Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KubaiAga

Sala weselna Chopin Białystok

Polecane posty

Gość KubaiAga

Witam czy ktos organizował lub był na weselu w chopinie? Interesuje mnie jedzenie, obsługa i miejsce do tańców (80 osób) czy jest gdzie sie ruszyc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też to interesuje ? ktoś coś tam robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam tam wesele na 50 osób miejsca było w sam raz, obsługa ok, jedzenie super, tylko sugeruję spisanie dokładnej umowy z właścicielami bo u mnie rozliczenie wyglądało dość dziwnie, żadnego rachunku, żadnej rozpiski kosztów tylko kwota podana telefonicznie, ale to akurat mój błąd za bardzo zaufałam przemiłym właścicielom wszystko było na "gębę" bo tacy fajni ludzie a ja że miałam sporo na głowie to i zaufałam i się przejechałam.... mimo wszystko polecam tyle że z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli firma jest solidna to na "gębę" wiecej zdziałacie z uczciwą firmą niz na papierze o wątpliwej reputacji. Solidna firma nie pozwoli sobie na jakieś machlojki, a znam częste przypadki, że robicie umowy z salą....... a i tak wam podnoszą i cene i zmieniają meni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkelos1
Ja w sumie nie słyszałem za bardzo opinii na temat tej sali weselnej Chopin... Jeśli jednak zależy Tobie na naprawdę fajnej i dużej sali to wybierz się do http://www.dworek-tryumf.pl/ niedaleko Białegostoku. Tam jest naprawdę dobry klimat oraz smaczne jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam!!! organizowałam wesele na 30 osób. Właściciel pięknie mydli tyko oczy a wszystko w rzeczywistości okazuje się inaczej. Zaczynaliśmy od 90 zł za osobę a po wpłaceniu zaliczki wzrosło do 120 bo nie było umowy a wesele nieduże...to można podnieść. Ciasta o godzinie 20 już nie było bo na wesele było tylko dwie patery przeznaczone, ilość jedzenia skromna jak rzucili tatara na stół to się rozszedł w mgnieniu oka dla wszystkich nie starczyło, pozostałe ciepłe dania kelnerki wyniosły na kuchnię a na koniec niebyło praktycznie co zabrać bo kelnerki poznosiły na kuchnie (następnego dnia były chrzciny). Przy rozliczeniu próbował jeszcze zawyżyć płatność bo myślał że ktoś nie policzy że trochę za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o lokal to super atmosfera! Bardzo miła obsługa i przepyszne jedzenie, tylko polecam mieć własne ciasto bo to może być jedyny problem (ciasta są wliczane co do osób i może zbraknac) ogółem polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM?????Obsługa była super J,jedzenie też ale jeżeli chodzi o ciasto to lipa trzeba mieć swoje bo tam jest wliczone ale nie było co i proszę płacić po imprezie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie POLECAM właściciele to oszuści mieliśmy tam wesele i ich ciasta prawie nie było żeby nie nasze to by nic nie było ale obsługa w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka lat tem komenda miejska organizowała imprezę, po której wszyscy musieli dopłacić. Podobno za dużo wypili alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM właściciele oszukują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam tak komunię. Obsługa przemiła- kelnerki wręcz biegały, być może to wynik zbyt małej ilości obsługi na taką ilość gości, ale i tak świetnie poradziły. Jedzenie również bardzo smaczne. Jedyny minus to brak uczciwości ze strony właścicieli - ciasto na ogólnym stole, a miało być na stołach gości, animator, który zabawiał dzieci zbyt krótko, bo około godziny i to że właściciel próbował oszukać przy rozliczeniu. Według mnie właściciele chcąc mieć dobrze prosperujący biznes - powinni przede wszystkim popracować nad sobą i swoją uczciwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z kolei robiłam w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej i tam oferuja bardzo dobre warunki, duża sala, nawet na 300 osób, jedzenie bardzo dobre4, sale mieliśmy przystrojoną na