Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta.jfd

Ok. 30-latki mające do zgubienia min. 10 kg do wakacji

Polecane posty

Gość Edyta.jfd

Jak w temacie. Szukam dziewczyn w wieku ok. 30 lat, mających do zrzucenia min 10 kg. Na Kafeterii niestety nie jest zbyt bezpiecznie, bo każdy może te wpisy przeczytać, pomarańczowe nicki mogą dokuczać itd. Dlatego zapraszam Was na stronę gdzie mamy naszą zamkniętą grupę. Zamknięta grupa to forum z wybranymi dziewczynami. Nikt inny nie może tam wejść, przeczytać, napisać. Można więc tam bez obaw wklejać swoje zdjęcia i pisać o wszystkim. W stopce ustawia się tam pasek wagi, są liczniki kalorii itd. Jest nas tam ok. 10 osób z różną wagą (od 60 do 120 kg) i na pewno ciepło przyjmiemy każdą nową dziewczynę. Piszę o tym tutaj, bo wiem, że jest tu dużo dziewczyn które na poważnie chcą schudnąć. A my szukamy nowych osób do naszej grupy Jeśli cenicie sobie prywatność to zapraszam. Jeśli jesteś zainteresowana, wejdź http://vitalia.pl/index.php/mid/71/fid/711/kalorie/diety/group_id/24405/group_invitation_request/1 i kliknij "Wyślij prośbę o zaproszenie do Założyciela Grupy." Jeśli nie masz konta, to możesz się zarejestrować, to naprawdę moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giętka..81
ja byłam kiedyś w grupie na vitalii i faktycznie fajnie tam jest, bardzo bezpiecznie i swojsko, bo nikt nie ma wstępu, grupa niestety rozleciała się z czasem jak to wszędzie bywa, a ja wtedy znalazłam kafeterie mam wysłac prośbę do tej "orsei"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i will come backk
Byłam tam na forum głównym, coś słyszałam o grupach wsparcia ale nigdy się bliżej nie zainteresowałam. Skoro mówicie, że jest ok, to za chwilę zajrzę. Rzeczywiście denerwuje mnie, że tutaj ciągle wtrącają się orange-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta.jfd
gietka, tak, właśnie do niej :) Sporo piszemy, dużo ze sobą gadamy, nie tylko o odchudzaniu. Prowadzimy cotygodniowe tabelki itd. Słowem - zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta.jfd
Zupełnie bezpłatne. Płacisz tylko jeśli chcesz porad np. psychologa czy stylistki, ale z tego przecież nikt i tak nie korzysta :P Forum jest bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta.jfd
Podbijam i serdecznie zapraszam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta.jfd
Zapraszam ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem tylko to że
Ok, ja wysłałam prośbę o zaproszenie.Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta.jfd
podbijam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta.jfd
Nieprawda, każdej osobie która się zgłosiła, wysłałam zaproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigana
kliknelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×