Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Nessaja, Ty pisz nam wiecej takich wiadomosci, podtrzymuja na duchu :-D a tak poza tym to jak samopoczucie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MackowaZona samopoczucie juz dobrze, kaszel jeszcze meczy i katar ale juz oki :) obeszlo sie bez lekarza :) dzis strasznie duzo latania w pracy, duzo sie dzialo ale odezwal sie moj brzuch i powiedzial "kobieto zwolnij bo mnie zgubisz!" tak zaczal bolec ale na szczescie juz mniej i lebruje w lozku i mysle co sobie zjesc bo zglodnialam :D hihi jak znajde jeszcze takie ciekawostki to wpisze :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Witam i ja nowe dziewczyny!;) damy rade kochane;) ja dzis z miim mezusiem rozmawialam i pytal co bedzie jesli nie bedziemy mogli miec dzidzi czy adopcja wchodzi w gre i takie tam. Oczy jak piec zloty i mowie mu ze nawet nie dopuszczam takiej mysli do siebie! Przeciez to dopiero ( a dla mnie az) pol roku staran i nic nie jest przesadzone. Planuje umowic sie w koncu do gina. Stwierdzilam ze nie ma na co czekac. Ostatnio robilam te badania( krew, mocz ) i wszystko jest ok. Zdrowa jak rybka jestem;) angelus ty tez mialas miec wyniki w czwartek? Jest ok? Mackowa 10 cykl? Hmm ten musi ci przyniesc szczescie;* giubelli, nessaja jak malutkie fasolki? ;) dobranoc ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
A teraz skoczylam na wczesniejsza str;) to jovanka jest taka zdrowiutka jak ja;) no i co kochana u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Heloł!:) M. śpi jak zabity, a ja postanowiłam do Was zajrzeć w ten niedzielny listopadowy ranek i poczytać zaległości - się rozhulało!:) Witajcie Nowe Koleżanki!:) Bardzo miło, że do nas dołączyłyście:) Żalować nie będziecie, bo to najlepsze forum na świecie:) MaćkowaŻono - ja miałam teraz podobnie: mnie się dni płodne rozbujały, a M. zmęczony i kompletnie nie mający ochoty na nic! Nie wiem czy byłam smutna - zła chyba...Zła, bo pomyślałam sobie, że w takim razie tylko ja się tym tak przejmuję i pilnuję, żeby nie przegapić "tych dni". Była oczywiście mała sprzeczka w związku z tym i co się okazało - M. powiedział mi, że jestem tak nakręcona na to dziecko, że niedługo będę na niego czekała w drzwiach jak będzie wracał z pracy z opuszczonymi majtkami, a on wtedy zapłodni raz dwa, zdejmie buty, umyje ręce i usiądzie do obiadu. Głupio mi się zrobiło i swierdziłam, że rzeczywiście... I odpuściłam. A wtedy - co się działo jak pojechaliśmy do jego rodziców w piątek... Matko, dawno czegoś takiego nie przeżyli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Jak to jest ,że ledwo otwieramy oczy i już myśli krążą wokół maleństwa. Po pracy często gdy wchodzę do domu to stwierdzam,że denerwuje mnie ta cisza:( Mieszkanie do którego zawsze wchodziłam z przyjemnością nawet w słoneczne dni wydaję mi się ponure. Chcę już maleństwa,które w drzwiach będzie mnie witało.Wtedy zawsze będzie mi się chciało do niego wracać :) Dziewczyny chyba popadam w lekką depresje co?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Jak to jest ,że ledwo otwieramy oczy i już myśli krążą wokół maleństwa. Po pracy często gdy wchodzę do domu to stwierdzam,że denerwuje mnie ta cisza:( Mieszkanie do którego zawsze wchodziłam z przyjemnością nawet w słoneczne dni wydaję mi się ponure. Chcę już maleństwa,które w drzwiach będzie mnie witało.Wtedy zawsze będzie mi się chciało do niego wracać :) Dziewczyny chyba popadam w lekką depresje co?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Jak to jest ,że ledwo otwieramy oczy i już myśli krążą wokół maleństwa. Po pracy często gdy wchodzę do domu to stwierdzam,że denerwuje mnie ta cisza:( Mieszkanie do którego zawsze wchodziłam z przyjemnością nawet w słoneczne dni wydaję mi się ponure. Chcę już maleństwa,które w drzwiach będzie mnie witało.Wtedy zawsze będzie mi się chciało do niego wracać :) Dziewczyny chyba popadam w lekką depresje co?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...Jak to jest ,że ledwo otwieramy oczy i już myśli krążą wokół maleństwa. Po pracy często gdy wchodzę do domu to stwierdzam,że denerwuje mnie ta cisza:( Mieszkanie do którego zawsze wchodziłam z przyjemnością nawet w słoneczne dni wydaję mi się ponure. Chcę już maleństwa,które w drzwiach będzie mnie witało.Wtedy zawsze będzie mi się chciało do niego wracać :) Dziewczyny chyba popadam w lekką depresje co?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sorki,że tyle razy się wyświetliło.Komputer mi się zawiesił :/ i myślałam ,że moja wiadomość się nie wyświetli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
