Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modernbarossa

15 tydzien ciazy , kto dolaczy ?

Polecane posty

Gość zuzka1151
Modernbarossa ma rację - nie da się ciąży tak bezobjawowo przejść, ja juz nie zwracam zbytnio uwagi na rózne dolegliwości które mnie dotykają, chyba, że trwają zbyt długo i mi utrudniają funkcjonowanie, tak było jak bolał mnie brzuch ciągle, przestałam więc o tym myśleć i przestało boleć, chyba myślami ściagałam ten ból :) aktualnie dokuczają mi tylko bóle głowy no ale w ciąży to podobno norma więc powodu do niepokoju nie ma :) życzę Wam zdrówka i jak najmniej powodów do zmartwień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
youtube.com/watch?v=mol-HdzhvUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
Hej wlasnie zamowilam sobie wozek ,co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
Jak wam mija dzionek??? Ja troche bylam zajeta przez weekend jak zawsze.Czuje sie nawet fajnie i powoli odczuwam ruchy takie delikatne.Nastepny scan mam 15 lipca ,wiec troche musze poczekac :) Moze sie dowiem jaka plec, jestem taka ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
u mnie dobrze, rano mnie głowa pobolewała ale się rozruszałam i mi przeszło, poza tym duchota i ciepło zarazem, każdy kracze, że burza będzie..... tasia, wózek fajny, mnie sie bardzo podoba bo wygląda na lekki, nie lubię takich kolosów z wielkimi napompowanymi kołami :/ mnie mały potrzebny bo mam małe autko w które musi się zmieścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc dziewczyny , ja tam dzien Wam mija ? Bo mnie jakies mega lenistwo dzisiaj oggarnelo ale stwierdzilam ze jeden dzien poleniuchowac nic nie zaszodzi , w koncu niewiele nam czasu zostalo taiego spooju , bo jak malenstwo przyjdzie na swat bedziemy mialy rece pelne roboty . U mnie pogoda koszmarna cala noc i dzien leje i grzmi , a w nocy byla ogromna straszliwa burza co utrudnialo mi ssen ale i ta dzieki Bogu czuje sie mega wyspana wiec jest w porzadku . Co do boli glowy owszem tez mewam czesto . szczegolnie jak jestem zmeczona i ne mam na nic sily ale przespie sie chwilke i zaraz mi ono przechodzi . >Objawy no cotz kazda ma z nas ich wiele ale mylsenie o nich i kiedy przejda sprawia ze tylo sie nasilja , taa sila persffazjii . Nawet dobrze zeczuc ze sie jest w coazy bo jakby sie nic nie czulo to mogloby byc gorzej jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
u mnie dzisiaj słonecznie ale wieczorem była duża burza, piorun gdzies blisko walnał i prąd wysiadł - pewnie to ta moja burza poszła do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
czesc , dzien dobry dziewczyny :) Jak tam porane ? Wyspalam sie w konc ,pogoda znosna dzisiaj wiec za niedlugo pewnie wezme sie za porzadi bo wczoraj nie mialam sil kompletnie , a ja u was ? Jak sie czujecie ? Ja dzis wyjatowo dobrze nie ma co narzekac : ) Wieczorem dostalam taiego strasznego skurczu lydek ze nie moglam sie ruszyc , bol nie do zniesienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
ja od 3 dni czuję, że żyję, nareszcie! mam jeszcze mdłości ale nauczyłam się nad nimi jako tako panować. Czuję się jak przed ciążą, nic mi nie dokucza, dziś nawet trochę się poopalałam :) ah no i czuję już swojego maluszka, jak siedzę spokojnie to wyraźnie coś rusza się w brzuchu :) moja mała istotka :) fajne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
ja nadal czeam az moje malenstwo da mi znac o sobie . Oczywiscie czuje cos taiego dziwnego po lewej stronie ale nie sa to chyba ruchy malenstwa albo takie bardzo slabe , szczegolnie jak odpoczywam ujawniaja sie . Juz bym chciala poczuc tego skarba malutiego , nie moge sie tego doczekac :) A co do objawow , tez czuje sie juz naprawde dobrze w porownaniu z poprzednimi tygodniami mozna rzec ze wspaniale. Dokuczaja mi tylko wachania nastrojow ale tak to bardzo okej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
już niedługo na pewno maluszek da o sobie znać :) a swoją drogą co tu taka cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
wlasnie strasznie cicho , chyba dziewczyny zapracowane strasznie sa :) dzisiaj u mnie przepiekna pogoda az chce sie zyc , ale nadal leze sobie wlozeczu i jaos nie chce mi sie wstac , ale zaraz spacere maly chyba sobie zaserwuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
Karola gratuluje drugiej coreczi ,pewnie sie cieszysz :) Ja srody czeam i mam nadzieje ze tez sie dowiem : ) A wigole co u Was ? Jak sie czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
ja dzisiaj w miarę dobrze, rano jakaś byłam słaba ale pojechałam na zakupy i mi przeszło tylko znowu mnie głowa trochę boli, pewnie na burzę....poza tym ok, dziś wieczorem mam wizytę u gina a na usg jeszcze muszę zaczekać do połowy czerwca, ciekawa jestem kto zamieszkuje mój brzuszek - uwypuklił się juz trochę, nie zapinam juz guzików :P wczoraj weszłam za to na wagę i przytyłam od początku ledwo 2 kg a to już koniec 4 miesiąca fajnie, że już znasz płeć dziecka, gratuluję drugiej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 18 tc i też przytylam 2 kg,ale mala zdrowa i wszystko jest ok.a wszyscy mówili że to będzie chłopak a tu taka niespodzianka?!ale mam spory brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
ja 17 tc i schudłam 1 kg.... ;) brzuszek już mam konkretny :D ehh dawno mnie nie było jakoś ciągle brakuje czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
eee no to widzę, że nie mam się co martwić wagą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
dziewczyny a chodzicie już do szkoły rodzenia? bo w sumie to nie wiem kiedy się zapisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaRAZYdwa
Zuzka, ja się przy córce nie zapisywałam do szkoły rodzenia i teraz też nie mam zamiaru- jak dla mnie strata pieniędzy, co bedzie bolało, to będzie, a co urodzisz, to urodzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
aha, u nas to jest bezpłatne ale w sumie się zastanawiam czy to faktycznie takie potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
szola rodzenia ? eh caliem o tym juz zapomnialam , nie wiem czy ma to jakis sens wogole tam chodzic , przeciez nie urodza za nas ale bede musiala o tym pomyslec i zapytac w szpitalu o to, sama nei wiem . A co wy o tym myslicie? U mnie brzusze coraz wiekszy nawet znajomi torych wczoraj na ulicy spotkalam od razu zauwazyli brzusze i musialam oczywiscie sie przynac a jeszcze nie dawno mozna bylo uryc , ale mi sie podoba ze rosniemy bo to zna ze malensto sie dobrze rozwija : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że szkoła rodzenia to tylko szkoda kasy.Racja,nikt za nas nie urodzi i wiadomo że będzie boleć.Ja wolę ta kasę wydać na malucha albo na starsza córkę.Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
arola i tu cie popieram i chyba sam tez zrezygnuje z tej szoly , wydawanie kasy w bloto to jest tak naprawde , a z tego co slyszalam coraz mniej osob chodzi na taie zajecia teraz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka1151
czyli dwa głosy przeciw już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modernbarossa
no bo po co wlasciwie wydawac pieniadze na cos praktycznie nie potrzebnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×