Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shreded

Jakie hantle do ćwiczeń w domu (Jillian itp)

Polecane posty

Gość Shreded

Mam pytanie do dziewczyn z doświadczeniem w ćwiczeniach z wolnymi ciężarami. Rok temu ćwiczyłam na siłowni, obecnie niestety z powodu przeprowadzki najbliższą siłownię mam za daleko i szkoda mi czasu i kasy na dojazdy. Postanowiłam ćwiczyć w domu i wybrałam kilka programów które zawierają ćwiczenia z hantlami. Na początek 30 day shred Jillian Michaels. Mój dylemat polega na tym, że te wygodniejsze i typowo "kobiece" hantelki mają stały ciężar np 1,2,3 kg i musiałabym kupić cały zestaw. W zeszłym roku niektóre ćwiczenia wykonywałam z obciążeniem 5 kg więc wiem, że z czasem potrzebny mi będzie większy ciężar. Pomyślałam więc o hantlach "dokładanych". Takich klasycznych z okrągłymi ciężarkami które można dokładać w miarę progresu. Tylko czy z takimi hantlami będzie wygodnie ćwiczyć w domu? Jillian ma ćwiczenia w stylu pompek na hantlach (ręce zamiast na ziemi opierają się na uchwycie hantla) i nie wiem czy na takich okrągłych da się to wykonać. Doradzi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helinnka
Da się wykonać spokojnie, najwyżej trzeba przód hantla czymś zablokować żeby nie odjeżdżał, wystarczy np. gumka myszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep k-sport.com.pl bardzo dobrze zaopatrzona firma, można u nich dostać akcesoria od A do Z, jak sobie urządzałem siłownie u siebie na stryszku to właśnie tutaj robiłem zamówienia na większość rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem klientem sklepu K Sport na k-sport.com.pl. Jeśli czegoś potrzebuję do treningu to przede wszystkim szukam u nich, dopiero jak oni nie mają to patrzę gdzie indziej. I tak mam u nich zamawiany gryf, ławeczkę, obciążenia, taśmę power band i bardzo praktyczny drążek mocowany do ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×