Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modernbarossa

15 tydzien ciazy , kto dolaczy ?

Polecane posty

Gość pomarańczowy las
mi gineolog potwierdził ciążę w 5 tyg. a typu tydzien przed planowaną datą okresu, miałam olbrzymie mdłości. później test ciążowy i potwierdzenie u lekarza. tak dokładnie to jestem w 7 tygodniu i 3 dni. także niedługo zaczne 8 tydzien, i mam wrazenie ze ten brzuch jest inny. moze sobie wmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
jetsem pod koniec 15 tygodnia , w 9 tygodniu wazylam 47 kg a teraz 50 i az czuje jak te kilogramy mi ciaza na kreoslup , czasem nawet z fotela mi ciezko sie podniesc . A jak tak dluzej troce pochylona jestem , zmywam naczynia , odkurzam czy prasuje to masakra bol tai nie do zniesienia . Wiesz nie mowie ze sobie wmawiasz bo znam przypadki gdzie od samego poczaku widac bylo ale to raczej nie dziecko widac tylko zebraly ci sie wody i ogolnie mozesz miec wzdecia i dlatego tak widac . mi nie bylo na poczatku kompletnie nic widac , ajak potem zaczelo rosnac , to jak bylam w 12 tygidniu na usg z przeziernoscia karkowa to lekarz popatrzyl na mnie jak na wariatke ze juz mam taki zaokraglony brzuszek ale dopoiero ponad tydzien potem mi wywalilo ze tak powiem ze juz sie nie da uryc . Dzisisiaj taka mialam mega mila sytuacje w sklepie , Stoje opierajac sie o wozek z zakupami i czuje ze mi slabo a ze mialam obcisla koszulke na sobie brzuszek widoczny a przede mna stal facet i mial pelniutenki koszyk i mwi mi zebym stanela przed nim bo zaraz mu tu zemdleje i zaczal mi gratulowac na koniec :)Pierwszy raz mnie cos taiego spotalo :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny,ja jestem w 16 tc.ale niestety jeszcze nie wiem co noszę pod sercem:)Może dowiem się 9.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Czesc Karola witaj wsrod nas :) Oj to zadna z nas nie wie jeszcze , jakies tajemnicze te nasze malenstwa sa :) hihi :D CIesze sie ze coraz wiecej ans tu jest . Juz niedlugobedziemy mogly rozpoczac odliczanie do narodzin :D Sie wydaje ze 5 miesiecy to ta dlugo ale szybko minie zanim sie obejrzymy juz beda nasze szraby na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
To prawda z tym brzuchem w 1 miesiacu ,ale to nie dziecko wiadomo :) .Ja poprostu zawsze przed okresem puchlam,wody sie zatrzymywaly i zawsze wazylam 1.5 do 2kg wiecej i w dzien okresu spadala waga a ja mialam calkowicie plaski brzuch.I jak zaszlam w ciaze to opuchlam jak przed okresem nabralam 1.5 kg i okres nie przyszedl a ja taka zostalam :) Wiec roznice czulam odrazu :) A teraz mam brzuszek tylko malutki.I powiem wam mieszkam w kraju gdzie duzo otylych osob i dziewczyny mlode bez ciazy wygladaja jak wciazy :) Wiec ja ze swoim malutka pileczka nie rzucam sie w oczy jako ciezarna.A w pracy do tej pory bluzy nosilam i to normalne (nie mega szerokie) nikt nic nie podejrzewal a ja nie chcialam nic mowic narazie ,ale sie zdziwia jak tak nagle przyjde w obcislej koszulce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
jakby byla zima to bez problemu mozna iryc , wystarczy troche luzniejsza bluza i nic nie widac ,a ze lato przyszlo to juz wyjscia nie mamy i trzeba bedzie sie przyznac choc u mnei to juz wszyscy wiedza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
takiwww.mothercare.com/Mothercare-Xpedior-Pram-and-Pushchair-Travel-System/LX2243,default,pd.html#avtc=3fee0b0e655ddbf69796318299d7d67b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
nie wiem czemu nie moge dodac linka wiec mozna skopiowac ardes zaczynajac od www .Co sadzicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny ja jestem w 15 tyg. ciąży termin na 22 października,a z usg na 19 października, można dołączyć?? Ja też nie znam płci dziecka, mam nadzieję, że może 7 maja się dowiem, coś czuję, że to będzie synek, maż by się ucieszył, ja bym wolała córkę, ale w gruncie rzeczy jest mi to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
witam przyszłe mamy,jestem w 12tyg,termin na 10.11,moja druga ciąża,mam juz synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
tez nie znam płci dziecka,7 maja jestem umowiona na usg genetyczne,mam nadzieję,że będzie wszystko ok,i dowiem się wtedy.marzymy o córeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny :) milo ze zechcialyscie do nas dolaczyc . Jak sie czujecie? ja tez wlasnie mam przeczucia ze bedzie synek : ) ale 15 maja mam nadzieje sie ujawni ,: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
