Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie jest do d...

Nienawidzę siebie!!!

Polecane posty

Gość życie jest do d...

Skończyłam dwa kierunki studiów, jestem mgr inż, co z tego? Nie mogę znaleźć pracy. Nienawidzę siebie za wszystkie złe wybory jakich dokonałam w życiu. Dlaczego co wakacje nie chodziłam na praktyki? Może dzięki temu dostałabym wymarzoną pracę. A tak jestem rok po studiach, propozycji pracy brak a za sobą mam jedynie dwa nieudane epizody w pracy zupełnie nie związanej z moimi zainteresowaniami i wykształceniem. Mam depresję, jestem beznadziejna i bezsilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodupy 2
mam to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do d...
i co można poradzić na nasze nieszczęście? na wysyłane CV zero odpowiedzi, a rozmowy kwalifikacyjne kończące się "niestety był ktoś lepszy". Jak tak dalej pójdzie to albo dokonam żywota albo pójdę wykładać towar w biedronce (o ile tam ktoś mnie zechce) :/ ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bezrobotna
Pakuj się i za granicę, ja to zrobię w lipcu :) w Polsce nic dobrego nas nie czeka, nie patrz na rodzinę, czy znajomych - uciekaj stąd chociażby do zwykłej pracy fizycznej - lepiej zapierniczać w innym państwie za konkretne pieniądze, niż zapierniczać tutaj na marne grosze za które nawet nie stać człowieka na własne utrzymanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic takiego909
ja tez po studiach i co maja mi do zaproponowania pracodawcy? 1200 netto na mc, ale ja muszę znać biegle angielski nie zwykły tylko techniczny!!! a gdzie dojazd a gdzie wyzywienie w pracy, wstydzili by się takie pensje proponować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie jest do d...
pewnie bym tak zrobiła, ale mam męża on prowadzi własny mały interes i nie zostawi tego na pewno, żeby pracować gdzieś za granicą. A mi co pozostaje leżeć cały dzień w łóżku przy zasuniętych roletach w ten piękny kwietniowy dzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez bezrobotna
a Ty nie możesz razem z nim pracować w tym małym interesie? albo pomyśl nad założeniem sobie sklepu, np. allegro, to całkiem dochodowe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjskaJS
NA ALEEGRO? tam jest kompletny przestuj nie ma klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lepiej zapierniczać w innym państwie za konkretne pieniądze, niż zapierniczać tutaj na marne grosze za które nawet nie stać człowieka na własne utrzymanie! " vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv JAK WY TO ROBICIE??? Ja przyjechałem z biednej Ukrainy do Polski praktycznie bez grosza w kieszeni i po kilku latach mogłem w postaci samych tylko kosztów utrzymania domu płacić 2000 zł miesięcznie. O jedzeniu, ubraniu i rozrywkach nawet nie mówiąc. A wy mówicie, że nie możecie tu zarobić na własne utrzymanie!!! Jak to możliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mi co pozostaje leżeć cały dzień w łóżku przy zasuniętych roletach w ten piękny kwietniowy dzień :/" Ti chyba odpowiedź na moje powyższe pytanie!!! :-D Wolicie leżeć zamiast coś zrobić, by zarobić? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×