biało, ogólnie wyszło bajecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie POLECAM.Obsługa super ale właściciele oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowałam tam chrzciny w 2015r. Jedzenie pycha - wszystko co ustaliliśmy wcześniej z właścicielką było na stołach, żadnego problemu z rozliczeniem, spisaliśmy wcześniej umowę, zapłaciliśmy ustaloną kwotę, obsługa przemiła. Myślę że jeszcze nie raz tam wrócimy... POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE POLECAM!!! Sala niby ładna, ale na około syf jakich mało. Jedzenie dobre, nawet bardzo. obsługa też OK, ale właściciel porażka - krętacz jakich mało. Lepiej dogadywać się z właścicicielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowaliśmy chrzciny w 2016r. Jedzenie pycha,obsługa przemiła - wszystko co ustaliliśmy wcześniej z właścicielem było na stołach, żadnego problemu z rozliczeniem. zapłaciliśmy tyle po ile ustaliliśmy. Myślę że jeszcze nie raz tam wrócimy... POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala bardzo ładna , jedzenie bardzo smaczne, szkoda tylko,że właściciele to straszni krętacze. Przestrzegam wszystkich zainteresowanych organizacją w Chopinie imprez, spisujcie umowy!!! Pani właścicielka miesiąc przed komunią podniosła cenę o 10 % a przy rozliczeniu jeszcze chciała doliczyć nam za pojemniki do pakowania jedzenia, żenada !!! Oczywiście na fakturę muszę poczekać, paragonu też niestety nie dostałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z czystym sumienim moge polecic hotel 3trio. Piękna sala i profesjonalna obsługa w każdym calu. Ich ofetrę znajdziecie np na http://www.gdziewesele.pl/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy Chrzciny w Stylowej na Radzymińskiej, wstępnie podaliśmy liczbę gości 40 a w ostateczności było 27 osób co właścicielka skwitowała: "garstka ludzi". Nie była zadowolona z faktu, że chcieliśmy swoje napoje i ciasto. Przynajmniej po imprezie spakowałam wszystko i porozdawałam gościom a tak to nawet nie miałabym co im dać bo przecież ciasto teoretycznie nasze ale praktycznie jej - tak samo napoje, już trzeci miesiąc je pijemy. Pani tak zachwalała wędlinki swojskiej roboty czy jakieś przekąski w galarecie - nic nadzwyczajnego. Właścicielka nastawiona na biznes. Polecam zmienić menu bo od minimum 3ch lat jest takie samo - mam propozycje dań z 2014 bo wtedy też mielismy tam chrzciny i z 2017 - IDENTYCZNE. Tę knajpę ratuje jedynie lokalizacja na moim osiedlu - blisko domu... Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza imieninowa latem na zewnątrz w altanie. W miare ok.ale jedzenia trochę za mało. Właściciel ok.ale właścicielka pozostawia wiele do życzenia. Wszystko na styk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Polecam!!! Właściciele Oszuści!!! Dookoła sali złomowisko i syf!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo opinii o tej sali możesz poczytać tutaj: www.gdziewesele.pl/Bialystok/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bstok

Sylwester 2018/2019 Chopin ..Tragedia Dj. Pojęcia O o graniu żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zadziwiły mnie opinie na temat Chopina. Robiliśmy imprezę firmową i wszystko było w porządku. Jedzenie smaczne i dużo didżej- rewelacja, cena przystępna, żadnych problemów z rozliczeniem. Czyżby konkurencja pisała te nieprzychylne posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PcheUka

Niepoważni, mało profesjonalni właściciele. Właścicielka niegrzeczna. Rezerwacja przepadła z winy właściciela, gdyż zapomniał wpisać ją w kalendarz. Kilka dni przed planowaną imprezą zostałam na lodzie. Wszyscy goście byli już zaproszeni. Właścicielka nic sobie z tego nie zrobiła,  nie próbowała dociec jak to się stało, nie szukała możliwości naprawienia sytuacji. Ostatecznie zaproponowała mi na obiad rodzinny wiatę, przy temp. 14stopni (wrzesień). Brak słów, nie życzę nikomu znalezienia się w takiej sytuacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×