Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Dziewczyny przejrzalam zdjęcia cudowne te wasze Kruszynki ;) a Kacperek cala mamusia Jovanko :) ... Ja czuje się jakby Fifi był z nami od zawsze bez stresu i jakoś się dogadujemy :) mały ma juz 7 tygodni i uwaga waży juz 6500 !! Od poczatku gaworzy (a raczej warczy ;) ) i się slicznie śmieje :) ale w czwartek mama mi narobila strachu bo dala mu debridat na zaparcia i zamiast 2,5 ml dala mu 15 !! Ja panika choć mały grzecznie spal ale zadzwonilam do szpitala a tam pediatra tak mnie wystraszyla ze byłam gotowa jechać do łodzi bo tam jest w razie wu chirurg dziecięcy gdyby dostał skrętu jelit ... maatko ... Ale mówi żeby darować sobie noc i go obserwować ... Laski każde stekniecie powodowało u mnie fale gorąca .. Mama zaplakana no ale nic obie na czatach (Meza nie było cały tydzień) a mój malutki nic żadnej złej reakcji na szczęście spal sobie grzecznie i po strachu a zatwardzenie ma nadal :/ poza tym jest cudownie i chce juz corcie ;) karnie trochę więcej cycem ale nadal większość dostaje mm ... No i wczoraj w walentynki było gorąco jak mężu wrócił ;) poniosło nas a ja jeszcze nie byłam na kontroli u Gina i muszę w końcu iść ... A i jeszcze jedno w czwartek mamy szczepienie i niestety IDE sama bo K pracuje i nie wiem czy dam rade patrzeć jak kluja me dziecię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ciągnij się stąd !! Denerwujesz mnie już na maxa :[ nudzisz się to idź se zwał tępy idioto !!! - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martusiu,no i właśnie dzięki tobie zostanę tutaj tak długo,jak tylko zechcę:D tylko się nie popłakusiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u was na. Końcu dzieci też były takie ruchliwe?ewelka i Marta trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki jutro mam usg i w środę planowana punkcje trzymajcie mocno kciuki odezwę się ok 10 Ewelka odp ci myszko :) - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu ja zalatuje smerfetka a Ty go*nem :) Widze ze jestes ktoras moze z nas skoro wiesz o smerfetce. Moze jestem naiwna ale glupia nie wiec gosciu lepiej przymknij sie :) Co Ty mozesz wiedziec.. Jovanko kupilam wlasnie dwa numery. z play i orange.. juz wybralam ktory aktywuje wiec cala noc mam na pozmienianie hasel i numeru telefonu. wiec tamten mozesz usunac:) Gosciu a propo nie mieszam w to mojej mamy, to ona chciala mnie chronic i udowodnic. Skoro nie masz takiej matki dla ktorej bylabys najwazniejsza no to sory xd ja taka mam i jestem z tego dumna :):) Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUŚKI serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz*****08/2014 Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik karciaaa*******24**********26.12.2014******* Oliwier Kaasik89*******25**********29.12.2014*******Filip olala2013*******24*********30.12.2014*********Lena Stymulowana**29**********5.01.2015***********Oliwier MaćkowaŻona***28********15.01.2015**********Oliwia brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 CIĘŻARÓWKI serduszko.gif Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 Wiolcia1611******* 22******1cs*********1dz*******tp. 07.09.2015 STARACZKI 2015 kwiatek.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2015 Sara__ ___________33______42cs______2dz_____@24.02.2015 Nemezis626_______22______29cs_______1dz____@XX.2015 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @XX.02.2015 MargaretLucas____24______8cs________2dz_____@19.01.2015 ewelina26 ________28______1cs_______1dz____ @ 05.02.2015 malaiza__________30______2cs_______1dz___ ___@21.02.2015 desire83_________ 31______5cs ______ 2dz______@01.03.2015 Eweelka_________ 32______12cs________2dz____ @01.03.2015 kasik_85__________29______25cs_______2dz____@16.03.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola1801
