Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość paulinka121989
Ten paczus to ja;) zmien mi tam dane a nick zostaw dziekuje:* wisze pifffo;) moze kiedys w przyszlosci hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majowa ................27...............1cs........................ .. Fiona................... 25............ .3cs............................ rozusPL................21..............4cs............... ............. taka oto ja.............24...............2cs......................... .. smerfetka9............19...............1cs............... .................@ 16.10. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz......... @ 31.11. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz..........@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ... .1 dz.........@ 25.10. paulinka121989......24..............6cs..............1dz ..............@ 30.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ..........@ 14.11. MaćkowaŻona........27...............10 cs........................... @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz............@ 18.11. bejbe27.................27...............18cs............ .... ...............@ 4.11. Kajakaja12345................25...........26cs........1dz ..........@26.10 Proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe ja tez jestem tak zakrecona jak ty bo na innym forum mialam paczus a na naszym paulinka i tak mam w tel wpisane. I niekiedy to nawet nie zlulam co wbijam bo Z tel pisze wiec i bledow mnostwo;) ja tez mam rozne zmiany w pracy raz wstaje o 6 raz o 10;) wiec jednak bedzie dupa z tym mierzeniem temperaturki. A testy owu? No hmm ktoras z dziewczyn je uzywala i chyba sobie nie bardzo chwalila... czyli jedyne rozwiazanie to...szczescie i oberwowanie sluzu? Moj sie pyta co ja na tym forum non stop tak siedze a ja sie smieje ze pisze z siostrami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 heh ;-), właśnie trzeba wybadać jaki sposób najlepiej będzie odpowiadał, kilka cykli stosowałam testy pokazywało kiedy owulacja ale się nie udało, tempki nigdy nie mierzyłam i nie rysowałam wykresów bo to bardzo skomplikowanie wygląda ;P śluz obserwuję ale.. hm w tym miesiącu by wyszło ze miałam 2x owulacje:P i sama nie wiem kiedy to dokładnie było;-) Niedawno oglądałam na internecie komputery cyklu, czytałam na ten temat i podobno świetna sprawa, pokazuje dzień owulacji, kiedy okres, nawet jak temp będzie podwyższona to pokazuje ciąże, i również przy antykoncepcji się sprawdza, ale niestety trzeba troszkę zainwestować. No mój mąż dziś to samo u mnie ;-) ciaglemi tu podgląda co ja tam tak pisze hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja, mnie do @ bolaly jeszcze w miare normalnie, dopiero po terminie zaczely dosyc mocno, wiec pisz wszystko na biezaco co sie dzieje ;) Mi wczoraj maz chcial zajrzec, hihi przegonilam go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Bejbe powiedz ze masz kochanka;) ja mojemu tak powiedzialam na paczatku gdy zaczelam pisac z dziewczynami;) a ze zawsze pisze z tel to nie mial mnie jak sprawdzic;) bo jakos nie kontrolujemy sie;) no i pewnej nocki zasnelam ale za chwile sie przebudzilam lukam jednym okiem a ten siedzi i buszuje mi w tel no i zapytalam go co ciekawego znalazl. On ze nic i pewnie skasowalam wszystko ze niby nie chce mu pokazac z kim pisze. To mu mowie zeby wlazl na neta i sobie poczytal o czym pisze z tym kochankiem;) zlukal i mowi ze jestem pipa bo mu noe powiem prawdy tylko wymyslam jakis kochasiow a on ze strachu umiera;) no i potem spac nie poszlam tylko musialam pol nocy go przepraszac ale milo bylo;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
OKi ale nie jarze co znaczy w tej tabelce ta pierwsza cyfra? bo kolejna to który cykl staran a na koncu kiedy spodziewana miesiaczka? ale ta pierwsza.. hmmm? poddaje sie nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Zalamana to wiek. Latka wpisujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
acha, łojacie czyli jestem tu najstarsza albo moze juz za stara:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_K
