Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

mojego jeszcze nie ma a chyba znowu mam dzikiego lokatora.... i to w łazience.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia12 dziękuje :) Mam :) Chyba ja widziałam na mailu :P ale nie byłam pewna czy to to :) :) IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia12 jakiego gościa???? IZA85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessajka, zapytaj położną o te skurcze, bo wszystko zależy od tego jak często się pojawiają i właśnie czy bolą. Ja nie brałam magnezu dodatkowo, oprócz zestawu witamin Femibion, lekarz mi nie mówił, żebym brała dodatkowo magnez mimo że mówiłam mu że mam takie skurcze i napinanie sie brzucha. Potem, jak straciłam dziecko i potrzebowałam od niego kartotekę to nawpisywał mi, żeby chronic swój tyłek, że niby mi przepisywał leki rozkurczowe i własnie magnez, który też skurcze miał zmniejszac, a nigdy nawet nie wspomniał o tym. Także lepiej się upewnij, bo może to nic groźnego, ale czasem lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Tak miałam o 13 transfer, podali mi 1 zarodek. Czuje sie dobrze i wsio OK:) Za tyg mamz robić test Beta HCG i bedzie wiadmo, udało sie lub nie:) Trzymajcie kochane KCIUKI:) Martuś trzymam teraz za Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka trzymam kciuki mocno!!! Ja bezczynnie muszę czekać czy się udało, lekarz kazał za ok 7-10 dni od poniedziałku co był zrobić betę, więc zobaczymy czy wzrasta. Czekanie jest najgorsze :o Kasia nie bój się stwora :) on się boi bardziej niż Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka no to super. to bede trzymac kciuki zeby sie udało. ale napewno tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azile czas szybko mija. wiec niedługo bedziesz wiedziec czy sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza gdyby cos Cie jeszcze interesowalo bo doczytalam ze Kasia juz Ci wyslala to pisz, mam to pozapisywane na kompie ;) & Alaa a jaki sobie kolor wybralas? :) & Desire zapytam jutro. Mnie to wlasnie czasem boli, czasem mniej czasem bardziej. A jak czesto, kurcze nie wiem, ale raz dwa razy to nie jest tylko czesciej. & Eweelka wiec zaciskam kciuki i nie puszczam do bety :) jak wrazenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Ewelka to super , bardzo ale to bardzo sie cieszę , hurra. :-) pamietam twoje podlamanie a tu tak wszystko leci super do przodu. Trzymam kciuki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis z Kamilem w szpitalu ale nas odeslali z kwitkiem. Bo nie ma miejsc. A ja nie chciałam zeby on tam zostawał tylko chciałam zeby go ktoś zbadał bo pediatra dopiero na jutro mogła nas przyjąć. A jak wracaliśmy to ublagalam pediatre stara babę u nas na osiedlu zeby na niego popatrzyła. Stwierdziła ze na kolkii nie ma rady. I Kazala jechać do domu i to przetrzymać. Ale jak tu patrzeć jak dziecko płacze. ... Zdespetowana zadzwoniłam po pediatre prywatnego , wizyta domowa. Przyjechal. Bardzo dokładnie go zbadał. I orzekł ze to kolki jelitowe. Przepisał nam krople z probiotykami. Krople na gazy, mamy czopki do pupy na kupke i na uspokojenie. I takie cos co sie do dupki wsadza robi masaż u kupka wychodzi. I mamy zostać juz przy bebilon pepti. I powinno byc widać efekty do tygodnia. A jesli nie pomoże nic to nam przepisze debridad. I to napewno juz pomoże ale wolno to zażywać od miesiąca. Czyli dopiero za dwa tyg. Ah masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja kupiłam blekitno /brudny niebieski będzie dwukolorowy. Ewelka kurcze widzisz jak zlecial ten czas? Teraz czekamy na bete! Trzymam mocno kciuki. Zoneczko a próbowałas z ta ciepła pieluszka na brzuszek? Albo otulacze? To podobno też pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