Wypsiuje sie z tabelki na dobre. I Was tez zegnam. Kto ma mnie na fb ten ma, a reszte caluj***ardzo mocno :**** Dziekuje za czas poswiecony dla mnie. Jest mi bardzo ciezko. Nie chcialam znikac bez slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3mam kciuki za Marte i Eweelke <3 Ala badz dzielna to juz tak malo Ci zostalo :* Buziaki dla kazdej z Was :**** Jestem z Wami <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paola 🖐️ żegnaj :O :O :O :O :O dlaczego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa kochana jestes, oferte zapamietam i w razie potrzeby bede pisac zeby tata z siostra sie pakowali ;) poki co jutro tescie maja przyjsc i we wtorek, a potem dopiero w nastepny poniedzialek ale za tydzien juz na dobre zaczynamy remontowac :) & Desire i jak walentynki w samotnosci? :) mam nadzieje ze pomimo tego spedzilas milo wieczor :) & Alaa no moja wielka awantura chyba tez cos poskutkowala (tfu tfu zeby nie zapeszyc :P ) ale zobaczymy czy faktycznie na dobre czy to tylko teraz tak bo bylo nieprzyjemnie ;) & Jovanko rada rewelacyjna! zeby wykreslal sam z listy :) to dzis moze wykreslic kolejna rzecz ktora tak szczerze mowiac nie byla na liscie :P otoz bedac dzis w tesco zauwazyl wozek spacerowy z ferrari i jak nie zaczal go ogladac, jezdzic nim po sklepie, z taka duma jakas nie opisana na twarzy i swiecacymi oczami to wiedzialam ze go chce i to moze byc moja mala przepusteczka :P oczywiscie zapytal czy nam sie przyda itd i wogole czy mi sie podoba. Sobie mysle, coz, mamy niby spacerowke ale ta to bardziej parasolka (chyba tak to sie zwie) i moze sie przydac jak juz Mili bedzie wieksza a poza tym w promocji plus moja znizka pracownicza wychodzilo korzystnie. Wiec mowie mu, ze jesli chce to niech go wezmie. A w domu, po sprawdzeniu czy wszystko dziala itd, mowie mu ze skoro kupil spacerowke dla naszej corki i ze ciesze sie ze spelnil swoje jakies tam marzenie, wyobrazenie zeby kupic ferrari czy to wozek, fotelik czy cos (tajemnica nie jest ze moj P ma hopla na punkcie samochodow, modeli samochodow i ferrari ma dosyc pokazna kolekcje) to w takim ukladzie ja kupie rzeczy dla siebie do porodu np, bo chociaz z tego chcialabym juz te wszystkie rzeczy miec. Pochwalilam go, powiedzialam ze ciesze sie ze angazuje sie wkoncu i ze Mili bedzie miala cos co wybral tylko tata dla niej, on sie nacieszyl, kot to swoja droga jak szalal z radosci tradycyjnie juz okupujac wozek. Powiedzialam mu o tych rzeczach do porodu i tylko na mnie spojrzal i nic nie powiedzial ale mine mial dosyc intrygujaca :P wiec, skoro on kupil a rzekomo nie ma teraz miejsca i bedzie sie kurzyc to moj plan by go przechytrzyc i kupic juz cokolwiek zgodzilam sie na ta spacerowke :P a przy okazji mi sie podoba :P No a co Kacperek mial lezec jak kloda? :P ach faceciiii :P oni sa nawet nieswiadomi jak czasem malenstwo wyrabia harce w brzuchu i tego im wspolczuje szczerze powiedziawszy, bo nigdy, ale to przenigdy nie dowiedza sie jaki to cud i niewiarygodnie piekne uczucie, kiedy to dziecko kopnie w pecherz i Ty pomimo ze zabolalo czekasz na wiecej i wiecej. A tak, lista ktora wymienilam byla tylko czescia wstepu ale tak, staram sie nie halasowac podczas gdy on przesmradza sie z pokoju do pokoju z odpietym paskiem ktory dzwoni jak w kosciele rozbudzajac mnie i kota! ktory zaraz wstaje i tez sie przesmradza