Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bibab

Sibutril 15 czy Adipex

Polecane posty

Witam, jestem na forum od niedawna dlatego pozwoliłam sobie zacząć "nowy-stary" temat odnośnie środków odchudzających. Brałam Meridie, konkretnie 3 lata temu i z efektów byłam bardzo zadowolona po miesiącu 7 kg w dol. Żadnych skutków ubocznych, świetnie je znosiłam. Miałam masę energii:) Aktualnie znowu poszukuje jakiegoś wspomagacza, a z racji tego, ze Meridie wycofano pozostają mi tylko Sibutril i Adipex. Czy mogłybyście podzielić się ze mną wrażeniami po braniu tych specyfików, a może także namiarami na sprawdzone/pewne osoby od których można kopić te tabletki. Czy któryś z nich jest lepszy od drugiego. Znalazłam masę ogłoszeń o sprzedaży, ale nie chciałabym się naciąć na jakiegoś oszusta. Z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqyyqqyyqqyy
hej! ja wlasnie dzisiaj zamowilam sibutril 15 i czekam na przesylke pewnie jutro albo pojutrze ma byc. rozmawialam tel z p. ktora to sprzedaje przesledzilam neta i ma dobre opinie i dlugo sie tym zajmuje.... na efekty poczekam..... boje sie tylko jednego zeby nic mi sie nie stalo kurde.... ogolnie jestem zdrowa tylko ja tak mam ze zawsze sie wszystkiego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaciolkaall
Zle robicie. Wg. danych policji ponad 90% sprzedawanych w internecie meridii czy adipexu to podrobki i towar przetreminowany, tylko wlozony do nowego pudelka. Nie warto tym sie tak truc. Kupcie lepiej bezpieczny odpowiednik tego - ja wybralam BTL Medica SLIM - bo byl akurat w promocji na allegro i super efekty bo stracilam 16kg w 3 miesiace. Moja mama stosuje juz miesiac i tez schudla kilka kg bez diety i cwiczen. Takze uwaajcie na podrobki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butttiiia
Wszystko zalezy gdzie sie kupi, mialam wlasciwie 2 wpadki, ale raz kupilam na stronie doktora odchudzanie i po 30 dniach efekt byl nie spodziewalam sie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam adipex, schudłam ok 5 kg po 20 tabletkach, ale w moim przypadku to nie jest lek idealny. Mniej więcej w połowie, czyli po ok 10 tabletkach uczucie głodu powracało pod wieczór, a tabletkę brałam ok 12ej...poza tym ten lek jedynie hamuje głód, a ja ogólnie dużo nie jem, mam strasznie wolne spalanie najwidoczniej. Więc w sumie prawie nic nie jedząc schudłam, ale jakby się człowiek zawziął żeby nieco przykurczyć żołądek i nie jeść to też bym na pewno schudła. Lek na pewno pomaga osobom, które dużo jedzą i mają duży apetyt. Ja akurat potrzebuje czegoś co dodatkowo przyspieszy mój metabolizm. Zamówiłam więc Sibutril no i zobaczymy. Na razie czekam na przesyłkę. Trochę się boję bo jest to chyba silniejszy lek, ale spróbuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny niestety na mnie adipex nie zadzialal, albo podróbka jakaś albo sama nie wiem.Natomiast ziala na mnie sibutril , ale 15mg , bo nadziałam sie na 20mg, i tez chyba byla podróba.Jesli kupujecie to kupujcie 15mg i pytajcie o datę.. powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miyoko2527
Witam drogie Panie. Uczciwe namiary na sprzedawce sibutril? Macie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie trujcie się .Nic tak nie pomoże jak zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną .Mi udało się schudnąć stosując tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 10 kg w ciągu 2 miesięcy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×