Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stazystka pelna checi

Jeśli urząd pracy nie prowadzi rekrutacji na staże to czy mogą mi go przydzielić

Polecane posty

Gość stazystka pelna checi

W lipcu bronię pracy magisterskiej i od września chciałabym zacząć staż, gdyż dość mam sprzątania na czarno. Byłam w urzędzie pracy i niedawno skończyła sie rekrutacja, jednak były to staże opłacane ze środków uni europejskiej jedynie na 3 miesiące. Nie chciałam i tak takiego stażu. Pytałam, czy jest możliwość odbycia rocznego stażu absolwenckiego opłacanego z urzędu pracy. Pani powiedziała, że muszę sobie znaleźć pracodawcę, który mnie przyjmie, złoży podanie o przyznanie stażu w okresie rekrutacji (to tylko 7 dni i nie wiadomo w jakim terminie). Pracodawcę znalazłam, kobieta powiedziała że z chęcią mnie przyjmie i nawet sama pójdzie się dowiadywać do urzędu pracy. Na podołanie formalnościom i przyznanie stażu czeka się około miesiąca. Ja chciałabym zacząć od września, bo to prywatne przedszkole i żłobek. Wieć podanie musi być złożone najlepiej w lipcu. Stąd moje pytanie - czy jeśli ta właścicielka żłoży podanie mimo, że urząd pracy nie prowadzi rekrutacji, to czy jest możliwość, żeby mi ten staż przyznali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystka pelna checi
Czy może dostal ktoś staż, mimo, że nie było rekrutacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulemwplotek
U mnie żadnej rekruacji nie było,złożono wniosek,rozpatrzono pozytywnie.Dużo zależy od tego czy mają pieniądze no i igwarancja zatrudnienia po stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
moj kolega czekał na stażprawie poł roku, staral sie juz od mniej wiecej października, a dostal od lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×