Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Paola ty nie rozmyślaj za duzo :) dziecko to cud :) i do szczęścia najbardziej jest mu potrzebna miłość rodziców i troska :) reszta to tylko dodatki :) IZA może to plamienie implantacyjne :) Dziewczyny pamiętajcie że implantacja może trwać kilka Łaaaadnych tygodni,to nie dzieje się jedego dnia :) zarodek cały czas się zagnieżdza coraz mocniej i lepiej :) wczoraj pytałyście o sałatki :) ja mam super przepis :) kukurydza z puszki,ananas z puszki,ser żółty,majonez,chuda wedlina,i ziarka ze słonecznika :) wszystko kroimy w kosteczkę i mieszamy z majonezem. ziarka prażymy na suchej patelni :)po ostudzeniu do sałatki dodajemy :) i gotowe :)a wiecie jaka super :***mmmm :** zaraz bede robić :) tylko troche mało jej wychodzi,ale ja zawsze podwójną,albo potrójną porcje daję :* Miłego wieczorku :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) :) Ale tu dzis spokojnie :) :) Każdy moze nadrobić jak ma zaległości :) :) Ja dzis jakos dziwnie sie czuje :( Zmęczona tak byłam ze w pracy nie kontaktowałam !! Kobietka sie mnie cos pyta a ja 3 razy prosiłam zeby powtórzyła :) Skupić sie wogole nie mogłam :) Wróciłam do domu to sie położyłam a dalej mi sie cholernie spac chce. Jakas taka dziwna kolkę mam w brzuchu :( Nie pamietam czy tez tak sie czułam w pierwszej ciąży :) Krótka mam pamięć :) :) .... Paola jeśli czujesz ze to jest ten moment to nie ma sie nad czym zastanawiać :) :) W nastepnym cyklu, pod okiem lekarza działajcie :) :) .... Kaasik89 na początku ze mnie tez troszke leciało :) Teraz jest mniej, czasami niewiele ale jest :) Cały czas z wkładka chodzę i musze często zmieniać :) Ale zdążą sie tez ze sa suche :) :) ... Eweelka biedna ta Twoja córcia :( :( Szkoda mi Was :( Uwazaj na siebie i tak jak pisały dziewczyny wczesniej : jak tylko u siebie pierwsza kostkę zobaczysz to lec do lekarza. Zdrowka kochana Wam zycze :) Moj Kuba ma prawie 6 lat a jeszcze nie chorował i powiem Wam szczerze ze nie wiem czy lepiej by było teraz czy jak dorosły bedzie? Niby dorośli gorzej przechodzą ale przynajmniej dorosły rozumie ze nie wolno tego drapać. No ale czasu kiedy ma chorować wybrac nie moge wiec bedzie kiedy bedzie :) .... Brzoskwinka ja sama nie wiem co to było. W sumie to była duuzzaa ilośc sluzu zabarwionego na jasny różowy :( Pozniej był taki śluz zabarwiona na jasniutko beżowo. Dzis jeszcze sie zdążyło tak troszke. Mam nadzieje i modlę sie aby to nie było nic poważnego!!!! ... Lece spac dziewczyny :) Jutro do kościoła a pozniej gotowanie :) Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pita a jak u Ciebie?? Buzka sie pogoila?? Mam nadzieje ze wszystko okay :) ... Marta a jak u Ciebie?? Napisz nam slonce bo sie martwimy :( .... Stymulowana gdzie sie podziewasz?? ... Eska, Agniesia, Paulinka????? Co u Was??? .... Nessaja, Izulinka, Goofcia???? ... Bejbe, PaulisC, Jovanka???? ... Angelus jak u Ciebie? Mam nadzieje kochana ze wszystko sie uspokoiło :* ... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedz :) mnie dziś dopadły takie skurcze macicy i wystraszylam się nie na żarty ale polezalam i wszystko ok .... Nie wiem czy jutro tu będę bo czeka gotowanie wiec dziewczynki moje kochane chciałam wam zyczyc wszystkiego co najlepsze, oby te święta były spędzone w rodzinnym gronie pełne radości i uśmiechu na twarzy i oby w najbliższym czasie każda dostała swoja fasolke ;* Smacznego jaja i owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! 🌼 Chciałabym Wam Życzyć Wesołych i Radosnych Świąt Wielkanocnych oraz Smacznego Jajka. Ja się pewnie odezwę jutro popołudniu a jak nie to pewnie we wtorek :) @ nadal nie ma. Testu jeszcze nie robiłam bo coś czuję że i tak wyjdzie negatywny. Albo mi się hormony już całkiem rozhuśtały albo coś innego się przyplątało bo to już 48 dc. Dobrze, że już 28 kwietnia blisko to coś się dowiem. Miłego dnia życzę 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kochane:) Dziewczyny nie wiem czy mam sie cieszyc czy płakać ale zrobiłam test i 2 kreski, druga słabsza, @ sie nie pojawila jestem chyba troche podłamana bo córcia ma OSPE i co teraz jak ja złapie? ja pierdu- tak sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za dziecka ospy nie miałaś jeżeli tak to po problemie gorzej jeżeli nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz