Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
somersby21

MŻ - może ktoś się przyłączy?

Polecane posty

Hej :) ja już tej wiosny miałam trzy podejścia do diety i ćwiczeń niestety kończyło się wtym samym dniu którym się zaczęło. Teraz trwam od 5 dni . Pije tylko wodę i zieloną herbatę jem mniejsze posiłki ostatni o godzinie 18 , nie lubię typowych ćwiczeń w domu dlatego codziennie biegam głównie wieczorem :) do pracy chodzę już na nogach i wogóle mniej czasu spędzam na kanapie. tym razem naprawdę sie zmotywowałam i nic nie jest w stanie sprowadzić mnie na złą drogę . Postanowiłam zrobić sobie zdjęcia w stroju kąpielowym by później móc zrobić porównanie przed i po i podzielić się z innymi :) to także niesamowicie mnie motywuje.. Ale przede wszystkim już moim sukcesem jest to że odstawiłam napoje gazowane piłam je dzień w dzień , kebaby na wynos do pracy , pizza ,piwo.. mc donald i tak co drugi dzień i strata kasy.. Teraz przygotowuje sobie posiłki sama . Ćwiczeń poprostu zero.. do pracy autobusem jak pierwszy raz poszłam biegać wysiadłam po niecałych 10 minutach . wyczytałam że musze robić to systematycznie zwiększać minuty teraz już nawet lepiej mi idzie wczoraj biegałam prawie 30 minut i czuje się już lepiej. Prowadzę też zeszyt i wszystko w nim zapisuję :) W podstawówce i gimnazjum zawsze byłam chudzielcem wszyscy podziwiali moją figurę , zawody sportowe itp..A w liceum przestałam już się ruszać , wf miałam gdzieś, opakownie dużych ciastek na kolacje i tak zostało roztyłam .. Narazie nikogo z bliskich nie informuje o mojej "diecie" bo wiedzą że mam słomiany zapał i śmieją się że zaraz będzie to samo . Jednak ja postanowiłam spełnić swoje marzenia potrzeba cierpliwośći i czasu nie można schudnąć w dwa dni :) może ktoś przyłączy się do mnie? zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×