Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gorzki smak raju

Chcę wrócić do męża !!

Polecane posty

Gość Gorzki smak raju

Popełniłam najgorszy błąd w swoim życiu i dałabym wszystko by cofnąć czas !! Mam 25 lat a od 4 jestem mężatką , tzn.byłam nią pół roku temu ....Rozwodu z mężem nie mam ale to kwestia czasu . Wracając do początku mojej historii zaznaczę , że wyszłam za mąż za swojego pierwsze seksualnego mężczyznę-mojego męża , którego zraniłam tak bardzo , że przez te 6 miesięcy co byłam w ramionach innego On cierpiał tak mocno , że nawet nie złożył pozwu o rozwód . Wiem jednak , że na dniach to zrobi :( ...Wyszłam za mąż jako 21 latka z wielkiej miłości ! Przed pierwsze 4 lata żyłam jak księżniczka w bajce . Mąż był świetnym kochankiem i to z nim poznawałam seks .Niczego mi nie brakowało. Potrafił "zdziałać" cuda w sypialni !! Ale jak to bywa w życiu , nie każda bajka kończy się happy endem ! Zauroczyłam się w innym mężczyznie i będąc pod wpływem alkoholu przespałam się z nim . Przyznałam się mężowi a On zamiast się złościć to zaczął obwiniać siebie ponieważ w tym okresie mieliśmy wyjątkowo mało czasu dla siebie ... Odeszłam od niego i zamieszkałam w kochankiem .....Wróciła tęsknota do męża i chcę do niego wrócić ! Ale jak Go odzyskać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdul wisimulacha
napisze jedno...smutne to:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micry fiucik
jemu to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @Emma@
rozmawiałas z mężem o powrocie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasi4
powiem Ci że masz marne szanse!!!! Jestem w sytuacji odwrotnej niż Ty tzn ja jestem na miejscu Twojego męża i powiem tak choćby nie wiem co teraz robił w życiu bym do tego człowieka nie wróciła.... Więc proponuje zacząć układać sobie życie tak aby wiecej nie ranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blue eyes28
mieszkasz nadal z kochankiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzki smak raju
nie mieszkam juz z kochankiem . Rozmawiałam z mężem tydzień temu i własnie wtedy dowiedziałam się , że dopiero teraz planuje złożyć pozew o rozwód . Ale wysłuchał mnie i widziałam , że nie chce tego rozwodu !Wiem, ze mnie kocha nadal i dlatego będę walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja;;;
autorko zaciągnij męża do łóżka to się pogodzicie ;) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzki smak raju
Anastazja myślę, że jeśli mnie nadal kocha to i bez łóżka da mi szansę . Ale brakuje mi seksu z nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnal Chałabała
Jak to śpiewał kiedyś Kazik "bo każda kobieta ma sobie coś z dziwki".... czytając taki syf drogie Panie zastanówcie się ile z was jest kobiety a ile dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrowokatorr
Nasuwa się pytanie. Czy była to miłość ? Czy tylko ruchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameli@2
Mi mąż wybaczył zdradę :)Wierzę że tobie równiez wybaczy ! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po osi czasu
dlatego wychodzenie za maz, zenienie sie i rozmnazanie powinno byc dozwolone od 30stki, kiedy juz wiemu co chcemy i kiedy juz zdobylismy doswiadczenia, zbawilismy sie, nauczyli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameli@2
to fakt Mysle że autorka się nie wyszalała i przed ślubem nie poznała smaku seksu z innym i oto efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrowokatorr
A cóż ma smak seksu z innym ? Czy chodzi o ilość, czy o jakość ? Czy kobieta musi mieć skalę porównawczą ? Czy facet musi mieć kilka partnerek ? Czasem ten pierwszy raz jest wspaniały. Nie rozumiem dlaczego do 30 trzeba zaliczać iluś tam partnerów. Może od razu iść do domu publicznego i tam realizować swoje plany porównawcze i SZALEŃSTWA:P Oj głupie pasztety. Pieprzycie głupoty rodem z burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak w każdym facecie jest coś z kurwiarza, każdy z nas popełnia błędy, oczywiście, że to, co zrobiłaś było haniebne, ale życzę Ci by mąż Ci wybaczył. choć ja bym nie wybaczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest prosta- zdradzila bo chciala zdradzic, jesli ktos ma w sobie koorewski gen to zdradzi tak czy inaczej. Jesli chodzi o moje zdanie to zdrada rowna sie koncowi zwiazku. Zdrady sie nie wybacza!!!!!! To tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzki smak raju