no ale dobra:) majowa ................27...............1cs........................ .. Fiona................... 25............ .3cs............................ rozusPL................21..............4cs............... ............. taka oto ja.............24...............2cs......................... .. smerfetka9............19...............1cs............... .................@ 16.10. Angelusdominus ...23 ..............3cs............... 4 dz......... @ 31.11. _nessaja_.............21...............2cs............... 1 dz..........@ 23.10 Giubelli.................27..............9cs............. ... .1 dz.........@ 25.10. paulinka121989......24..............6cs..............1dz ..............@ 30.11. JovankaJo.............29...............3cs............... 1 dz..........@ 11.11. eska 22................22...............12cs..................... ..........@ 14.11. MaćkowaŻona........27...............10 cs........................... @ 16.11. PauliśC.................22..............15cs............ 1 dz............@ 18.11. bejbe27.................27...............18cs............ .... ...............@ 4.11. Kajakaja12345................25...........26cs........1dz ..........@26.10 załamana_k........31...........27cs........ ...........@ 05.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
A ile masz lat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Eee 31 to jeszcze w kwiecie wieku kochana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Nessaja nic narazie wiecej nie zauwazylam zadnych rewelacji :-) wiec zobaczymy co bedzie Trzymajcie sie milego wieczorku :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :* jak tam? Kaja jakies inne objawy? :) powiem Ci jeszcze ze piersi oprocz tego ze bola i pelniejsze to wydaja sie jakby byly silikonowe :P takie jedrne sie zrobily, takze pisz kazda zmiane jaka widzisz ;) A gdzie jest Giubelli? Juz nas opuscila? :( Milego dnia zycze :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
Czesc laski:) witam nowe dziewczyny. Ja z mezem tez narazie sie staram zobaczymy co wyjdzie u mnie jest o tyle dobrze ze nie musze meza namawiac on nigdy nie odmawia czesciej to on mnie nawet:) nie bylam u lekarza bo mieli teraz nie czynne pojade w sobote zobaczymy co tam jest, no własnie gdzie nasze szczesliwe mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Cześć, Dziewczyny! Przygarniecie do swojego grona jeszcze jedną staraczkę? :) Z mężem staramy się o dziecko dopiero od 2óch cykli. Wiem, że to króciutko, ale już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ! Ja bym o Was zapomniała ? W życiu....! Musiałam nadrobić czytanie bo nowych mamusiek tu jak liści na drzewach !! :) Witam wszystkie, nie jestem w stanie każdej odpisać, ale sądząc po mnie, przeszłam trochę a pół miesiąca temu dowiedziałam się że zostanę mamą :) miałam torbiel - na szczęście nie posłuchałam durnego gina który od razu chciał mnie kroić tylko leczyłam się czopkami, jakimś lekiem - nie pamiętam czym (we wcześniejszych postach jest) no i duphastonem. A miesiąc czy dwa po okazało się, że kod genetyczny mego męża mnie powalił ;) tak że wylądowałam w szpitalu ;) co było sygnałem że doszło do zapłodnienia :) poszłam na wesele, opiliśmy się z mężem okrutnie! ;) remont w domu, ani nawet przez chwilę nie myślałam że w tym cyklu zaciążyliśmy a tu masz ! Co do badań śluzu - wg mnie jak dla mnie odpada, bo czasem ciężko poznać czy to śluz czy....sperma. No co tu dużo gadać, nie wszystko na raz wypłynie. Temperatura - odpada, chyba że macie zero stresów, ustabilizowany tryb życia maksymalnie, zero chorób, nerwów i wstajecie regularnie. Ja za to pod prysznicem badałam szyjkę macicy i stwierdziłam, że to super sprawa, ale jak się już wtajemniczyłam to....byłam już w ciąży :) Jeśli chodzi o objawy to tak jak mówiłam : twarda jak skała szyjka, temperatura 37', mega gorąco, senność ale power do działania (cały dom wysprzątałam :) może przez te remonty?!) no i teraz duuużo i ciągle jem, piersi jak silikony (mam takie małe a wyglądają bajecznie) i bolą w nocy, czasem coś mnie kuje w podwoziu, no i ból krzyża. Nie wiem co będzie potem.... Też nie aktualizuję tabelki bo czekam do 7 tyg wg zapłodnienia (bo wg lekarzy to będzie już 9) z wizytą u lekarza żeby od razu usłyszeć serduszko....boję się....oby wszystko było dobrze.... ściskam mocno i życzę powodzenia przyszłym mamom DOŁĄCZAJCIE DO NAS SZYBKO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Czesc dziewczyny Mam przykra wiadomosc dzis rano dostalam @ niewiem co sie stalo nic nieczulam wstalam a ty @ i jest tak obfity ze masakra a zawsze drugi dzien taki byl boje sie co bedzie jutro Zalamalam sie zaczelam plakac jak dziecko moj M. Mnie pociesza ale widze ze strasznie go to zabolalo tym bardziej ze jutro ma urodziny i muwil ze moje to bedzie ego najpiekniejszy prezent w zyciu :,-( Stracilam nadzieje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Giubelli, ogromne