hej Nesseja piersi mam niby twarde brzuch czasem mnie pobolewa jest taki wzdety jak cos zjem ale czy ja wiem czy to objawy niewiem bo tak ogolnie to nic wiecej nie czuje dziwnego. MackowaZona no mysle ze uzbroje sie w cierpliwosc (choc jest bardzo ciezko) i pojde w srode do gina nie bede robic bety. Paulinka nieprzejmuj sie faceci tez panikuja moj M tez czasem zadaje pytania a cojak sie nie uda ale przeciez musi sie udac trzeba byc dobrej mysli bo jak sie zalamiemy to nic nam nie pomoze juz nawet najlepszy ginekolog takze glowa do gory i atakuj swojego M poki ma sile bo moj czasem juz chyba ma dosc :-) ale spina sie w sobie i prubujemy Witam JovankaJo mi tez milo ze moglam dolaczyc i tak milo mnie przyjelyscie Isia ja tez czasem wracam do domu i tez az lzy sie cisna ze jest tak spokojnie ale miejmy nadzieje ze moje juz niedlugo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MackowaŻona
Jovanka u mnie tez juz poprawa jest, wszystko wrocilo do normy, maz nie narzeka i jest w pelni gotowy do dzialania. Za to mnie cos podbrzusze dziwnie pobolewa juz drugi dzien. Paulinka a 10 cs to jakis szczesliwy jest? To mam ogromna nadzieje ze sie uda :):) dobrze ze masz wszystkie wyniki dobre, mozesz ze spokojem nadal sie starac o malenstwo :):) uda sie, na 100% musi sie udac :) zmotywowalyscie mnie i w przyszlym tygodniu tez chyba wybiore sie na badania :) Kaja pisz od razu jak cos bedziesz wiedziec a poki co do srody trzymam mocno kciuki zeby okazalo sie ze w Twoim lonie rosnie malunia fasolka!!! :) Ojj Isia musisz sobie znalezc jakies zajecie zeby przestac myslec non stop o dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no witajcie moje kochane;] wybaczcie że Was na tak długo opuściłam. Trchę zabiegani byliśmy jeszcze wszystkich świętych które dla nas w tym roku szczególne;( Więc tak przeczytałam wszystkie wpisy ale nie dam rady na nie wszystkie odpowiedzieć;] Przede wszystkim witam nowe dziewczyny;] fajnie że jesteście:* u mnie sytuacja wygląda następująco, @się kończy ciąży brak wię przed nami kolejny miesiąc starań teraz do gina ide 22.11. Normalnie mam takiego doła przez tąsytuacje już miałam taką nadzieje atu nic;( Młody chory wdodatku stwierdzili mu tą astmę więc oswajamy się z leczeniem jego z inhalatorem któreg nie cierpi i poprostu wszystko jest robine zwielkim płaczem. Staramy się dalej po zakończeniu @ ale odpuszczamy trchę bo ja nerwowo już nie wyrabiam jestem zmęczona głównie w sensie psychicznym ciężko nam ostatnio z wszystkim. wszystko jest nie tak:( jak u Was dziewczyny? _nessaja_ zdrowa? Giubelli jak się czujesz? aa wtedy jak byłam u gina t mi tej cytlogii nie robił więc dalej nie wiem na czym stoje. W ogóle mówię do bani jestem ale dobrze że mam Was dzięki kochane:* Propopnuje zaktualizować tabelke nowe dziewczyny zapisyjcie się majowa ................27...............1cs........................ .. Fiona................... 25............ .3cs............................ rozusPL................21..............4cs............... ............. taka oto ja.............24...............2cs......................... .. smerfetka9............19...............1cs............... .................@ 16.10. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz......... @ 31.11. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz..........@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ... .1 dz.........@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs.................. ..............@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ..........@ 14.11. MaćkowaŻona........27...............10 cs........................... @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz............@ 18.