się upewnić że jesteś w ciąży i iść szybko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa ja. Piernicze szczesciaro!!!!! Mam nadzieje ze sie nie zarazisz Gratuluję kochana też bym chciała juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. U mnie nic ciekawego,mam mega nerwy przed @. A jeszcze teściowa mi doprawiła... Zawsze szykujemy wszystko na święta razem, znaczy dzielimy się która co robi, a wczoraj schodzę się dopytać co mam robić, a teściowa na to, że co chcę, ale ona robi to, to, to, to, tamto i milion innych rzeczy. W ogóle to już wczoraj prawie wszystko zrobiła, no więc piątej sałatki nie będę robić, a cztery rodzaje mięs już chyba wystarczą... Ach jeszcze! Wracam wczoraj po 20 do domu styrana, bo po pracy pobiegłam do kościoła, potem stałam w biedronce, no i wchodzą do domu z dwiema siatami zakupów, a teściowa woła, że sobie wynajęła u mnie trochę miejsca w lodówce!!! Piorun mnie prawie strzelił, bo oczywiście moje zakupy się nie zmieściły. A na dokładkę przyniosła mi sałatka, którą już zaczęła robić, żebym sobie ją skończyła. Się poczułam jak niepełnosprawna jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mialam nigdy ospy w dziecinstwie, masakra jak sie boje, jesli bylabym zarażona to dopiero widać by to było za 2 tyg ( tak mi wczoraj pediatra córci powiedział). Czy ja zawsze musze mieć tak pod górke? Ja tym razem nie czuje tak wielkiej radosci, po ostatniom poronieniu i teraz narazeniu na ospe czuje ze tez sie tak skonczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wesoło dziewczyno pójdź zrobić test z krwi czy masz wirusa ospy . Ospa w ciąży jest bardzo nie wskazana ale to nie jest powiedziane że zachorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wesoło masz. Ale idź do lekarza się upewnij czy jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eweelka gratuluje Ci kochana :) Choć wiem ze teraz stresa masz :( Tak jak Ci gość radzi lec szybko , jeszcze koniecznie dzis, do jakiegos laboratorium (najlepiej do szpitalnego bo jest najwieksza szansa ze jest otwarte) i powiedz o co chodzi. Niech zrobią Ci z krwi czy masz wirusa ospy i z wynikami szybko do lekarza. Wiem ze swieta teraz masz na głowie ale dzialaj kochana jeszcze dzis. Najwyżej sałatka na swieta nie bedzie zrobiona i tyle :) Daj pozniej znac co zdzialalas :) Trzymam kciuki i gratuluje raz jeszcze :) :) IZA85- nie chciało mi sie logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam we wtorek iść do swojej gin zeby sprawdzić co sie dzieje i lipa.. nie moge isc do niej... pojde w srode zapytac sie kiedy bedzie przyjmowac bo przyjmuje tylko dwa wtorki w miesiący tam gdzie do niej chodze...masakra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka lec do lekarza będziesz spokojniejsza .... Wiem co czujesz bo na poczatku tez nie cieszylam się z dwóch kresek bo byłam przerażona tym winem które wypilam ale lekarz mnie uspokoił i teraz mogę zacząć się cieszyć choc nie ukrywam ze każde ukucie wywołuje u mnie panikę .... Ale wszystko dobrze się skończy zobaczysz :* daj znać co i jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam juz do mojej ginekolożki, powiedziała ze na tym etapie pozostało tylko poczekac czy sie u mnie coś rozwinie czy nie. Nie ma lekarstwa na ospe:( mała jest na takim etapie ze juz co miała to zaraziła, jesli sie u mnie nic nie wykluje to za 2 tyg mam sie zgłosić, a jesli sie pojawią objawy to też mam sie zglosić... ogólnie lipa.... pozostało czekać....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kasik coś tam . Ty dziewczyno porównujesz wypicie troszku wina do ospy? No to gratuluję inteligencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu niczego nie porównuje ... Jeżeli źle interpretujesz czyjeś słowa to chyba ty masz problem i nie grzeszysz inteligencja :) pozdrawiam Eweelka trzymamy kciuki :* Będzie dobrze Kochana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa trzymam kciuki mocno że będzie ok :) Też bym chciała już zobaczyć takie kreseczki kiedykolwiek ale z takim estradiolem to pewnie mogę sobie marzyć :((( A gdzie Mackowa i Stymulowana??? Nessaja i reszta?? Wiem wiem nie dość że weekend to jeszcze święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ten sam gość, który ostatnio nadinterpretował to, co ja pisałam. Widzę, że nie masz ciekawego życia... Siedzisz na forum i tylko szukasz kogo by się uczepić. I zadziwiające jest to, że zawsze POZORNIE stajesz w obronie innych, choć nie ma takiej potrzeby. Też ci gratuluję inteligencji. A teraz zamknij dzioba i naucz się trochę kultury, a nie obrażasz ludzi, bo masz taki kaprys! Daruj sobie te głupawe teksty, bo i tak nikt cię tutaj nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Czesc! Chcialam Was Dziewczyny przeprosic a szczegolnie gosioweczke za moje ostatnie wulgarne posty. Nie wiem co mi odbilo. