Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzulqa

roztanie

Polecane posty

Gość zuzulqa

witam wszystkich , niedawno moj byly powiedzil mi ze musimy zrobic sobie przerwe w zwiazku bo on chce sobie pare spraw przemyslec . Jestesmy a bardziej bylismy w zwiazku 4 lata , wiec musialam sie wyprowadzic z domu wynajmownego razem . Powiedzial mi ze chce miesiac na przemyslenie tego wszystkiego . To byl dla mnie szok! na poczatku jeszcze poki mieszkalam z nim choc juz niebylismy razem bylo fajnie i czasami sie pytalam go na ile procent chce byc zemna to mi odpowiadal na poczatku ze 70 potem 90% . Na poczatku prosilam go zeby byl ze mna , upewnialam go ze go kocham , wiem ze on tez mnie kocha . kiedy znlazlam mieszkanie nawet pomagal mi je malowac , pomagal w przewozce rzeczy ale w ostatni dzien mieszkania razem strasznie sie poklocilismy z mojej winy i to tez byl powod naszego roztania ( tak mi powiedzial ) (nasze awantury) . Teraz minelo zledwie 3 dni od przeprowadzenia sie ale ciezko mi zyc , strasznie tesknie za nim , strasznie mnie to boli i przez to nie moge funkcjonalnie zyc , teraz zyje ndziejo ze ten miesiac szybko zleci i wrocimy do siebie . ale dowiedzialam sie ze pisze z inna i wysylaja sobie zdjecia na wzajem i niewiem co mam robic :( moje kolezanki doradzajo mi ze mam do niego wcale nie pisac to on zateskni za mna ale ja sie boje ze wlasnie przez to bedzie bardziej o mnie zapominac , niewiem czy mam mu napisac zeby wiedzial ze go nadal kocham i ze to on jest tym jedynym . Prosze doradzcie mi co mam dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfdffddffgfg
potraktowal cie po prostu jak szmate... ktora sie znudzila i kazal jej sie wynosic. w sumie to mi cie nie szkoda, zoną nie bylas. watpie ze do ciebie wroci, bo pewnie mu sie znudzilas po prostu - latwo przyszlo, latwo poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhvgjkdsgvnl
to jest wg niego przemyślenie pewnych spraw? pisanie z inną ? ja pier..... jaki debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ewidentnie zostawia sobie wyjscie awaryjne... Poznal inna i teraz chce z nia sprobowac, ale nie chce mowic tobie, ze to koniec, na wypadek gdyby jednak nie wyszlo z ta druga... Woli abys na niego czekala z nadzieja. Niestety... Im szybciej sie ogarniesz i zapomnisz o nim, tym mniej bedzie bolalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matula...
tak prawda poznal kogos innego. bylam w podobnej sytuacji. mnie facet zostawil, ale powiedzial, ze chyba czuje cos do bylej. nie powiedzial, ze do niej wraca, ale to bylo oczywiste. po poczatkowym wielkim szoku i bolu i placzu ogarnelam sie na tyle, zeby nie rozpaczac przy nim, kiedy odbieral swoje rzeczy. zadzwonil do mnie pijany i splakany 2-3 dni pozniej, ze popelnil blad.... wrocilismy do siebie po 5 miesiach, jestemy razem 10 lat. byla go chciala i walczyla, bylo ciezko nam wszystkim. nie wybielam meza, uwazam, ze postapil bardzo zle dlatego nie wrocilam do niego od razu. nie zaluje powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×