Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość goscdarka
ala gratuluje super :-* zawsze trzeba myslec pozytywnie :-) & upał upał padam i nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Ja jestem dalej w szoku zrobiłam kolejny z innej firmy i jest krecha druga. Dziękuję kochane wszystkim lev mi peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jestem i ja:) Alaa - gratulacje z całego serca:) Teraz chyba już wiesz dlaczego nie warto tracić nadziei!;) Uda się każdej tylko w najbardziej odpowiednim dla niej czasie:* Motynko - rozumiem Twoje zdenerwowanie, bo jeszcze kilka dni temu przeżywałam to samo. Wstawałam z myślą, że z niczym nie zdążymy i kładłam się z myślą, że z niczym nie zdążymy. Dobrze, że M. miał kilka dni niespodziewanego urlopu - dzięki temu udało nam się ogarnąć wszystko wcześniej niż gdyby normalnie pracował. No ale fakt, że my nie robiliśmy malowania... Siły Ci życzę i dobrego humoru:* Dziewczynki, ja już siedzę na dupsku, naprawdę. Teraz mam kiepski nastrój ogólnie, bo co chwilę dowiaduję się, że kolejne koleżanki urodziły, a ja nadal nie. I nie potrafię opisać jak bardzo chciałabym zobaczyć mojego Fistaszka i mieć już za sobą całą tę ciążę... Jestem zmęczona i coraz bardziej zniecierpliwiona tym stanem i oczekiwaniem. M. też. A, odezwę się później, bo znów idę beczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Jovanka to Ty zamiast w domu na tylku siedziec pakuj sie do samochodu i na rajd z mezem po wertepach jakichs (znajoma chciala przed Bozym Narodzeniem urodzic a dziecko sie nie spieszylo wiec wymyslala najrozniejsze rzeczy, podzialalo skakanie po dziurach w samochodzie) :-) Nie wiem czy w tym momencie sobie z tego zdajesz sprawe ale jestes mega dzielna kobieta, dasz rade wytrzymac jeszcze do wtorku, wtedy lekarz napewno cos poradzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem w stanie każdej z osobno odpowiedzieć dlatego ogólnie wszystkim ślicznie Dziękuję. Faktycznie jest tak ze sie nam udaje jak kompletnie się nie staramy i o tym nie myślimy. Tak było w moim przypadku tym bardziej ze czułam okres tuż za rogiem jak miesiąc temu. Tyle że w tym mcu jakąś plaksiasta byłam i rozdrażniona. Póki co wiecie wy i mój noedoszly mężu i psiapsioly dwie. Z rodzinka poczekam do 10.07 wtedy mam wizytę to myślę że już coś będzie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa jak masz smartfona to jesli oczywiscie masz ochote sciagnij sobie aplikacje Asystent ciążowy :-) latwa w obsludze, wpisujesz termin ostatniej @, wylicza Ci tydzien ciazy, termin porodu i masz opisany tydzien po tygodniu jak sie rozwija malenstwo aa i jeszcze zdjecia przykladowe jak wyglada aktualnie plod :-) ktory to juz dzien cyklu? Mysle ze jak pojdziesz na usg to pecherzyk ciazowy bedzie widac :-) na serduszko pewnie za wczesnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia88 zobaczysz bedziesz następna:) Ja Ci to mówie, chyba jestem tu wróżką ale móiwłam Wam kiedys ze na wiosne bociany ruszą do dzieła i widzicie co sie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelciu natomiast na swieta Mikolaj przynosi "prezenty" :D obys dostala swoj upragniony :-) jak Twoja mama sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna to ja może i jestem, ale w kolejce do małpy:-) w sumie nawet nie wiem kiedy mam się jej spodziewać, bo ostatnio jest różnie, w 25, 26, 27 dniu. Rosyjska ruletka normalnie:-) Stymulowana jakie piękne zdjęcia maleństwa !!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Agniesia88 czy TY chcesz pograć w hazarad:)? 🌻Mackowa moja Mama miala dzisiaj rano zabieg, wszystko jest dobrze i wrócila do domu dzis,takze jest dobrze. Za to moja mała przyjdzie pewnie gdzies w srode byle szybko minela bo za tydzien jade nad morze- kurka ale teraz taka super pogoda za tydzien pewnie tydzien deszczowy bedzie kiedy ino wsiade do pociagu bo niestety ten rok mi nie sprzyja w niczym:( A na Mikołaja kochana w tym roku nie moge liczyc, co jedynie to moge odliczać do zająca na 2015:D:D:D i wtedy dopiero rozpocząć nasze kic kic:D:D:P 🌻Nessaja co tam u Ciebie kochana? 🌻Martuś fajnie ze napisałas....zastanawialam sie od dawna co u Was... 🌻 Alaaa ale CI zazdrościmy mimo wszystko:) 🌻 Pita a co u Ciebie? jak Twoje zdrówko? kiedyś pisałas ze walczysz z chorobą..... czy jest juz lepiej? 