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie, jedyne co moge napisac to przepraszam. **Eweelka Gratuluje! Bedzie dobrze kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Wpadłam wczesniej ale nawet sie nie przywitałam tylko do Eweelki napisałam :) My juz w kościele bylismy, chata sprzatnieta, zakupy zrobione i teraz leze w łóżku przygotowana do drzemki :) ... Moonlight rowniez wesołych i spokojnych swiat :) :) A moze zrób ten test jutro rano??? Ja juz z ciekawości nie moge wytrzymać wiec domyślam sie co Ty czujesz :) ... Agniesia88 współczuje Ci!!! Jak ja nie lubię jak teściowe tak sie zachowują :( wrrrr!!!! Normalnie podejść i strzelić!! Mam nadzieje ze w miarę spokojnie minal Wam te swieta :) Bez docinek i głupich tekstów teściowej!! I na te swieta zycze Ci kochana mnostwo cierpliwości :P ... Kasia12 dalej masz ten śluz brązowy czy beżowy??? A moze znajdź innego lekarza który Cie przyjmie. Ale nie panikuj kochana choć wiem ze nie łatwo!! Bedzie dobrze :) .... Pita jestes :) :) Pisałam wczoraj (chyba) do Ciebie jak Mordka??? Zagroziła sie?? I nieważne za co przepraszać. Z tego co dobrze pamietam to żadnej z nas nie obraziłas :) Tylko gościom pocisnelas :) :) hihihi. Agresorku Ty nasz kochany ;) ... Dziewczyny zycze Wam wszystkim wesolychbi spokojnych swiat spędzonych w rodzinnym gronie ;) Smacznego jaja i mokrego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff :) wkońcu skończone porządki i przygotowania :) zaraz lece do kościoła ale wpadłam jeszcze na chwilkę żeby życzyć wam Wesołych i spokojnych świąt :** Smacznego jajeczka :) zrelaksujcie się w święta,odpocznijcie i wgl :) Ja w świeta chyba nie bede zaglądać bo goście i z mężem tez chcemy trochę czasu razem spędzić :) do wtorku kobietki :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza tutaj ogromna :) :) ... Ja dzis miałam troche stresujące popołudnie :( Po drzemce w dzien znowu miałam plamienia. Teraz to była taka różowa krew na papierze :( Małe 2 plamki na wkładce i pare takich brązowych nitek :( Teraz mnie troche pobolewa brzuch na dole :( :( Powiem Wam szczerze ze jestem przygotowana na najgorsze :( Bałam sie bardzo ale poczytałam sobie forum o plamieniach i tam jedna dziewczyna napisała smutne ale prawdziwe przemyślenia :( A mianowicie : ze jak dostała pierwszych plamienia to była przerażona. Poleciała do lekarza ale nie było przyczyn plamienia. Serduszko biło itd. Ze jest teraz chyba w 8 tyg ciąży i napisała ze co ma byc to bedzie!!!! Ze natura sama zdecyduje. Napisała ze jeśli płód miałby jakies wady genetyczne to nasz organizm to wychwyci i przepraszając za mało delikatne słowo napisała ze wyeliminuje zło i bedzie czekał na zdrowego dzidziusia. Brzmi to brutalnie i nie delikatnie ale uświadomiłam sobie ze ma racje. Z natura nie wygram! Jeśli Bóg zadecyduje ze ma tak byc to tak bedzie!!! A mi pozostanie sie pogodzić z tym i dzialac dalej. Mimo plamien nadal mam pozytywne nastawienie. Wiem ze występują one w pierwszych tygodniach i w wielu przypadkach nie sa groźne :) Rozmawiam z fasolka zeby została z nami :) I wierze ze wszystko bedzie dobrze :) :) Jutro sie pewnie z nudów pojawie :) Dobrej nocy :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.święta są cudne. Odpoczywam od 15 dzis aż do wtorku rana . Testy owacjyjne pokazały ze juz jestem nieplodna to będziemy szaleć. # Paola _ Nie słuchaj lekarza każdy ma prawo mieć jakieś tam swoje zdanie. Ty masz swoje konkretne , i sama wiesz co jest dla ciebie najlepsze. :-) # ewelka _ przeżywasz ciężkie chwile. Oby wszytko było ok. Puki co gratuluje i proszę bądź dobrej myśli. Ja wierze ze bedzie ok . # hej pita jak u ciebie buzia. ? Wszystko ok ? #nessaja jak tam twoje starania ? Zaczynacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×