gratulacje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Kajakaja12345, bardzo mi przykro. Trzymaj się! :* W końcu Wam się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja przykro mi :( nie martw sie, kazdej sie uda, masz wsparcie u nas :) Bejbe a Ty jak? @ nie ma? Giubelli, mi tez ciagle goraco, mam czasem takie napady dusznosci ze moglabym sie rozerbac :P a jesli chodzi o sennosc, to niby sie wysypiam a juz po chwili tak mi sie spac zachciewa i nie chce mi sie kompletnie nic, jestem troche zmeczona, czesto pobolewa tez mnie glowa. Giubelli tez sie boje czy wszystko wporzadku, ciekawosc tez z drugiej strony mnie zzera wiec ide w piatek sprawdzic co i jak nawet jak mialo by byc wczesnie :) nie moge sie juz doczekac wizyty :) a ktory to juz tydzien jak liczysz? wg moich obliczen bylby juz 7 tydzien, nawet jak wpisuje na stronie http://dziecko.haczewski.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja :( no cóż, tak to jest....ale po to tu jesteśmy żeby się wspierać na wzajem. Ja od stycznia próbowałam i dopiero za 10 razem się udało po przejściach więc i Tobie się uda !! 🌼 motynka - dziękuję :) a Ty też się starasz ? 🌼 nessaja - no u mnie jest 4 tydz od zapłodnienia a 6 wg ostatniego @ więc narazie i tak by nic nie było widać zbytnio...nie wiem czy czekać jeszcze 2 tyg. czy co...? nie wiem też co z badaniami robić, czy zrobić ten pakiet dla kobiety w ciąży czy dopiero lekarz mi powie co zrobić ale znów każe mi z nimi drugi raz przyjechać i ciągle urlop urlop, kasa za każdą wizytę....a tak miałabym wszystko za jednym zamachem, tylko nie wiem czy mogę tak wparować do niego z badaniami od razu, żeby sobie nie pomyślał, że jestem nadgorliwa aż zanadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulinka121989 hehehe to zrobiłaś psikusa troszkę się złapał jak przeglądał Ci tel hihi ;-) u mnie też są tego typu żarty jak np. wróci wcześniej czy coś to mówię oo ledwo kochanek poszedł hihi tak sobie między sobą żartujemy ;-) :P Giubelli jak to miło przeczytać takie wieści !! serdecznie gratuluję, niech dzidzia rozwija się zdrowo! ;-) kajakaja12345 naprawdę bardzo mi przykro, nie martw się kiedyś musi nam się udać! ;* _nessaja_ czekam i czekam .. na razie cisza, mam test ale na razie nie wiem czy robić, boję się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Staramy się dopiero drugi cykl. Jestem świeżo po terminie owulacji, staraliśmy się mocno, także mam nadzieję, że się udało. :) Staram się nie nakręcać tak jak w pierwszym cyklu, bo było mi strasznie przykro, że @ nadeszła. Myślałam, że "zrobienie" dzidziusia jest takie proste, że wystarczy określić termin owulki, pokochać się troszkę w te dni, a tu jednak nie. :( Teraz wkręcam sobie, że pewnie będziemy mieli problemy i wieki upłyną, zanim brzdąc się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka121989 hehehe to zrobiłaś psikusa troszkę się złapał jak przeglądał Ci tel hihi oczko.gif u mnie też są tego typu żarty jak np. wróci wcześniej czy coś to mówię oo ledwo kochanek poszedł hihi tak sobie między sobą żartujemy oczko.gifjezyk.gif Giubelli jak to miło przeczytać takie wieści !! serdecznie gratuluję, niech dzidzia rozwija się zdrowo! oczko.gif kajakaja12345 naprawdę bardzo mi przykro, nie martw się kiedyś musi nam się udać! ;* _nessaja_ czekam i czekam .. na razie cisza, mam test ale na razie nie wiem czy robić, boję się rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motynka nie możesz tak myśleć że wieki upłyną, najlepiej o ciąży nie myśleć wtedy się organizm odblokowuje i są pozytywne rezultaty - choć to trudne gdy się bardzo chce, a tym bardziej dopiero zaczynacie starania nie ma co się martwić na zapas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakaja12345
Dzieki kochane za wsparcie naprawde latwiej jest sie z tym uporac jak sie ma takie wsparcie Dziekuje wam bardzo :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jakaż ja jestem durna...:) Za tydzień spodziewana @,a ja sobie dzisiaj teścik pyknęłam, a co! To chyba durnota wrodzona, no bo jak inaczej? A! I oczywiście z popołudniowego moczu! Idę popłakać nad swoją marnością i wrócę jak się ogarnę...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Wypiłam dzisiaj 3 wielkie kawy, po których mam sikanie jak nie wiem i z tego oto moczu (przezroczystego prawie!) zrobiłam ów test... Zrobiłam, bo temperaturę mam 37,1, dziwnie bolą mnie piersi, mam opuchnięte sutki i cały czas kłują mnie oba jajniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×