chodzac niewiarygodnie glosno! nie nauczysz, no nie nauczysz! & Kasia12 dlatego wlasnie tak sie stresuje bo ciagle w pamieci mam jak Ty sie denerwowalas ze nie mozesz go wyciagnac na zakupy. Mam nadzieje ze mimo wszystko moj sie obudzil na dobre i teraz na wszystko przyjdzie kolej, najpierw pokoik. & Azile historia jak z filmu :) duzo milosci i jeszcze wiecej :* I nie zapeszajac trzymam kciuki zeby beta rosla pieknie i zebys jutro oszalala z radosci :) i oczywiscie zeby sytuacja sprzed miesiaca sie nie powtorzyla! & Brzoskwinko oby te kolki jej przeszly. Bedziesz powracac do karmienia piersia jeszcze? & Marta trzymam kciuki, daj znac jak bedziesz cos wiedziala :) & Eweelka za was rowniez trzymam kciuki zeby zarodki sie utrzymaly! Piec to bardzo ladny wynik :) zdecydowaliscie ile bedziecie transferowac? wszystki piec? & Malaiza mniam taki obiadek tez lubie :) gdyby ugotowal go jeszcze moj maz to bym chyba zwariowala ze szczescia :P ale zejdzmy na ziemie - gotuje ja :P & Paola dobrze mowisz, olej go, nadal nie ma honoru by sie przyznac i wziasc wine na siebie. Nie wiem na co on jeszcze liczy, skoro tam sobie ma jakas dziunie to po co Ty mu jeszcze jestes potrzebna ze maci Ci w glowie i dalej tak w konia robi.. Serio znikasz z forum?? & Alaa o rajciu, dobrze ze te bole minely. A jak teraz? W sumie nic nie stoi na przeszkodzie zeby Patrys juz wyszedl, moze jeszcze posiedziec ale juz generalnie trzeba byc w trybie gotowosci :) & Zoneczko jak Kamilek? kolki nadal ma? placze? Dobrze ze sie nie nachylalas :P uniknelas tego jakos, uff miejmy nadzieje ze wiecej takie ataki - 'wystrzaly' sie nie beda zdarzac w przestrzen, mame czy gdziekolwiek indziej niz pampers :P & Kasia85 ja bym sprobowala inseminacji. Staracie sie juz dwa lata i wg mnie jest to juz czas by zaczac bardziej ingerowac w starania i wspomoc ****ardziej. Nie czekalabym, bo przyczyna nie jest znana ze sie nie udaje a rozpoczecie procedur do inseminacji moze byc wasza przepustka do zajscia w ciaze. To moje zdanie ;) & Zdesperowana jak humor? Sara jestes? Ewelina26 jak u Ciebie? & Margaret mecza Cie te mdlosci oj mecza ale pamietaj ze kazdy rzyg jest tylko i wylacznie z milosci :* ktory tc u Ciebie? & Wiolcia jak sie czujesz? jak spedzasz dnie? nadal czujesz sie taka osamotniona? i znalazlas kogos do sprzatania? bo Ty rowniez szukalas prawda? & Iza a Ty znalazlas? odpoczywasz pieronie jak Ci lekarz kazal?! :) no bo ja mysle ze tak!! w miare mozliwosci oczywiscie, ale odpoczywasz ;) prawdaaaa??! & A ja dzis, wstajac odozyc dlugopis bo napisaniu listy zakupow, kichnelam i.. cholera popuscilam! od razu poszlam sie wysikac ale no kurde jak to! juz takie rzeczy?! czuje sie jak stara baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieodchodz a kupie ci to żyrafę na agito.pl :'( :'( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessaju ja jak dziś się skichalam to się popierdzialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę komuś doskwiera nuda. Tak nessaja przeszły bóle. Dziś śnił mi się poród :¦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej ja juz po wizycie : a wiec urosly mi kolejne 2 i punkcje przelozono na piatek czyli mam 4 pecherzyki :) dostalam kolejne lekibi coz wizyta w srode :) - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja juz po wizycie i niestety przelozono moja punkcje na piatek z powodu ze pojawily sie kolejne 2 pecherzyki :) z czego sie bardzo ciesze bo co 4 to nie 2 :) w srode kolejna wizyta :)- marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja dziękuję, będę dziś sprawdzać :) A swoją drogą z