🌻 Iza85 gdzie zniklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka Kochana Ty nie płacz....jeszcze trosinke i bedziesz mieć swoje upragnione dzieciątko w rękach -ciesz sie ta ciażą bo kiedys powiesz- ze to był najwspanialszy czas oczekiwania na ten cud:) Pomysl o nas, tych które sie wciaż starają albo nawet nie mogą teraz jak ja:( każda by z nas zamienila sie na miejsce olbrzymiego brzuszka i rzygansko:D Ciesz sie kochana i usmiech na twarzy raz dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelko to zamawiaj pogodę na urlop :-). Zdrówka d Twojej Mamie życzę. Wiesz, teraz (odpukać) czuję się dobrze. Ale choruję na przewlekłą chorobę i raz jest lepiej a raz dopierniczy mi atak i szpital i takie tam pierdoły (nie będę się rozpisywać). Alaa, Ewelka ma rację, zazdrościmy Ci, ale tak pozytywnie i się bardzo z Tobą cieszymy :-) P.S. mam prośbę do Was czy zmieniłybyście mnie w tabelce @ ma termin 23.07 bez zmiany cyklu starań bo na razie jakoś tak zeszło mi to na plan dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Pita82:) MAMUŚKI ❤️ Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ****** CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC**** 23 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 27.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 paulinka121989______25____11cs______1dz_____@30.05. 2014 87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.20 14 Alaaa66__________28______14cs_______1dz_____@28.06.2014 agniesia88_________26______7cs_______1dz_____@07.07.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@09.07.2014 Eweelka__________31______7cs________2dz____@11.07.2014 IZA85____________28______1cs_______2dz______@13.07.2014 nessaja___________21______3cs_______1dz_____@16.07.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@23.07. 2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziewczynki:* Wiem, że marudzę bez sensu i że to naprawdę pikuś przy problemach z poczęciem upragnionego dzidziusia, na którego tyle z Was tak bardzo czeka... Przepraszam Was:* I dzięki za zrozumienie, za wsparcie, za to, że Wam się w ogóle chce na takie durnoty odpisywać. Jesteście nieocenione, a mnie jest już lepiej. Aj promys!;) A żeby to uczcić idę sobie zrobić pomidorki w śmietanie do kolacji;) Do juterka. Kocham Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Eweelka dziękuję Ci dobra duszyczko :-) ach ten czas mi jakoś szybko leci, wszystko jakoś szybko się u mnie dzieje, nie wiem mam taki nostalgiczny czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dawno nie pisałam ale jakoś czasu mi braknie :( Chociaż czytam Was codziennie :) xx Alunia zacznę od Ciebie :) Jeszcze raz kochana bardzo Ci gratuluję :) Cieszę się że Wam się udało :) xx Ja nadal na dietce jestem :) Dziś zakupiłam sobie parowar :) Jestem mega zadowolona :) :) Wrzuciłam warzywa i rybkę, nastawiłam czas i leżałam :) A obiad sam się robił :) I jak zdrowo :) :) No i chciałam Wam podziękować moje drogie siostry forumowe za rady :) :) No i oficjalnie się chwalę że starania NIE wstrzymane :) :) Ten cykl i tak na straty bo jedyny dzień kiedy się bzykaliśmy bez gumki to był 9dc :) Także czekam do 13 lipca na @ i później ruszamy :) Ale bez testów owu i zachodzenia w głowę czy się udało :) Jak się uda to się uda :) Hmm i tak pewnie będę o tym myślała :) Aaaaa i wczoraj moja siostrzyczka mi się pochwaliła że od 2 cykli też się starają o drugie bobo :) :) Jeszcze raz dziękuję Wam kochane za rady :) :* xx A jeśli chodzi o moje mdłości to po 2 dniach minęły :) Ja ostatnio kupiłam sobie herbatkę DETOX i myślę że to mogła być reakcja organizmu na tą herbatkę :( Ale teraz ją piję i jest normalnie więc nie wiem o co wtedy chodziło :) xx Stymulowana dużo zdrówka dla brata życzę :) xx Eweelka jak mama się czuje?? Mam nadzieję że dobrze :) Doczytałam własnie że miała zabieg! A ja właśnie się pojawiłam :) :D Dziękuję że o mnie pytasz :) :* xx Maćkowa a Twój tato wreszcie doczekał się łóżka w szpitalu?? To jest jakaś masakra :( :( xx Moonlight u mnie też nic ciekawego się nie dzieję :( Ale pisać musisz :) Chociażby tak jak ja o nowym parowarze :) :) hehhehe :* xx Jovanka kochana nie jesteś sama z układaniem