Ewelka trzymam mocno kciuki zeby sie udało :* Zoneczko ja tez dzisiaj byłam u pediatry w sprawie kolki bo Oli cała noc nie spał w dzien tez nie ciagle jęczy,kweka i ciśnie i ciśnie bidok:/ do tego ta wysypka na twarzy, główce szyjce i uszach ktora pojawia sie i znika. Pediatra powiedziała ze nie chxe odrazu stwierdzać alergii ani skazy. Dała mi masc na buźkę i przejsc z mleka nan na nan HA do tego Sab simplex jak do środy nie bedzie poprawy to dostaniemy te specjalne mleczko. ale jak do środy? Mam nadzieje ze przejdzie bo do środy daleko!! Byłam dzisiaj u doktorka na wizycie. Wszystko pieknie sie zrosło i wewnątrz i nazewnatrz. Bliznę mam smarować bo powinna juz byc bledsza i jeżeli cos następne dziecko to za 1,5 roku ruszyć ze staraniami a tymczasem dostałam tabletki antykoncepcyjne i tak myśle jakie to dziwne zycie jest rok temu przygotowywałam sie do inseminacji a teraz czekam na @ zeby zaczac brac tabletki anty. W ten jeden rok całe zycie sie zmieniło:) wiec staraczki moje kochane każdej sie uda na każda przyjdzie pora:* nessaja ja na bole w ciazy i skurcze dostałam magnez od doktorka i to w takiej mega dawcę!:) Ide spac buzi Iza85 rozgotowane kluchy haha biedaczko aż mi sie przypomniało jak będąc w ciazy dostałam mega smaka na moje własnej roboty pierogi. Cały dzien lepiłam a wszystkie sie rozgotowały eh tak to jest. aaaaa od soboty próbuje sie napić alkoholu ( doktorek tez dzis pytał czy juz wypiłam cos Heh zeby wiedziec jak moja wątroba o ktorej juz zapomniałam reaguje) no i nic i nie da sie. Wino mi smierdzi piwa nie lubie wódka i whisky za mocne jak na poczatek hehe poza tym myśle sobie no jak ja dam buziaka oliwkowi?po 16 myciach zębów moze poczuć no i tak to wyglada. Dobranoc buziaki na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymuluj Się żywiecka skanonizowana osobo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina26
No to kochane zaczynam kolejny cykl starań, już od tygodnia działamy, więc trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Mackowa to pewnie od szczepionki która robili w szpitalu , mój Fifek tez tak miał i nadal ma jeszcze zaczerwienione ... Ewelka trzymam i kciuki i za ciebie Marta rownież ;) ... Jovanko zdrowia :* ... Zoneczko ja debridat daje już od tygodnia i nic nie pomaga dziś mamy szczepienie to będę pytala ... Ja tez wczoraj byłam zbadać podwozie i tez ok tyle ze jeszcze wszystko popuchniete przez to ze karmie i lekarz mi polecił ze i tak juz malo co dokarmiam i żeby zupełnie zrezygnować i przejść na mm ale chyba póki moge to będę karmić małego nawet jakby to miało być raz dziennie ... Na szczepienie jade sama AZ się boje jak zareaguje mój Filipek ... Napisze później co i jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik89 a moj lekarz był zdziwiony ze nie karmie i ze pokarm tak szybko mi znikną i ze nie dostałam jeszcze @. Zrobił mi usg i powiedział ze nawet nie widac zeby @ sie zbliżała no ale coz ja sie ciesze tyle ze nie mam w domu nawet złamanego tampona i zapomniałam go zapytać czy po porodzie cc mozna odrazu tzn przy pierwszej @ uzywac tampony? Wiecie cos? U Nas szczepienie za tydzien tez sie boje ale maz pójdzie z Nami bo ja kurde za miękka:/ jak byliśmy w szpitalu z tym podejrzeniem zapalenia płuc u Olisia to jak trEba go było trzymac do RTG a ten krzyczał płakał to ja razem z nim a maz go trzymał. Masakra wtedy tez usłyszałam od Pani robiącej zdjecie ze po co dziecku taka matka co płacze eh:/ Ale chciałam sie pochwalić czyms. Wczoraj osiągnęłam apogeum zmęczenia i jak zasnelam koło 23 to obudzialam sie o 5 na karmienie. A nawet nie słyszałam jak Oli o 1 sie budził zeby jesc pierwszy raz mi sie to zdarzyło no ale moj D wstał,zmienił pampuska, nakarmił oh ah także spałam prawie 6,5 h bez przerwy!!!! Czuje sie jak Mlody Bóg!!!!! Miłego dnia buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Hej, nie piszę bo jakoś nie mam weny. @ się skończyła pora na 