Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Po ujrzeniukkresek od razu zrobiło mi się niedobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Angelus kurcze :( a Ty jak sie czujesz? Zmeczona pewnie nieziemsko?! Moze Twoj maly ma jakas alergie na pylki? Nie robilas mu zadych testow? Szkoda go strasznie i dlugo mu to nie przechodzi cos. Podejrzana sprawa. Eska no to Ty lec do lekarza i na zwolnienie sio! :-) Alaa niedobrze Ci sie zrobilo powiadasz? Czyzbys planowala dolaczyc do grona wymiotujacych o kazdej porze dnia? ;) no to poczekaj z poinformowaniem swojego M o tej dobrej wiadomosci :-) a jak masz nerwy ze stali to moze wymysl jakis sposob jak np Giubelli zeby mu o tym powiedziec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze ze juz chcialabym mu powiedzieć. Oja glowa jest pusta pomysłów co można zrobić i wymyślić jestem a. Zbyt dużym szoku nie spodziewałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż on mi wczoraj powiedział że ja wiem ze tym razem jesteś w ciąży i wtedy przeszło mnie takie uczucie ze być może faktycznie ale poranne bóle wprowadziły mnie na ziemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa12
jovanko ty sie tym nie przejmuj moja siostra też tak układała ubrania małej. powiem ci ze tak jest o wiele wygodniej bo wiesz gdzie co jest i nie musisz szukać. tylko ze moja siostra układała kolorami. od ciemnego do jasnego;) ja chyba bede musiała wszystko poopisywac zeby mój wiedział gdzie czego ma szukac hehe.. alaa gratuluje. dbaj o Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa ja tez nie wytrzymalam i powiedzialam swojemu od razu :-) kurcze patrze na te Twoje kreseczki i szczerze sie jak glupia do tableta :-) z tej radosci dzis nawet nie mam mdlosci :-) ale udajmy ze tego nie napisalam bo zaraz pewnie sie zacznie ;) Ktory to juz u Ciebie dzien cyklu? :-) pozostalo Ci juz tylko zrobic bete, powiedziec dla M, leciec do lekarza na usg i cieszyc sie cieszyc i jeszcze raz cieszyc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ala super :-) gratuluję i trzymam kciuki oby wszystko sie ładnie poukladalo. Hihi. Wakacyjne kreseczki powoli wychodzą . Mackowa jakos ja dzis rano tez Nie miałam mdlosci. Zobaczymy co będzie dalej. Wkoncu Caly Dzien przedemna. Ahh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaaaaa :*:* gratulacje!!! ale się ciszę:*:* ja robiłam taki sam test ahhhhhh rety aż nie wiem co napisać:*:*:* leć na betę można ją robić o każdej porze dnia i nocy, nie trzeba być na czczo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Zaglądam ja dziś na kafe po dłuższej nie obecności i co widzę... Alaaa w ciąży!!! Alaaa cudownie! Moje gratulacje! W końcu i Tobie się udało. Widzisz, a tak wątpiłaś, że Ty kiedykolwiek zajdziesz w ciążę.:-) Cieszę się, że Ci się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motynka
Alaa! Cóż za cudna nowina z rana! Ogromne gratulacje! :) Jovanko, zazdroszczę Ci tego ładu, porządku, poukładanych ubranek... My nie możemy się ogarnąć po tej przeprowadzce... Szykujemy wszystko od zera, w środę skończyliśmy malować ściany. Podłogę myłam już kilka razy, a jeszcze widać na niej jakieś zacieki. :( Ogólnie w mieszkaniu panuje syf, kiła i mogiła. :/ Jeden pokój mamy cały zawalony kartonami. Nie mam gdzie tego wypakować, bo w garderobie leżą jeszcze wiadra, pędzle, resztki płytek, paneli, no ogólnie bałaganiarnię tam mamy. A trzeba jeszcze pułki poprzykręcać... Nie wiem, kiedy my to wszystko zrobimy, martwię się, że nie wyrobimy się przed Maluszkiem. Wczoraj tak się tym stresowałam, że zasnąć nie mogłam. :( Musiałam Wam pomarudzić, teraz jakoś lżej mi na sercu. :) Giubelli, piękny opis porodu. :) Dziewczyny, ja też postaram się Wam wszystko opisać. :) Może zrobimy z tego naszą forumową tradycję? :) Marta, co kilka stron dziewczyny się o Ciebie upominały. :) I ja też często o Tobie myślałam. Fajnie, że się odezwałaś. Kobitki, ja może nie piszę zbyt często, ale czytam Was na bieżąco, ciekawa jestem, co u Was. Bardzo się cieszę, że trafiłam na to forum. :) Byłam wczoraj na USG. Mały waży 3200 g. Mam już dojrzałe łożysko i liczne złogi w nim... Czytałam o tych złogach i troszkę się martwię, żeby wszystko było ok. Na szczęście przepływy są w porządku, a to ponoć najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Ala gratulacje moje !!!!!