od początku czułam się żle,nic tylko jadłam i spałam,wymioty i mdłości do godz 15,teraz jestem na l4,siedze sobie w domku.co ciekawe,całą pierwszą ciążę pracowałam i czułam się świetnie.nic jeszcze nie mam dla maleństwa,po usg pojadę na zakupy.przeraża mnie termin-listopad,zimno,mokro,nie bardzo jak wyjść na spacer będzie,nie cierpię jesieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
ile macie lat,mamusie?ja 33:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
u mnie na poczatku do konca praktycznie 13 tygodnia mialam takie mega mdlosci ale zadnych wymiotow choc mopdlilam sie o nie mialam nadzieje ze chco na chwile mi ulzy . Ale wiadomo przez to moja waga szla w ggore mimo braku apetytu na poczatku kompletnie ale potem jak sie zaczelo to masakra , az sie boje w maju stanac na wadze :) Ja mam 22 lata : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
a co do terminu ja mam na 17 pazdziernika i az strach myslec jaka bedzie pogoda , wlalabym juz na wiosne urodzic przynjamniej mozna z maluszkiem wyjsc swobodnie , a ta to pewnie deszcz , zimno , wietrznie i ciezko bedzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1029
Hey dziewczyny:) Na początku wszystkim gratuluje:) Ja jestem w 13 tc, wczoraj byłam na badaniu:) Cudowne uczucie widzieć takiego maluszka:) Nawet pomachał do mnie rączką:) Termin mam na 31 października;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
witamy witamy :) Ja juz badanie usg to pierwsze mam za soba ale nie moge sie doczeka ,a le to prawda uczucie niesamowite i nie do opisania . A wiesz juz czy chlopczy czy dziewczynka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie z wagą stoję 54,7 kg, fakt pierwszy trymestr strasznie przeżyłam, wymioty, zmęczenie i chyba wszystkie inne możliwe objawy. Teraz już jest lepiej, ale nie mogę się przyzwyczaić do uczucia wiecznego nawracającego nieopanowanego głodu i ciągle chce mi się pić. Ja mam 29 lat i jakoś nie czuję się na swoje lata i dlatego czasem się zastanawiam czy za młoda na dziecko jestem hehe Po mnie jeszcze nie widać ciąży, wieczorami maluch sobie mieszkanko powiększa i mnie wypycha hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
boicie się porodu,dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
ja z kolei w nocy do toalety muszę wstawać kilka razy,potem zasnąć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1029
Niestety jeszcze nie wiem;/ lekarz chciał podejrzeć, ale nic to nie dało;/ teraz idę 21 maja i doczekać się nie mogę:) może wtedy się dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1029
Odstawiłam Folik i teraz mam brać do końca Prenatal Classic. Porodu narazie się nie boję może nie będzie tak źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1029
Macie jakieś typy imion dla swoich maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
O porodzie staram sie nie myslec narazie zaczne za jakes 2 moze 3 miesiace D Ja biore tylko Femibion 2 i podobno mam go brac do onca ciazy , i naprawde po nich czuje sie dobrze , tylko niestety tu u mnie to jest bardzo drogie i jak tylko bede w polsce mam zamiar kupic sobie zapas . Moj robaczek nie chcial sie pokazac , ale smialam sie ze po tatusiu ma ze nie lubi jak sie mu zdjecia robi bo jak tylko learz chcial buzke alebo miejsce intymne uchwycic to zarywal tak jakby raczka :D A imiona to naprawdopodobniej Oscar albo Wiktoria choc mi sie podoba tez Kornelia ale moj partner nie chce sie zgodzic na to imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
Maja lub Milena,dla chłopca mąż ma wymyslić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA!
Oskar-podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Maja mi sie tez podoba :) Dla dziewczynki jest tyle ladnych imion a dla chlopca w sumie niewiele :) Oscar moze i popularne w Polsce ale mi sie strasznie podoba :) jeju juz nie moge sie doczeac nastepnego usg , jakos spoojniejsza wtedy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1029
A Kubuś?:) dla dziewczynki jeszcze nic nie mam, ale wczoraj zaczęłam zastanawiać się właśnie nad Kornelią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×