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;-) MaćkowaŻona 10 cykli to już nie tak mało, a czas leci jak nie wiem, robiliście z mężem jakieś badania? Ja po 3 cyklach starań od ginekologa na wizycie dostałam skierowanie na badanie dla męża nasienia , lekarz spytał się czy chcemy poczekać jeszcze z tym badaniem czy już chcemy robić, ja na to na co czekać;-) ciekawi byliśmy czy wszystko jest ok, mnie dał badanie na TSH i prolaktynę, i jak się okazało dobrze że porobiliśmy te badania bo mnie nie wyszły najlepiej i mężowi też nie, po 3 miesiącach brania leków test pokazał dwie kreseczki kajakaja12345 zgadzam się z dziewczynami, jak masz badanie w środę z betą się wstrzymaj, zobaczysz co lekarz ustali i na usg czy coś będzie widać, szczerze Ci tego życzę, daj od razu znać co i jak!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej angelusdominus dobrze wiem co przeżywasz nie raz miałam przybity nastrój przez to jak jest, czemu to właśnie ja, czemu nic się nie udaje, cierpliwość też już nie raz traciłam, każda kobieta która nie może zajść w ciążę a stara się od jakiegoś czasu przechodzi na pewno to samo co my, nie raz było tak że miesiąc czy dwa sobie odpuszczaliśmy bo już miałam dość, dość tego że przyjdzie kolejne rozczarowanie, które ciężko będzie mi znieść.. Mam dużo koleżanek które starały się około roku, były zdrowa jak odpuściły, zajęły się przeprowadzką, czy pojechały na wakacje od razu bach i ciąża;-) Jedna moja znajoma miała wyrok że raczej naturalnie nie zajdzie w ciąże, złe wyniki męża.. pojechali na wakacje i przyjechali z niespodzianką, lekarz powiedział że to cud ;-) Nie możemy się poddawać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelusdominus napisałaś "Młody chory na astmę" chodzi o Twojego synka? dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie odnośnie tabelki, hm najpierw jest wiek, potem cykl starań? kolejno ile się okres spóźnia? i ostatnie termin okresu? proszę o wyjaśnienia bo jestem jeszcze nie wtajemniczona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe umiesz na duchu podtrzymac :-):-) postanowilismy z mezem ze jesli nie uda nam sie do konca roku zajsc w ciaze to w styczniu ruszamy na wszystkie mozliwe badania, zaczniemy wlasnie od nasienia meza. A poki co ja sie wybiore na takie podstawowe bo niestety czesto cierpie na rozne niedobory ostatnio rodzinna lekarka mnie opierdzielila bo mialam sód ponizej dolnej granicy :p co ja poradze ze malo sole bo slonych rzeczy nie lubie?! ;) Angelus jestesmy z Toba, zycze Ci duzo sily i wytrwalosci a dla synka zdrowia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
bejbe i mackowa dzieki;* bejbe chodzi o mojego synka 15 miesiecy ma i ma astme;( tabelka to tak najpierw twój wiek potem który cykl starań potem które dziecko potem data przewidywanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona bo ja w Was bardziej chyba wierze niż w siebie sama. Od 2 lat gdzieś prześladuje mnie pech. Nie pisałam wcześniej, ale w 2011r, miesiąc po ślubie, wykryli u mnie ponad 4cm torbiel na lewym jajniku, miesiąc później przeszłam operacje, gdzie po niej okazało się że mam pełno guzów w brzuchu i na pęcherzu, co się dało wycieli, na pozostałe te mniejsze guzki półroczne leczenie Visanne, niestety mam endometrioze:( potem od czerwca starania w grudniu ciąża. Jak widać w beznadziejnym przypadku można mieć szanse na zajście, dlatego dziewczyny nie traćcie nadziei! angelusdominus jejciu takie maleństwo i zmaga się z astmą! Na pewno nie jest Wam łatwo, dużo zdrówka dla maluszka!! I samych radosnych chwil ;-) Dołączam się do tabelki majowa ................27...............1cs........................ .. Fiona................... 25............ .3cs............................ rozusPL................21..............4cs............... ............. taka oto ja.............24...............2cs......................... .. smerfetka9............19...............1cs............... .................@ 16.10. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz......... @ 31.11. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz..........@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ... .1 dz.........@ 25.10. paulinka121989......24..............5cs.................. ..............@ 25.10. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ..........@ 14.11. MaćkowaŻona........27...............10 cs........................... @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz............@ 18.11. bejbe27.................27...............18cs................ ...............@ 4.