15 cykl starań, na który nie mam ochoty jakoś... Ostatnio na nic nie mam ochoty, i jeszcze z M się sprzeczam o jakieś głupoty. wczoraj i przedwczoraj próbowałam dodzwonić się do ginekologa i nikt nie odbiera, chcialam się zapisać na wizytę, może dziś mi sie uda dodzwonić... Ten rok zaczął się dla mnie okropnie...Niech do mnie przyjdzie też szczęście:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was miło mam jedno pytanie W poniedziałek idę rodzić lekarz mówił coś o żelu że mi tam dadzą czy wiecie o jaki żel chodzi? Co on powoduje? Czy to boli ? Strasznie się boję że oni mi będą tym żelem szyjkę macicy masowali a tego nie zniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-) melduje sie ze zyje i przyznaje bez bicia ze mimo tego ze juz dawno ogarnelam mieszkanko z kartonow to nie bardzo was czytam i sama nie wiem czemu... u nas w miare ok J wciaz w trasie co strasznie mnie dobija i meczy ,Alanek mial wczoraj miec drugie szczepienie lecz dopadl go katarek wiec wyladowalismy u pediatry cale szczescie nic wiecej sie nie dzieje chociaz przez to jest strasznie marudny... ala a ty jak sie czujesz na ostatkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow stymulowana no to zes sie wyspala:)) matko te kolki widze ze ladnie daja popalic... w sumie teraz tez malo spie. jestem w 38tygodniu. I jest juz naprawde bardzo ciezko ze spaniem. Alez ten czas zlecial...dopiero co przeciez zaszlam w ciaze a juz jestem na wylocie. Ciekawe kiedy przyjdzie ten dzien. Teraz to juz mam przeczucia ze przenosze i beda mi wywolywac. 17.03 ostateczna data stawienia sie do szpitala.... to niby jeszcze chwilke. Ale do tego czasu moze sie wiele wydarzyc. Ale siedze mysle analizuje:D a przeciez i tak nie da mi to odpowiedzi bo wlasciwie moze sie zaczac w kazdej chwili . Ale zaden czop nie odszedl nie czuje zeby sie cos tam dzialo. Tylko maly daje popalic tymi przeciaganiami. Czasem naprawde bolesnie:) No nic czas sie ogarnac i wyjsc z domu bo niby cieplo:) trzeba dotlenic mozg. Skocze do pepco zobacze ten kocyk nessajka :) milego dnia laski :*:* Jovanko wracaj do zdrowia Mackowo zycze ci wiecej czasu zebys mogla nas nadrobic, Stymul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow stymulowana no to zes sie wyspala:)) matko te kolki widze ze ladnie daja popalic... w sumie teraz tez malo spie. jestem w 38tygodniu. I jest juz naprawde bardzo ciezko ze spaniem. Alez ten czas zlecial...dopiero co przeciez zaszlam w ciaze a juz jestem na wylocie. Ciekawe kiedy przyjdzie ten dzien. Teraz to juz mam przeczucia ze przenosze i beda mi wywolywac. 17.03 ostateczna data stawienia sie do szpitala.... to niby jeszcze chwilke. Ale do tego czasu moze sie wiele wydarzyc. Ale siedze mysle analizuje:D a przeciez i tak nie da mi to odpowiedzi bo wlasciwie moze sie zaczac w kazdej chwili . Ale zaden czop nie odszedl nie czuje zeby sie cos tam dzialo. Tylko maly daje popalic tymi przeciaganiami. Czasem naprawde bolesnie:) No nic czas sie ogarnac i wyjsc z domu bo niby cieplo:) trzeba dotlenic mozg. Skocze do pepco zobacze ten kocyk nessajka :) milego dnia laski :*:* Jovanko wracaj do zdrowia Mackowo zycze ci wiecej czasu zebys mogla nas nadrobic, Stymulowana szczesciaro ty to masz meza:) Olala czemu sie nie odzywasz? Usia halo halo ....zyjesz? Aaaa nie pisalam Wam tato mojego Ł juz po operacji pluca.guz byl lagodny cale szczescie juz dochodzi do siebie. Ma jeszcze jakies male guziczki ale nieoperacyjne na ten czas bo malutkie sa ma je tylko obserwowac czy rosna czy nie. Teraz czeka go operacja biodra. Tyle ze troche pozno ja ma. Sierpien . Mam nadzieje ze sie jako tako zrehabilituje do pazdziernika bo wtedy nasz slub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suchaj no dadzą ci bigosu potem wejdziesz na fotel rozkraczysz się d***m do góry lekarz nałoży na knage żelu i jazda, niemartw się będzie super.