Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Delicja_86

Chcę zorganizować wesele, tylko gdzie? - Końskie i okolice

Polecane posty

Gość Delicja_86

Poszukuję lokalu, w którym będę mogła wraz z narzeczonym zorganizować uroczystość weselną. Interesuje nas miejsce położone w spokojnym miejscu. Oczywiście obsługa, wygląd sali itd. znaczenie, nawet większe. I najlepiej gdyby miejsca noclegowe były włączone w obiekt albo dzieliły 10 metrów :) Wolelibyśmy gości zatrzymać na noc i zapewnić komfort zamiast niepotrzebnie męczyć powrotem do domów, a następnie znów na salę, bo poprawiny nazajutrz też sprawą oczywistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dworek Korytków- według mnie to będzie najlepsze, bo pamiętam jak moja siostra tam miała wesele i było bardzo fajnie,ale to już Twój wybór. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1986
ja polecam bońka motel orlen na warszawskiej.hotel jest :) obsluga jedzenie cena wszystko w jak najlepszym porządku :) ja sama mam tam niedlugo wesele i skorzystalam z opinii kolezanek ktore byly bardzo zadowolone. Sala nie jest jakas wyszukana, ale robi wrazenie, jedzenie pdoobno wyśmienite :) jak bede po weselu dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka1986
ale w szoku jestem ze tutaj ktos z takiego miasta napisal jak Konskie :-) wow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermilion
Też Ci polecam ten dworek w Korytkowie. Powiem Ci tak zajrzyj na stronkę obejrzyj galerię to sama będziesz wiedziała że to jest idealne miejsce na organizację wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie na temat hotelu 'Eljot' w sielpi? ktos mial tam wesele albo byl? ciekawi mnie jakie tam jest jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monarka
dworek w korytkowie ma ochydne jedzenie. Lacona albo Orlen uwazam ze te sale sa najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście bardzo podoba się Dworek w Korytkowie... Nie mam pojęcia jak można sugerować, że serwują ohydne jedzenie... Czy to może złośliwość ze strony konkurencji? Akurat w okolicy Końskiego nie ma zbyt wielkiego wyboru. Moim zdaniem Dworek jest numerem jeden, za kuchnię, obsługę oraz wystrój wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można się spytać czy można tam też przenocować? Mają miejsca hotelowe? Bo tu nikt nie poruszył tego tematu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinilla_83
Przecież to jest hotel, logiczne zatem, że jest oferta noclegowa. Ludzie, wystarczy na stronę zajrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile za dobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×