Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość top pop

Ile trzeba zarabiac aby prowadzic godne zycie w Anglii?

Polecane posty

Gość gość
Duzo trzeba zarabiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piernikus
my, rodzina 2+1 mamy się fajnie z uwagi na tanie mieszkanie Dom 3 bed shared ownership 30% czynsz + rata + ctax=710f (6 lat temu kupione), wszystkich wydatków mamy ok 2000 (2 auta bmw i seat) a przychody to 2600 + wynajem pokoiku. Zostaje ok 1000/mc=12k rok, z czego idzie na wczasy , wyloty do Polski, naprawy aut, itp i jeszcze 5k zostaje na rok oszczędności i chemy kupić mieszkanie w Pl, ale trzeba główkować. Normalnie żyjemy, nie kupujemy pierdół, nie latamy za nowinkami, mieszkamy ładnie bez ekstrawagancji, przytulnie, jesteśmy zdrowi na szczęście, pozdrawiamy z Luton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu kto zarabia 6 tysiecy funtow miesiecznie na reke w anglii bo nie lekarz napewno bo sam nim jestem wiec skad taka kasa, ja jako lekarz ostaje 2 tys funtow na reke i trzeba przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pracujesz za 2.000£ to nie jesteś lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 2000£, zona 1500£ (na reke). 2 dzieci, dom 3 bedroom, rata 700£, wszyskie pozostale oplaty 500£ (Media+ council tax). Auto x 1, ubezpieczenie + tax road, 1000£/rok. Wakacje 1-2/rok. Nic wiwcej nam nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczkom zawsze mało nawet jakby mieli £1,000,000 na godzine to by krwy narzekały że mało, co za naród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×