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O i Pita się odnalazła :) cześć, co słychać? :) 🌻 Motynko spokojnie, uda się Wam ogarnąć bałaganik przed Maluszkiem. A nawet jeśli coś tam zostanie nie dokończone to przecież nie koniec świata. Najważniejsze żeby kuchnia, łazienka i pokoik dzieciątka był gotowy :) a powiedz jak Twoja kostka? Byłas u lekarza? Przeszedł ból? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Maćkowa cześć! Dziękuję u mnie wszystko w porządku. Miałam trochę ostatnio zawirowań w życiu, ale do ogarnięcia. A Ty jak się czujesz? Bardzo dzidzia daje o sobie znać? Wpadłam tylko na chwilę, bo muszę lecieć do pracy. Wieczorem wszystko nadrobię i się odezwę. Miłego dnia Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Dzięki dziewczyny póki co to szok niezły. Powiedziałam mojemu reakcja dziwna ale to szok wiec go rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Alaaaa!!!! Gratulacje!! tak się cieszę a swoim się nie przejmuj jeszcze kilka dni taki będzie:PP wspaniała wiadomość z rana!! aż inaczej się dzień zaczął:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja. Na początky Alaa gratuluje!!!! :) też robiłam taki test, tylko był moim trzecim z kolei :) leć teraz na bete. Ale suuuuperrrrr :):*:*:* ja swojemu mężowi wysłałam zdjęcie testu z dwoma kreseczkami, bo akurat byłam w pracy i co???? Musiałam się prosić żeby odczytał mms. A jak już zobaczył to niby się cieszył,, tzn mi się wydawało że nie był szczęśliwy a tak naprawde z tego szczęścia mógł latać :) tak już jest z facetami :) Karciaa byłam ostatnio u lekarza z tą kolką ale się nie dostałam. Zajechałam o 17:20 a weszła pacjentka z godzinny 15:30 a lekarz przyjmował do 18:00.. Co do seksu też nie mam w ogóle ochoty.. Odkąd dowiedziałam się, że jestem w ciąży z mężem kochaliśmy się dwa razy a to już 8 tygodni. Wydaje mi się że to przez moje bóle brzucha obawiam się zbliżenia. mąż niby rozumie, ale wiem że jest Mu przykro.. Stymulowana podziwiam brata za siłę :) a zdjęcie usg śliczne :) Kochana ile mierzy już dzidzia??? Mackowa i jak tata? Będzie miał dzisiaj zabieg? Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było w jak najlepszym porządku :* Jovanka Ty zapracowana kobieto! W dzień terminu zapewne będziesz coś jeszcze robiła :) chciałabym mieć takisam zapał do pracy jak Ty, oddaj go troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Alunia gratuluje!!!;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Ala piękne dwie kreseczki :) GRATULUJE !!! Co wyrosnie z tej mojej fasolki jak matka caly czas czytajac forum ryczy ze wzruszenia hehe Pita, Marta witamy z powrotem ;p Jovanka bede sie powtarzac ale PODZIWIAM ;) Eska na zwolnienie idż co się bedziesz męczyć w pracy ... ehh zapowiada sie piekny dzien ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala Gratulacje !!!!! :**** mąż już wie ?:) ale się ucieszy :) Jovanka weź ty usiądz już na tyłku spokojnie:) czas odpocząc :):* ach dziewczyny :) szkoda ze nie mam czasu dla was za bardzo ;/ mam nadzieje ze po wakacjach bede go miala wiecej :) ostatnio jestem jakas zmeczona i zamulona :/ i śnia mi się powalone sny ;/ ostatnio sniło mi się że wrociłam w nocy do domu,mieszkaliśmy juz w naszym nowym domku i po schodach na góre porozrzucane ubrania,czerwona kobieca bielizna,uchylone drzwi do sypialni a tam moj maz i jakaś cycata blondyna i wiadomo co robią .chyba mam cos nie tak w tym moim łebku,i mimo ze to tylko sen to jakos tak było mi smutno cały dzien po nim,powiedziałam to mezowi to tez był smutny ze moja podświadomosc dopuszcza wgl cos takiego. a wczoraj śniło mi się że mąż podciął mi gardło nożem którym mu zawsze kanapki robię do pracy... ale jestem poryta miłego dnia kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko kochana chyba każda z nas przechodzi przez okres beznadziejnych snów.. Mi nie dawno śniło się że mój mąż zdradzał mnie z moją rodzoną siostrą. Był smutny gdy mu o tym powiedziałam ale teraz jest to powód do