wózkiem to dobrze zrobiłaś ;) bo najwazniejsze żeby facet miwl mniemanie że sam na coś wpadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta super oby jak najwięcej. Właśnie dziewczyny zdecydowalyscie ile będziecie transferowac kurcze ciężka decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, ewelka trzyma mocno kciuki za Was:-) U mnie nadal remont, ale juz są spore efekty:-) Mam dziś wizytę, ale chciałam Was jeszcze zapytać o pewną rzecz. Otóż ostatnio, zwłaszcza w nocy, bez względu na to, czy leżę na plecach czy na boku, mój mały ma takie dziwne zagrania... Najpierw czuję bardzo nisko kilka kopniaków, potem jakby przesówał się powoli do góry i na wysokości pępka (albo na środku albo z lewej strony) robi mi się taka wielka kula! To chyba jego głowa:-) ale tak mocno napiera, że muszę nieraz wstać. A czuję wtedy takie napięcie, jakby mały chciał wyskoczyć . no i czy to narmalne? Też tak macie/miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem juz po wizycie :) a więc tak ; okazało sie ze urosły mi jeszcze 2 pęcherzyki ;) dostałam leki na dziś i jutro w środę mam usg i prawdopodobnie w piątek punkcji :) -marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam poinformowac, ze caly czas Wascczytam i jestem na bierzaco ! :) nie myslcie sobie, ze moglabym tak poprostu o Was zapomniec :) Xx Marta i Ewelka Trzymam za Was kciuki!!!! Musi sie udac! Xx Margaret gratuluje z calego serca! To termin bedzie chyba na pazdziernik? :) Xx Nessaja Dziekuje za pamiec o mnie. Znalazlam dziewczyne i jutro idzie na pierwsze sprzatanie (po remoncie wiec od razu z grubej rury) i zobaczymy jak sie spisze... co do samopoczucia to bardzo tesknie za Polska... juz nie moge sie doczekac, za dobry miesiac przylatuje :) stwierdzilismy ze za pare lat chyba wrocimy do kraju.. choc bedzie napewno ciezko ale tutaj jakos nie widze dobrego miejsca dla moich dzieci.. no i jak ma sie wychowywac bez babc cioc itd to tak smutno... ale zobaczymy jeszcze. Mialam dzis isc do pracy ale zlapal mnie taki bol glowy, ze nie poszlam.. i zasnelam jak kamien i zapomnialam dac babce znac ze nie przyjde :o co za skleroza... co do Twojej klotni to Kochana nie mozesz sie tak denerwowac! To trzeba podstepem tak jak Jovanka doradzila :) a wozek z Ferrari-super sprawa! Xx Jovanka Kochana i jak Ci idzie sprzatanie? Mi to sie kompletnie nic nie chce ostatnio a w ogole to mnie wszystko irytuje :p a jak Kacperek? Nie wiem czemu ale ja mam jakies przeczucie ze bede tez miala chlopca :) no ale poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Hej, u mnie kiepsko chyba starania o dzidziusia zostaną przełożone, mój M prawdopodobnie zacznie pracować w Na drugin końcu polski tam ma firma zlecenie teraz, więc w donu będzie co 2-3 tygodnie, i kiedy tu się starac mamy? myślałam Że po tym zleceniu wsxystko wróci do normy a mój zacznie pracować na miejscu, przecież z pracy nie zrezygnuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
wkońcu znalazłam dla was chwilkę :) przeczytałam was,ale odpisac każdej nie dam rady:/ i tak jednym okiem juz spie :) co u nas:) hmm...małej ewidentnie służy przejście na mm.laski z każdym dniem jest coraz lepiej :) wiadomo ze czasami mi marudzi,ale nic jej wtedy nie boli,po prostu czasami jej sie nudzi przeokropnie i wtedy zgłasza protesty :)a że jako my z mężem nie chcemy jej przyzwyczajac za bardzo do ciagłego lulania,bujania itp a jej sie to ewidentnie nie podoba to mamy czasem spięcia:) no bo powiedzcie mi laski jak zajac tak małemu maluchowi czas ? Wiki dostała od cioci takie zabawki na pałąku ,można do wózka przyczepic