Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nienia

zapalenie oskrzeli a spacer

Polecane posty

Moja córka ma zapalenie oskrzeli, z tym, że jedynym objawem jest kaszel i to też nie bardzo mocny. Poszłyśmy do lekarza w innej sprawie a przy okazji poprosiłam, żeby ją osłuchał bo trochę kaszle - i masz ci los - zapalenie oskrzeli. Mała czuje się dobrze, jest pełna energii i od rana dopytuje się czy pójdziemy na spacer. Mi też siedzenie w domu cały dzień się nie uśmiecha.Zastanawiam się, czy skoro pogoda ładna , a dziecko nie gorączkuje to czy można z nim wychodzić? Żałuje, że nie zapytałam lekarza, ale tak mnie zadziwił tą diagnozą, że nie pomyślałam. Czy miał ktoś taka sytuację? Jak myślicie drogie mamy, siedzieć w domu, czy wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ci
intuicja podpowiada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga okaoka
wg pediatry mojej corki nie tyko mozna ale i nalezy wychodzic na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgjg
Jeżeli jest w dobrej formie i bez gorączki to jasne że iść.Na polku jest lepiej niż w domu to po co sie kisić,wiadomo trzeba uważać zeby sie nie zgrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jihihkjhu
Mi lekarka nawet kazała wyjść z córką na spacer żeby trochę pobiegała i ładnie wykaszlała wszystko. Oczywiście na spacer a nie do innych dzieci żeby kogoś nie zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Korzystamy od paru miesięcy z inhalatora Familino Pro i jestem pozytywnie zaskoczona. Spodziewałam się że inhalacja będzie bardziej czasochłonna a tymczasem idzie to bardzo sprawnie, nawet u dzieci. Co dokładnie wchodzi w skład zestawu inhalatora jest szczegółowo omówione na novamed.pl/novama-familino-pro-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najwyżej oceniane inhalatory to modele włoskie, chociażby od producenta Flaem https://novamed.pl/novama-familino-by-flaem-z-dozywotnia-gwarancja. Teraz inhalator, który jest na topie sprzedażowym, właściwie czołówka, jak tak sprawdzałam. Jeszcze się nie zdecydowałam, ale pewnie ten kupię. Wypada najlepiej. Zobacz nawet, ile akcesoriów dodatkowych w podstawowej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×