ciuchów :) U mojego młodzieńca w komodzie i w szafie poukładane są ciuchy które nosi na co dzień (piaskownica, soki i resztki obiadu na koszulkach i spodenkach :) ), ciuchy które zakładamy jak gdzieś wychodzimy :) Spodnie długie są na swojej kupce, krótkie mają swoją :) Koszuleczki z długim i krótkim rękawkiem też oddzielnie itd :) :) W szafach to i ja muszę mieć porządek :) :) :* xx Marta kochana jesteś :) Super że się odezwałaś :) I bardzo się cieszę że ułożyło się między Wami :) Opisz nam kochana co się u Ciebie działo przez ten czas?? Wspomniałaś że pracę zmieniłaś? Poczytaj nas i pisz z nami już teraz cześciej :) xx Angelus dużo zdrówka dla Twoich chłopaków życzę :) :* xx Kuźwa ja tu na diecie, zeżarła bym co nie co a mój przyszły mąż wpierdziela własnie parówę z serem i do tego chlebek parkowy :( :( :( Zero współczucia :( :( A ja zadowolę się czerwoną herbatą :( :( Do jutra kobity moje :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Jovanka proszę tylko mi nie rycz. Jeszcze troszeczkę. Kilka dni. I ktoś inny będzie płakać. :-) ty nasza kochana rozpisana duszyczko. Uśmiech poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja do @uzywalam womanlog robią też oni aplikacje dla kobiet w ciąży i nazywa się pregnancy i jest to samo co mówisz :) A Iza u nas był tylko 11dc i 15 dc i sięuudało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Ala Ty szczesciaro;-) ciesze sie razem z Toba. ;* Tak mnie cycki bola ze szoook. Zyly sa mega na nich. Ja na @ to niech przylazi jak najszybciej. Jak na bobo to wytrzymam jakos. Bola okropnie. Biegac nie moge. Schodzic po schodach tez nie. Musze je podtrzymywac. Nawet staniki robia sie za male;d ost przytylam okej moga urosnac ale zeby tak bolaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dobrze ze nie zrezygnowalas ze staranek bo moze to te cykle? Kto wie;-) Kurcze moj zalapal angine. Ja sie nie zaraze ale szkoda mi go. Dzis poszedl do pracy a tak weekendy maja wolne. Nie wylezy tez bo jutro z rana wyjezdzamy na wystawe psa do Olsztyna. Kiedy tu odpoczac hehe. A tez dzis w pracy.. oby zlecialo szybko. Jovanka sloneczko juz malo co zostalo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewoje moje zmiencie mi w tabelce 13 cs a @ 7.08. Budze sie rano a tu zonk:o przylazla ta franca. No trudno. Chyba dziecko nie jest mi pisane....;( mam dzis meeega wielkiego dola. Leze i rycze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Dzień dobry wszystkim! Wpadłam życzyć wszystkim miłego weekendu. ***Paulinka nie smutaj się. Jak widzisz tu na kafe wszystkim się w końcu udaje, prędzej czy później, ale się udaje. W końcu nadejdzie ten dzien, że padnie na Ciebie i ujrzysz te 2 kreseczki :-) życzę Ci tego z całego serca. ***Eweelka ostanio myślałam o Tobie jak wiele mamy wspólnego, nawet urodziny mamy w tym samym miesiącu :-) ***IZA ja też dziś na dietce po wczorajszej imprezie czuje masakre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulinka glowa do gory :* badz silna. A robilas jakies wstepne badania? Ja po wizytach u gin jak dostaje @ to sie wlasnie zalamuje i ryczec mi sie chce. Wiesniej tylko zawodzilam sie jak widzialam jedna kreske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wzięłam się ostro za sprzątanie.. I co chwile muszę usiąść odpocząć więc zejdzie mi się cały dzień:/ Mackowa i jak tam tata??? IZA85 możesz przypomnieć mi kiedy masz swój najważniejszy dzień w życiu bo jakoś mi umknęło?? Jak przygotowania???? Buziaki dla Was :*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam, MAMUŚKI ❤️ Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********24.03.2014**********Dominik Giubelli **************27 ****** CIĘŻARÓWKI 🌻 motynka ****24*********2cs****************** tp 23.07.2014 JovankaJo ***29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 21.07.2014 PauliśC**** 23 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus **24 ****3cs******* 4dz*******tp 08.08.2014 bejbe27 *******27 ****** 18cs****************** tp 16.08.2014 Goofcia****22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7****24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka ****24******6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12******23**********?cs*****1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89****25**********4cs******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana****28***18cs********1dz*********t p 12.01.2015 olala2013***24********5cs*********1dz******* *tp 15.01.2015 brzoskwinka14****21******14cs****1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22********23******17cs********1dz********tp 27.01.2015 MaćkowaŻona*****27******16cs******1dz******tp 27.01.2015 karciaaa*******24******2cs*********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk***26******1cs*********1dz****** *tp 06.02.