK z powrotem obstawiam, że po wakacjach zacznie się pakowanie xxx jedno ! kochani złośliwi :) to zależy co komu do życia potrzebne ! jeśli zarobię na to czego pragnę osiągnę to ! to do życia , w moim przypadku potrzebuję tylko zapłacić rachunki i mieć na raz w roku jakiś wyjazd w ciepłe kraje :) cała reszta dla mnie na tym pięknym świecie , cała reszta materialna nie liczy się zupełnie !!! świat jest piękny a ludzie paskudni obrzydliwi fałszywi i coraz bardziej rządni kasy , zapominają że żyją tylko raz ! a liczy się jedno...spokój, miłość , rodzina ,zdrowie :) nie zapominajcie ...zwłaszcza łachudry żyjące dla kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xxx] a ty dlaczego wyjechałeś, paroowo? nie dawałeś rady w Polsce, śmieciu? a myślisz, że jak teraz wrócisz to dasz, kurfo? i z jakiej racji dyrygujesz innym czy mają wracać czy nie, dzyndzlu? xxx kim ty "człeku" jesteś ? :O nawet zwierze się tak nie zachowuje :O jak dla mnie ci co nie chcą Polski i w Polsce mieszkać NIGDY ich namawiać nie będę ! :) bo wiem że pozbyliśmy się szumowin wielu oczyściliśmy kraj z zer i patologii :) dlatego nie namawiam ! życie w Polsce , tylko dla tych co wiedzą co słowo "życie " znaczy :) w dobrym znaczeniu mimo przeciwności ! dla niemot szukających wygód typu fast sex fast food fast car ...to nie ten kraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pewnie! już tak jesteście stłamszeni i zgnojeni że nie znacie innego życia nawet go nie chcecie! kościół i politycy złodzieje odnieśli sukces! wmówili wam, że prawdziwe życie to bieda, trud, praca za darmo i wieczne poniżenie - życzę ci więc abyście ty i twoje dzieci żyli tym "prawdziwym" życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a pewnie! już tak jesteście stłamszeni i zgnojeni że nie znacie innego życia nawet go nie chcecie! kościół i politycy złodzieje odnieśli sukces! wmówili wam, że prawdziwe życie to bieda, trud, praca za darmo i wieczne poniżenie - życzę ci więc abyście ty i twoje dzieci żyli tym "prawdziwym" życiem xxx masz coś z głową nie tak? chory jesteś człeku lecz się ! żaden ksiądz nie będzie mi mówił co mam robić ! nasz rząd ,czyli przyszły PiS i prezydent wspaniały Duda nie pozwoli na to ! i skończ dywagacje ! propagandowcu ! od lat kościół był istniał w Polsce i nikt nikomu nie nakazywał modlenia się na siłę ! skończ z tą propagandą PO wskich śmieci ! bo się rzygać chce ! Kocham Polskę , i nie przeszkadzają mi katolicy ! Za to przeszkadzać mi będą muzułmanie ściągnięci przez PO do naszego kraju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duda to pedał i jełop a PiS to zdrajcy i oszołomy, co do reszty sie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci szmato pisałem, ze wyjechałem by zarobic i kupic mieszkanie za gotówkę. Nie chciałem brac kredytu. Ty wycierucho, spróbuj gdzieś wyjechac,by zarobic na mieszkanie w UKa. Pewnie nawet na wkład własny nie masz, bo jestes niemota ze zmywaka, ktora tylko na tanie wycieczki do Egiptu jeździ. Pyerdolona lewacka kurfa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wyjechałeś dawać du/py za kasę na mieszkanko - zupełnie jak polskie prostytutki a niemieckich burdelach i taka szmata jak ty ma czelność decydować kto ma wracać a komu nie wolno??? tobie śmieciu pierwszemu nie wolno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmaciuro, ja wykorzystałem szanse zwana emigracja, jaka dała mi Polska. Ja bede mieszkał nad morzem, w pień FM nowym mieszkanku, a ty zgnijesz w UKa jako społeczny margines. Ty jestes zwykłym emigracyjnym smieciem, niewidzącym szans dla siebie w Polsce ponieważ jestes nikim. Zwykła, obsrana dziura do rochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzcie jak paroowe prawda zabolała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Duda to pedał i jełop a PiS to zdrajcy i oszołomy, co do reszty sie zgadzam. xxx według ciebie PO to z***bi...ste goście co kradną i sprzedali połowę mojej ojczyzny ?! To jest Git? weź się lecz ....kimkolwiek jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci takiego PO sprzedało? Fabryki żuka i tarpana? Człowieku o czym ty piszesz? W kapitalizmie chodzi o to by jak najwiecej inwestorów przyciągać i aby jak najwiecej zakładów było w rękach prywatnych. Brytole tez pół swojego kraju sprawdzali. PiS to oszołomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hans

 My emigranci mamy kasę i jeżeli wrócimy do PL to możemy za gotówkę kupić co tylko zechcemy. No i najczęściej mamy dochodowe inwestycje zagranicą i nie musimy ryć w PL za głodowe stawki tak jak wy. My rządzimy a wy na nas pracujecie. Czcicie tą subtelną różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzonazonaaa
Dnia 5.08.2019 o 18:30, Gość Hans napisał:

 My emigranci mamy kasę i jeżeli wrócimy do PL to możemy za gotówkę kupić co tylko zechcemy. No i najczęściej mamy dochodowe inwestycje zagranicą i nie musimy ryć w PL za głodowe stawki tak jak wy. My rządzimy a wy na nas pracujecie. Czcicie tą subtelną różnicę?

Nie rozumiem jak jest sens wywyzszania sie. Sa dobre i zle strony zarowno mieszkania w Polsce i poza nia. Ja mieszkam w irlandii, w 2 lat uskladalismy z mezem 45 tysiecy euro i mielibysmy za to fajne mieszkanko w polsce ale wolimy zostac w irlandii. Tutaj nam sie dobrze zyje, za 20 euro wychodza z wielka siatka zakupow spozywczych. Z drugiej strony czasem tesknie za Polska, choc Rodzice sami mi mowia "nie wracaj bo nie ma do czego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×