Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość opieka społeczna odwiedziła

Był u mnie mops w sprawie mojej rodziny!!! Co robić?

Polecane posty

Gość opieka społeczna odwiedziła

Ja i siostra jesteśmy kompletnie załamani. Odwiedził nas miejski ośrodek pomocy społecznej w sprawie moich dziadków. Babcia marna renta Dziadek marna emerytura Mieszkają w obskórnym mieszkanku. Pomagają im między innymi - Moja ciocia(siostra mamy), jej mąż oraz ich dwie córki i syn - Mój wujek oraz jego żona, ich trzej synowie i ich dwie córki To znaczy pomagają. Siostra mamy z mężem mają 1500 złotych a mają wielkie długi. Oprócz tego ich dzieci, najstarsze studiuje a dwoje chodzi jeszcze do liceum. Brat mamy ma dzieci w wieku 16-23 lat(w tym dwoje bliźniaków-najmłodsi). I co? Jego żona podobnie do siostry mojej mamy nie pracuje i mają 2 tysiące na miesiąc, też długi, też pieniądze dla swoich dzieci. Sprawa z moją mamą jest następująca. Mama tam chodzi, odwiedza dziadków, zrobi im herbaty, porozmawia z nimi, pościela łóżka ale pieniędzy im nie daje. Moja mama pracowała w urzędzie skarbowym 17 lat, potem była redukcja etatów, wymagali wyższego wykształcenia i została zwolniona, miała depresje z powodu utraty pracy. Poźniej pracowała staż dla osób 50+ w urzędzie pracy jako technik prac biurowych - 6 miesięcy roboty publiczne dla osób 50+ w urzędzie gminy jako pracownik biurowy - 8 miesięcy miała własną działalnośc gospodarczą (biuro turystyczne) 2 lata oprócz tego była rok na praca interwencyjnych również jako osoba do pracy w biurze. Pracowała na umowe zlecenie 3 miesiące w prywatnym zakładzie jako technik prac biurowych oraz była również na umowie o dzieło w avonie 2 miesiące jako pracownik biurowy. Teraz moja matka pracuję w szpitalu jako rejestratorka za 1500 złotych + wysługa lat i takie tam. Dzisiaj moja mama powiedziała mi że daje swoim rodzicom połowe wypłaty i prosiła nas o pomoc. Więc kupujemy jej jedzenie, papierosy(bo pali-4kartony co tydzień) oraz płacimy jej rachunki. Dzielimy się z obowiązkami z siostrą. A dziadkowie nigdy nie lubili ani mnie ani siostry. Mnie dlatego że byłem nieślubnym dzieckiem a siostry dlatego że jest dzieckiem lumpa, alkoholika i nieroba którego mama pozbyła się jak byliśmy małymi dziećmi. Najpierw mój ojciec, a potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×