Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamara35

ława/stolik

Polecane posty

Gość tamara35

Moi drodzy, mam pytanie. Możecie mi polecić jakąś dobrą firmę, która zajmuje się robieniem stolików/ław do salonu? Jeden już miałam, ale był uszkodzony w trakcie transportu, firma się do winy nie poczuwała -.- Chciałabym nie jakąś zwykłą, taką bardziej wymyślną, wiecie ;) Macie jakieś sprawdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imolina
Też tak kiedyś miałam. Kurier wnosił mi szafę do domu, uderzył nią w ścianę i zrobił brzydką wnękę w niej. Ani firma od której zamawiałam, ani kurier nie poczuwali się do winy. Chodziłam od jednych do drugich i w końcu zrezygnowałam, nikt mi "odszkodowania" nie wypłacił. Wracając do tematu, stolik kawowy zamawiałam kilka lat temu (ze 2?) w sklepie Esencja Concept Store (mają siedzibę niedaleko mnie, bo w podwarszawskim Wołominie). Stolik robili sami, ale w sklepie mają też fajne, oryginalne sprowadzane. Był droższy, niż zwykły stolik z Ikei, ale jakość jest nieporównywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankahanka
aaach, znam ten ból, mi tak dostarczyli...ekspres do kawy, na szczęście udało się z nimi 'dogadać'. A co do ławy, to patrz - http://glasshouse.com.pl/wp-content/uploads/2011/08/Stoliki_i_polki_szklane_4-440x250.jpg dość fikuśna, jak na twój gust?;p Nie wiem, jak akurat ta wygląda w rzeczywistości, ale mam stolik z tej firmy i jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosinka31
@Viktoruna - podoba mi się ten z zona-design ;) ładny ma design, dobra cena, moim zdaniem warty kupna. Swoją drogą duże promocje tam mają widzę w tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz, że szukasz wymyślnej ławy i przyszła mi na myśl ława, którą ma moja znajoma. Otóż w każdej chwili może ją rozłożyć lub podnieść i od razu więcej rzeczy może na niej się pomieścić. Bardzo fajny mebelek zwłaszcza wtedy, gdy ma się mało miejsca w pomieszczeniu. Zajrzyj tutaj: http://yaidea.pl/podnoszona-i-rozkladana-lawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zamówić w sklepie Edinos. Mają bardzo duży wybór stolikow kawowych. Ja zamówiłam niedawno Indrustrialną lawę Fidia i wszyscy znajomi mi jej zazdroszczą. Ma bardzo prosty ale przy tym niebanalny design. A dodatkowo w sklepie otrzymałam przy zamówieniu rabat na zakupy https://www.edinos.pl/bilgoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Zalka

U mnie stolik się nie sprawdzi przy tak dużej rodzinie, z nami od zawsze była ława, zastanawiamy się nad zmianą dobroto.pl co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam ze strony moonwood.me i jestem meeega zadowolona. Stoły solidnie i pięknie wykonane, a w transporcie świetnie zabezpieczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×