albo do łóżeczka,tam jest lustereczko,kawiatki szeleszczące,kręcocy się wiatraczek,grzeczotka itp,niby to jest dla dzieci od urodzenia,ale no powiedzcie mi jak takie małe dziecko ma się tym bawić ?:) czasami jak machnie raczka i zaczepi o ta grzeczotkę,o maskotkę czy o te kwiatki szeleszczące to nawet jej sie podoba.ale zazwyczaj jest tak ze popatrzy chwile i jej sie to nie podoba . wiec jak mam sie z nią bawic kiedy nie śpi ?:) Jovanka kochana :** jaka powinna byc temperatura w pokoju dla maleństwa ?:) ja mam zazwyczaj koło 23 stopni,nie wiem czy to nie za duzo ;/ a czasami jak ktos za dużo do pieca przyłoży to i do 25 potrafi dojsc,ale wtedy szybko przykrecam kaloryfer. i jak mam ubrac takie maleństwo ? bo jak załoze jej np body z długim rekawem i półśpiochy,albo body z krótkim i pajaca to wydaje mi sie ze jej troche przyciepło,czasami to zakładam jej samego pajaca. dziś w nocy miała tylko pajaca i przykryta była do pasa cienkim kocykiem to się cały czas rozkopywała ;/ ja juz nie wiem jak ja ubierac ? i jak walczyłas z tymi potówkami ? ja na necie przeczytałam zeby buzie rumiankiem przemywac,zeby do kąpieli dodac rumianku i mąki ziemniaczanej . gdzies jeszcze przeczytałam zeby spirytusem smarowac,ale na to sie chyba nie odwaze.takie dziecko spirytusem i to jeszcze po buzi... moja mała co rano robi kupeczke :) laski jak ona stęka przy tym smiesznie i jakie miny robi :) mówię wam :) kiedys jak uwchyce dobrą to wam wyśle zdjęcie :) wydaje mi się ze nie ma zatwardzenia bo te kupki sa takie no luźne :) ale nie wiem czemu tak stęka :) co do karmienia piersią to nie wiem jak bedzie.narazie ten antybiotyk biore.zobaczymy co bedzie jak skończe go brac i czy bedzie jeszcze czym,bo niby mam jeszcze mleko w cycach ale juz taki miękkie flaczki mi się zrobiły i cycki mi sie pomniejszyły .całkowicie napewno się nie przestawimy na karmienie piersią.tak mysle ze może w ciągu dnia bym jej troche dawała zeby jeszcze odrobinę tych przeciwciał ode mnie złapała jesli oczywiście po moim mleku jej się nic znowu nie bedzie działo . wiadomo ze piersią byłoby znacznie łatwiej i lepiej,a tak to trzeba z tymi butelkami ciagle latac,wode szykowac itp. a to mleko specjalne też nie za tanie 35 zł za puszkę małą,teraz kiedy mała je po 90ml to ta puszka wystarczyła jej na 4 dni. jak zacznie jesć po 120,a potem po 150 to mi na dwa dni wystarczy.no ale co zrobić.może jak skończy 3 miesiące,bo lekarka mówiła ze po takim czasie najcześciej te kolki przechodza bo dojrzewa układ pokarmowy,to spróbujemy przejśc na zwykłe mleczko. wczoraj byłam na usg dziewczyny,i w środku została mi jakaś błona jeszcze.jutro rano ide na badania,w srode na usg jeszcze raz i jak ta błona czy cos tam dalej tam bedzie to zostaję do skrobania ;/ boję się ;/ bedzie bolało ? miała któras coś takiego ? jejku;/ a teraz krwawienia już bardzo malutko znowu,takie plamienie bardziej no i kurde nieciekawie ;/ wczoraj lekarka mówiła ze jak krwawienie znowu ustepuje to źle bo to znaczy ze ta błona sie sama nie wydostanie ;/ ale zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