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo goscdarka to zesmy sie zgraly:) Czuje sie w miare. Nic nie czuje poki co zeby sie cos mialo zblizac. Dobrze ze juz ogarnelas sie z kartonow. Wspolczuje ci ze jestes sama tak czesto no ale coz zrobic taka ma prace....a ktos pracowac musi . w srode ide na KTG to zobaczymy co tam u maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo goscdarka to zesmy sie zgraly:) Czuje sie w miare. Nic nie czuje poki co zeby sie cos mialo zblizac. Dobrze ze juz ogarnelas sie z kartonow. Wspolczuje ci ze jestes sama tak czesto no ale coz zrobic taka ma prace....a ktos pracowac musi . w srode ide na KTG to zobaczymy co tam u maluszka. A noi wlasnie moja lekarka pojechala na urlop ostatnia wizyte mialam 12.02 i nie wiem wlasnie czy tak siedziec i czekac czy zapisac sie na jakas wizyte koncem lutego do kogos innego . Wiadomo tak glupio na ostatnia wizyte do kogos innego ale sama nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję obecność :) Nessaja jakbyś mogła wrzucić swoją listę zakupów to byłabym dźwięczna :P Bo właśnie uświadomiłam sobie że na mojej liście stworzonej wczoraj (na podstawie tej od Kasi) mam wszystko dla małego :) Ani jednej rzeczy do kupienia dla mnie :) :) xx Kasia12 czy Ty wczoraj miałaś na myśli szczura??? Ty nie masz naszego forumowego maila?? xx Dziewczyny co z tym mailem dla Kasia12?? xx Eweelka zaciskam mocno kciuki :) I bardzo wierzę w to że się uda :) A Ty teraz się oszczędzaj jak tylko możesz :) Odpoczywaj :) xx Żoneczka współczuję małemu tych kolek :( :( Biedny się namęczy :( Mam nadzieję że po tych kroplach i czopkach małemu ulży :) Zdrówka dla Was :) xx Stymulowana super że wszystko się zagoiło :) Teraz kochana możecie z mężem poszaleć :) :) Masz rację z tym jak w ciągu roku może się zmienić nasze życie :) W ciągu roku doczekaliście się swojego upragnionego skarba :) :) Cudnie się to wszystko u Was ułożyło :) I każdej staraczce tego samego życzę :* Powiem Ci że na Twoim miejscu byłabym jeszcze bardziej wkurzona na te pierogi :) Sama je lepiłaś i nie miałaś okazji spróbować :( Ja na szczęście nie robiłam kopytek tylko kupiłam, no ale nerwa miałam :) Stymulowana a może spróbuj z alkoholi na początek jakiegoś radlera :) Nie będziesz czuła takiego typowego piwa :) Albo może cider :) Nie wiem jak to jest pisane w polsce :) Cider czy sider :) Z lodem smakuje mi najlepiej :) xx Ewelina26 mocno zaciskam kciuki :) Tym razem się uda :) Ale pamiętaj - seks co drugi dzień :) :* xx Kasik89 dobrze że podwozie się zagoiło :) Odnośnie karmienia to wiadomo jest to Twoja decyzja :) I jeśli chcesz karmić małego chociaż raz dziennie to ja Cię w tym będę wspierała :) xx Stymulowana mąż na medal :) xx Zdesperowana tulę Cię mocno :* Wiem że już masz chwile zwątpienia i szczerze nie dziwię Ci się :( Jak po 5 cyklach czasami miałam dość :( Ale kochana warto walczyć :) :* Trzymam mocno kciuki za ten cykl :* Nie poddawaj się :) xx Gościu żel ma za zadanie (przynajmniej w uk) przyspieszyć skurcze i przyspieszyć niby całą akcję porodową :) Bez stresu :) Będzie dobrze. xx Darka w takim razie trzepa Ci skromnego kopa sprzedać :) Cieszę się bardzo że już ogarnęłaś kartony :) Napisz nam jak się mieszka na swoim, nowym mieszkanku? :) xx Alaa no teraz Twoja kolej :) Kurczę ale leci ten czas :) I tak jak piszesz analizowanie nic nie pomoże :) Jak mały zdecyduje się wyjść to wyjdzie :) Mi w pierwszej ciąży też czop nie wyleciał :) Zaczęło się od skurczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa mój gin pod koniec pierwszej ciąży też na urlop wyjechał i za 2 tyg kazał mi zglosić się do szpitala do jego kolegi i powiedzieć co i jak i że mnie przyjmie :) Ale nie dotarłam do kolegi :) Do szpitala dotarłam ale już na poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×