żartów w mojej rodzinie :) ostatnio śniło mi się że zginął na akcji strażackiej.. Powiedziałam P i się wkurzył na mnie tak jakbym miałą wpływ na to co mi się śni. Kochana przejdzie i nie martw się.. Zaraz koszmary zamienią się w piękne i kolorowe sny :):*:* Jade zaraz na jakieś zakupy bo nie mieszczę się w żadne swoje spodnie.. Miłego dnia :):*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Olala o widzisz tak właśnie miałam pisać znowu do Ciebie bo nic sie nie odzywałaś:)) a przeszły Ci te kłócia? bo mnie od wczoraj kłóje tak w środku nie po boku tylko tam jakby w macicy... nie wim co to takiego... może się rozrasta i dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana ale cudne zdjęcia!!! Ja już się nie moge doczekac kiedy swoje maleństwo zobaczę :) 🌻 Ola wyobraź sobie poszedł tato zgodnie z zaleceniem lekarza do szpitala na 7. Przyjeli go na oddział i... kazali czekać w świetlicy bo wolnych łóżek nie ma... Po prostu szkoda słów, nasza boska służba zdrowia! Nie wiem do której będzie tam czekał, o której na sale go położą. Niczego więcej się nie dowiedział, a mnie zastanawia tylko po jakiego groma kazali mu tak wcześnie przychodzić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaa troszke mi przeszlo, ale wraca w nocy. Wystarczy ze zmienie bok na ktorym leze i nie spie bo boli. Tylko mnie z boku. Mozliwe ze to przez to ze wszystko rosnie a nasze dzidzie robia sobie wygodny domek na nastepne miesiace:-) Mackowa powaznie??? To po cholere kazali przyjezdzac, nie rozumiem. A czlowiek nie dosc ze chory to jeszcze musi sie meczyc, bo swietlica nie nalezy raczej do najwygodniejszych miejsc :-/ cala Polska i polityka NFZ. Wspolczuje :-/ ale moze w tych godzinach sa wypisy, zwolni sie lozko i tata sobie odpocznie :-* Nie wiem czy doda mi post bo jade autobusem a nie ma zasiegu :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tylko na sekundę. Później będę czytać resztę, bo najważniejsze już wiem! Alaaaa!!! a nie mówiłam?????:D;D Bosko! Gratuluję:* agniesia88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymolawana pieknie zdjecia jejciu:) w którym tyg mialas robione usg? Ja bede miala na poczatku 13 tyg i mam nadzieje ze tez zobacze juz swojego czlowieczka:) Mackowa niestety taka nasza słuzba zdrowia, szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maćkowa już iedługo będziesz miała, a jak tylko je dostaniesz to wyślij na maila:) brzoskiwnko mi się też co jakiś czas przyśni, że mąż mnie zdradza i potem cały dzień mam do bani:( jemu przedwczoraj śniło się, że go zdradzam.....śpimy sobie ja tu chcę się przytulić a on do mnie przez sen " weź kurwa tą rękę" !!! po jakimś czasie próbuję znów, a on "no kurwa", i tak noc minęła :P dziewczyny mnie też co jakiś czas zaboli w brzuchu, najgorzej jak kicham, kaszle i to zawsze w tym samym miejscu. czuję się dziś tragicznie, pogoda piękna, a mnie głowa boli znowuuuuuuuuuu, a popołudniu jedziemy 3 mieszkania oglądać (jednak się przeprowadzimy), nie wiem jak to zrobię:/ Ala jeszcze raz buziak gratulak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa gratulacje i kto tu zostaje zas na szarym koncu- naprawde sama bede swiecic w tej tabelce na koniec roku:P A tak nie wierzyłas Kochana- gratulacje-dbaj o siebei:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelko razem bedziemy na szarym koncu :-) Nie zamartwiaj sie tak bo to nie sa wyscigi kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Hola! Co się wpychacie na sam koniec?! Ja pewnie zostanę ostatnią "niezaciążoną" na tym forum:P No bo przecież zawsze to mnie spotyka wszystko co najgorsze:P Alaa kurcze, szczerze mówiąc to zapomniała dzisiaj, że testujesz, bo miałam rano małe zawirowania. No i siedzę sobie w pracy i dziobię w tych moich papierkach, i nagle OJEJ! Przecież Alaa miała testować! Więc szybko klikam co trzeba, no i co widzę?! Udało się. A rano jeszcze sobie myślałam, że mamy jakiś przestój na forum i że dawno nie było dwóch kresek. No i są!:) Ściskam i gratuluję raz jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta86100
Ala moje gratulacje :) ale wam zazdroszcze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×