kasik _85 Ja też zastanawiam się juz nad inseminacją, tylko, że przede mną jeszcze badanie HSG. Po tej @ - która ma być za tydzień ( myślę że przylezie jak zawsze) będę się umawiać na termin w szpitalu. Ciekawi mnie cała procedura. I czy wybrac Białystok czy Warszawę. Będę Was prosić o rady za jakieś 2-3 miesiące. nessaja Ja jestem codziennie "tu"oprócz weekendów :), w weekend staram się nie włączać komputera bo i tak codziennie przesiaduję przed nim w pracy. U mnie w sumie nic ciekawego, mojego w walentynki nie było, więc zabrałam Młodą na sale zabaw. Dziecko zadowolone, ja tez więc sobota udana, a w niedzielę byłyśmy na łyżwach, czas szybko minął i skończyły się ferie. Dobrze, że już bliżej wiosny. :):):) Marta , Ewelka - trzymam kciuki bardzo bardzo:) Alizee gratuluję - czekam na jutrzejszy wynik bety. zdesperowana Cały czas macie pod górkę. Nie wiem co powiedzieć, może jak tak bardzo mocno zatęsknicie i ten sex będzie rzadziej to może wtedy się udać. Ale co ja tam mówię jak sama nie mam do tego przekonania. Mój też niezbyt często w domu, dlatego w tabelce aż tyle cykli u mnie. W tym miesiącu też nie było go wtedy co potrzeba. A w sobotę dzwonił i pytał kiedy mam "te dni" że wziąć wolne :D - dodam że jest kierowcą. brzoskwinka A nie pytałaś czy zrobią to w znieczuleniu ? Mojego brata dziewczyna miała czyszczenie macicy, nie wiem czy to to samo co skrobanka. Ona miała właśnie w znieczuleniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek płakał od 18 do 22 potem poprostu padł ze zmęczenia. Spał do 8 z przerwami na jedzenie. I od 9 do teraz mam koszmar. A jestem sama. Ani zjeść ani sie wysikac. Nic. Caly czas musze go nosic i uspakajac. Pada ale nie moze zasnac. Pręży sie i pierdzi ale z trudem. Kupka jest kilka razy dziennie. Nie lubo jak go po brzuchu dotykam. Odrazu płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Witam po weekendzie Ja pewnie teraz rzadziej będę się pokazywała na forum bo me dziecię ma wolne od szkoły i będę miała mniej czasu ALe coś tam zawsze skrobnę xx Olala niunia jest śliczna i powiedz mi gdzie Ty masz brzuch Ja go tam nie widzę I te kwiatki na ścianie w kąciku małej są śliczne xx Jovanko ja bardzo przepraszam za nie poprawną nazwę Żeby więcej razy nie przekręcać będę zwała ją Katarzynką xx A więc golenie nie było sprawą łatwą Musiałam się dobrze nagimnastykować ALe pod koniec i tak musiałam się wspomóc lusterkiem Ale jakoś dałam radę xx Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie przed wizytą xx Dziewczyny odnośnie bóli krocza to zaczynam się bać Jak mnie już teraz boli to co to będzie do 40 tygodnia? Będę okrakiem chodziła Mam jednak nadzieję że trochę odpuści Kochane a powiedzcie mi czy ja mogę używać termoforu na biodro? Bo mnie często boli lewe biodro i zastanawiam się czy mogę sobie takie ciepłe okłady na nie robić Co prawda pewnie za wiele nie pomogą ale może choć trochę xx Wiolcia olej gościa i zostań tu z nami Nie daj się sprowokować i omijaj te beznadziejne wpisy jakiejś desperatki! xx Powiem Wam że jak tak czytam o tych odwiedzinach całej rodziny to Wam wszystkim współczuję Ja się cieszę z jednej strony że u mnie będzie tylko mama Chociaż jak rodziłam Kubę to nie było źle Moja mama jak najbardziej była wyczekiwanym gościem Bo z mamą to jednak inaczej Ale niestety w tym czasie moja mama była w sanatorium i nie mogła być na miejscu Ale do szpitala pojechaliśmy sami Tylko informowaliśmy wszystkich co jakiś czas Po porodzie teście byli raz w szpitalu I raz mój brat Żadnych znajomych i nalotów rodziny Problem zaczął się jak wróciliśmy do domu Mieszkaliśmy z teściami i teściowa co chwile usiłowała mi pomagać we wszystkim wrrrrr. Ale zbędnych odwiedzin nie miałam Mama jak wróciła z sanatorium to nas odwiedziła i tyle Moja siostra tylko do mnie dzwoniła i pytała co i jak A w odwiedziny przyjechali jak mały miał około miesiąca Sama miała syna i rozumiała że naloty są zbędne xx Brzoskwinka koniecznie proszę nam napisać jak to było z Twoim porodem Troszkę nam już napisałaś ale poprosimy ze szczegółami xx Alaa cieszę się że po wizycie jest wszystko ok Mam