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Angelusdominus jak mam sie wpisac w ta tabelke ? Moze wpisze tak poprostu bo jestem nowa i niewiem :-/ Kajakaja12345................25...........26cs........1dz..........@26.10 Wlasnie zdalam sobie sprawe ze jesli nic nie przeoczylam to ja z naszego forum z tej tabelki najdluzej sie staram :-( A i przypomnialo mi sie wlasnie ze przed spodziewana @ bolaly strasznie mnie sutki i zawsze wieczorem pobolewa mnie brzuch jej jak ja wytrzymam do srody zanim pojde do gina Angelusdominus przykro mi z powodu choroby synka ale jakos wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Bejbe jesli o torbiele chodzi to niestety mialam z nimi rowniez problem. Na szczescie byly nie duze i dalo sie je farmakologicznie wyleczyc. Jeden sie tez sam wchłoną. Teraz tez mnie brzuch boli i zastanawiam sie z jakiego powodu czy to znowu torbiel? Ale boli mnie i z prawej i z lewej strony podbrzusze :/ Mam nadzieje ze Ty rowniez nie stracisz nadzieji i wkoncu bedziesz miala szanse urodzic upragnione dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane :* O rajciu nie moglam sie juz doczekac az wejde poczytac co pisalyscie :P :) Angelus no nareszcie sie odezwalas, juz sie martwilam. Trzymaj sie kochana, nie mysl tyle o tym, uda sie wkoncu ;) no niby zdrowa, czuje sie dobrze, ale strasznie mnie zaczal kaszel meczyc, prawie ciagle kaszle wiec raczej chyba przejde sie do lekarza, grunt ze juz nie musze faszerowac sie czosnkiem, miodem i syropem z cebuli :P Kaja a jak dotykasz piersi to da sie wytrzymac czy az skreca z bolu? u mnie zawsze bylo tak ze przed @ bolaly ale bylo ok, bez tragedii, a teraz? Masakryyyjo ! az lezki same do oczu leca czasem, mowie Ci poznasz roznice w bolu od razu, no i poza tym pelniejsze sa. Zobaczysz jak szybko przeleci do srody, jutro juz jest poniedzialek takze spokojnie ;) ja czekam na piatek :) Bejbe jutro termin @, trzymam kciuki oby sie nie pojawila :) A ja tabelke zaktualizuje w pt, jak wroce od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
heja, czy i ja moge sie dopisac do tabeki czy ktos to prowadzi z Was bo w sumie nie wiem jak to sie robi:( czekam jeszcze 2 dni na @ , 3 cykl staran mija a jaki bedzie efekt?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczus1989
Buuu a ja z rana wysylam mezusia w delegacje:( ostatnio jak bylam u lekarki powiedziala mi ze najlepszym sposobem zeby wiedziec kiedy sa dni plodne jest mierzenie temperatury. Ja nigdy tego nie robilam a wy? Moze jednak warto sprobowac;) pol roku staran za nami i nici. Co by tu zrobic zeby nie myslec tylko o dzidzi? Moj luby dzis mnie rano przytulil i powiedzial ze musi sie w koncu udac, zebym sie nie martwila:) a potem ze juz sobie wyobraza jak bedziemy miec synka, jak bedzie z nim w garazu siedzial i majstrowal przy autach i motorach;) az sie lezka w oku zakrecila. Tak czy inaczej nie mozemy sie poddawac;) to forym szczescie nam przyniesie;) a wiecie co kochaniutkie. Ej a mozeby tak gg zalozyl i tam pisac czy lepsza poczta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczus1989
Kochane ktora mnie przeprawi w tabelce? 6 cs @ 30.11 . 1 dz bo ja non stop pisze z tel i jest mi cholernie nie wygodnie. Z gory dziekuje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaja wlasnie bola mnie troche ale bez tragedi. Paczus ja mierzylam pol roku temperature ale niestety nic niedalo i potem zaczelam o roznej porze wstawac do pracy i stalo sie to bez sensu bo mierzylam o roznych porach porannych troche zamotalam :-) jak zawsze zreszta :-) ale sprobuj moze akurat sprubowac nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
To powyzej to ja znow sie zakrecilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MaćkowaŻona My kobiety mamy jednym słowem przewalone jak nie torbiele to nie wiadomo co jeszcze, ja przed każdą wizytą usg umieram ze strachu aby złych wieści nie było. _nessaja_ dużo zdrówka! zdrowiej jak najszybciej i 3maj się cieplutko ;-) hej załamana_K tabelkę wystarczy skopiować i uzupełnić dane ;-) 3mam kciuki za wynik pozytywny :-) paczus1989 ja mogę przeprawić jak byłaś wcześniej wpisana bo pod tym nickiem Cie nie ma ? Ja zamiast mierzenia tempki robiłam testy owulacyjne, na allegro są nie drogie, i ładnie pokazują dwie kreseczki jak ma nastąpić owulacja, może one Ci pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×