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 kwiatek.gif marta86100______28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 87srem___________27______22cs_____1dz______@19.05.2014 moonlight86_______28______2cs______2dz______@26.05.20 14 Alaaa66__________28______14cs_______1dz_____@28.06.2014 agniesia88_________26______7cs_______1dz_____@07.07.2014 Paola1801_______22______10cs_______1dz_____@09.07.2014 Eweelka__________31______7cs________2dz____@11.07.2014 IZA85____________28______1cs_______2dz______@13.07.2014 nessaja___________21______3cs_______1dz_____@16.07.2014 Pita82___________32_______2cs______1dz______@23.07. 2014 kasik_85_________28______17cs_______2dz_____@01.08.2014 paulinka121989______25____13cs______1dz_____@07.08. 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie uaktualnione z maja czy też juz są szcęsliwymi ciężaróweczkami? 87 srem i moonlight86? Bo nie wiem czy przegapialam ten fakt, wiec trzeba by tam zmiany zrobic i odświeżuc z racji za mamy lipiec:P jesli tak to piętro wyżej zapraszamy:) 🌻 paulinko nie smutaj sie Kochana, jestemśmy razem w grupie staraczek które walcza i trzymaja sie razem, zobacz jak co chwile któraś zachodzi w ciaży moze miesiac sierpien będzie Twój-trzymam kciuki Kochana by tak było :) 🌻 Pita82 zastanawiam sie jak odgadłas ze mam urodizny w lipcu hehe:) nie pamiętam abym o tym pisala:) A Ty kiedy masz dokładnie urodzinki? 🌻 olalal2013 Ty sie tam tak nie przemęczaj za bardzo:) 🌻 nessaja gdzieś sie schowała? 🌻 Martuś a u Ciebie keidy @ uaktualnimy sie?:) Napisz coś czaasem jeszcze do nas:P 🌻 Mackowa jak dzisiaj samopoczcucie? Alaaa a TY? 🌻 Agniesia88 trzymam kciuki za Ciebei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:-) no właśnie Maćkowa, jak tam tatuś?? Wszystko się udało? Paulinka nie wpadaj w dołek. Jak nie teraz to może następnym razem:-) chociaż ja pewnie też będę rozpaczać za kilka dni jak przyjdzie małpa, mimo że spodziewam się jej jak nigdy. Mam 99,9% pewności, że przyjdzie ale jakaś tam minimalna nadzieja zawsze jest. I przez tą minimalną nadzieję znowu poleją się łezki... Ale nie łamiemy się!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Cześć dziewczyny :) ALA GRATULUJĘ :D Maćkowa ja wiem że trzeba odpuścić, ale nie wiem czy umiem i wiąże bardzo duże nadzieje z tym clo. Więc pewnie się nie uda :( Niby nie myśle o tym calutki czas. ale jak już zacznę myśleć o łapię doła, że nigdy mi się nie uda. Ostatnio mojego A brata ciotecznego dziewczyna powiedziała nam że jest w ciąży w 5 tygodniu i biorą ślub. Wymyślili sobie 6 września a to jest tydzień przed naszym ślubem, a dobrze wiedzieli kiedy my bierzemy. Więc mam wesela tydzień po tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka nie płacz już naprawdę nie dużo zostało i zobaczysz swoje maleństwo. Myślę ,że Kacperek chce Ci dać czas żebyś odpoczęła troszkę bo jak się urodzi to już nie odpoczniesz:) Także trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasik nie chce nic mówić ale oni to chyba celowo zrobili na złość wam... poprostu pewnie chodzi im o kase. pewnie myślą ze jak bedą przed wami to oni dostaną wiecej bo mają wcześniej... takie jest moje zdanie. u mnie w rodzinie był kiedys przypadek ze siostry cioteczne brały ślub miesiąc po sobie. oczywiście jedna planowała dużo wcześniej ślub a druga zaczeła planować jak juz znała date slubu drugiej. i oczywiście ta ca miała później była stratna bo mniej osób przyszło bo po co mieli przychodzić skoro widzieli sie miesiąc wcześniej. to dla mnie jest chamstwo. brać tydzień wcześniej ślub. mogą wziąć przecież po urodzeniu a nie teraz. ale widac ze chca wam na złość zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×