nadzieję że po antybiotyku już lepiej jest xx Wiolcia nie znalazłam póki co nikogo Masakra Niby ludzie krzyczą że pracy nie ma i w ogóle a jak człowiek chce dać pracę to wymagania mają takie że szok Wiolcia odnośnie pobrania krwi. Tutaj nie prykają ręki takim psikaczem jak w polsce. Tu mają tylko chusteczkę taką małą którą raz przecierają miejsce pobrania krwi i tyle Pewnie maźnęła Cię ciutek tą chusteczką i to było tyle. xx Jovanka Jak to miło usłyszeć że jetem kochana Odrazu bananek na gębie Zasłużyłaś na pączka z nadzieniem różanym xx Odnośnie Księżniczki Zosi to mój syn też tą bajkę ogląda xx Jovanka kochana jak Ci idzie sprzątanie?? xx Alaa świetnie wyglądasz I wiesz co Ci powiem Masz świetne panele Miałam takie w polsce i tak mi się bardzo podobają że szok xx Azile kochana serdecznie Ci gratuluję 2 kreseczek :* xx Eweelka kochana kurczę 5?? Super Teraz zaciskam kciuki za udany transfer choć i tak jestem pewna że wszystko się uda xx Marta super że i u Ciebie jest więcej pęcherzyków Oby tak dalej :* Czekamy na dalsze wieści xx Żoneczko ja obstawiam że Kamilek ma kolki Biedny :* xx Zdesperowana przykro mi Mam nadzieję że jakoś sobie radzisz :* xx Kasik89 jesteś Pisz kochana co u Was xx Nessaja współczuję tych nerwów piątkowych Faceci Ja ze swoim też miałam 2 ciche dni Poniosło go ciutek ale już przeprosił U was też się będzie układało, szczególnie teraz jak wózek dla córci mógł zakupić xx Jovanko tak ja na pewno opisywałam Wam moją wizytę u lekarza Od piątku już nawet w ręce nie brałam mojego sprzętu do podsłuchiwania małego Rusza się smrodek w brzuchu i jest ok Ciśnieniomierz muszę kupić Nie są drogie więc dam radę Ja nigdy nie miałam problemów z ciśnieniem Nawet jak teraz do lekarzy i położnych chodziłam to było ok. A teraz jakoś tak skoczyło Będę monitorowała xx Odnośnie robienia list to powiem Wam że i ja takowe muszę zrobić ale w sumie dla siebie Żebym wszystko kupiła i o niczym nie zapomniała xx Azile ale historia No jakbym książkę czytała Ale najważniejsze że znaleźliście siebie i teraz rośnie w Tobie owoc Waszej miłości xx Malaiza pamiętamy Oczywiście że pamiętamy Musisz do nas częściej zaglądać xx Jovanko jak mały teraz się ma? Mam nadzieję że gorączka minęła xx Kasik85 witaj A czemu Ty tak rzadko do nas piszesz? Skrobnij coś częściej I nie poddawaj się xx Kasik89 Fifi jest cudny Taki do całowania :* xx Żoneczka cieszę się że już powoli się poznajecie z Kamilkiem No i nocna akcja z kupą Całe szczęście że się nie nachylałaś xx Margaret dzielna jesteś i dasz radę :* xx Paola nie zostawiaj nas Pisz czasem co u Ciebie :* xx Nessaja nie znalazłam nikogo Ale nie nakręcam się Znajdzie się to będzie a jak nie to nie Odnośnie odpoczywania to staram się, ale nie zawsze wychodzi xx No Wiolcia to rozumiem Super że jednak zostajesz xx Zdesperowanamama nie smuć się i nie poddawaj Kochana nawet jak mąż będzie co 2-3 tyg to i tak jest szansa że może się udać Możecie trafić w dni płodne Ja wiem że to marne pocieszenie ale jednak xx Brzoskwinko cieszę się że mm służy małej I jeśli jest lepiej to nie ma się co martwić Najważniejsze że mała szczęśliwa Brzoskwinko odnośnie temperatury w pokoju to uważam że macie troszkę za ciepło. Moim zdaniem powinno być 20-21 stopni. Wiadomo że w lato może byc większa temp ale nie jesteś w stanie jej zmniejszyc ale zimą nie grzejcie za mocno. A jeśli już macie 23 stopnie i nie bardzo da radę to zbić (bo wiem jak to jest przy piecach od ogrzewania) to ubieraj mała cienko na noc i nie przykrywaj, a jeśli juz to cienką pieluchą tetrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×