Amelia nie związałam się z kochankiem by sprawdzic jak smakuje seks z innym mężczyzną ! Z mężem mi było cudownie w łóżku . Zauroczyłam się w nim .A że zdradziłam męża będąc pod wpływem alkoholu to postanowiłam odejść po tej zdradzie i dlatego związałam sie z kochankiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzki smak raju
prowokator nie bylo miłości a jedynie zauroczenie kochankiem i to , że byłam wypita ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zdrady do zamieszkania
z kochankiem jest w hoooj daleka droga, więc nie zciemniaj nam tutaj, że wystarczy wypić i się puścić aby od razu rzucać męża i mieszkać z kochankiem 0/10 Provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameli@2
u mnie było troche inaczej bo ja przez rok ukrywałam romans , który się wydał .I dopiero po tym jak mąż mnie wyrzucił (dosłownie!) z domu zaczęłam układać sobie zycie z kochankiem . Ale po pewnym czasie spotkałam sie z mężem i wylądowaliśmy w łóżku.... wtedy zrozumiałam, że chce wrócic do męża .Długo sie starałam o Jego wybaczenie ale udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameli@2
u mnie było troche inaczej bo ja przez rok ukrywałam romans , który się wydał .I dopiero po tym jak mąż mnie wyrzucił (dosłownie!) z domu zaczęłam układać sobie zycie z kochankiem . Ale po pewnym czasie spotkałam sie z mężem i wylądowaliśmy w łóżku.... wtedy zrozumiałam, że chce wrócic do męża .Długo sie starałam o Jego wybaczenie ale udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrowokatorr
A cóż ma alkohol do zdrady. Gdybyś kochała męża nie zdradziłabyś. Kochanek puścił w trąbę to chciałaś się podczepić z powrotem do męża. Ściemniasz i tyle. Jak może jednorazowy seks po pijaku zaważyć nad taką decyzją jak bycie z popychaczem. Brak jakiejkolwiek logiki, motywacji i sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzki smak raju
Amelia ale jak udało ci sie ukrywać tyle czasu romans przed mężem? Ja powiedziałam mężowi dokładnie po tygodniu o zdradzie a bardziej to chyba się przyznałam bo On zaczał cos podejrzewać. U mnie było to na tyle "widoczne" bo ja wyjechalam na5 dni do siostry , która mieszka w innej części Polski .Tam poznałam kochanka ...On strasznie mi sie spodobał(wiem-żenada ) a że do tego mnie uwodził...I wylądowałam z nim w łóżku jeszcze tego samego wieczoru ! Gdy wróciłam do domu to bylam "nieobecna" jak to zauważył mąż. W tym czasie cały czas pisałam z kochankiem i chyba to dodało mi odwagi na przyznanie sie do zdrady . Spakowałam sie i pojechałam do niego . Zachowałam sie strasznie ale mam nadzieję , że mi wybaczy . Teraz mieszkam u siostry i zakonczyłam związek z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrowokatorr
Pełna prowokacja. Nie wieżę żeby można było być takim pustakiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ójrzałaś pÓstkę?
gópia piPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze wierze
nie wierze ze ludzie sa zdolni do takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko.....
autorko podstawowe pytanie dlaczego zakonczyłas zwiazek z kochankiem?? czy czsami nie było tak że to Ty jemu sie znudziłas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh w stare K.
tylko frajer zwiazał by sie zpowrotem z taka kurwa jak ty. no tragedia faceci nie maja za grosz honoru. rozumime jak ktos sie ruchał przed slubem i se zmienial partnerow ale po slubiie albo bedac w zwiazku!!! i se pozniej myslisz jak to kochac spuszczał ci sie w kazda szpare i do ryja i sie z toba całowac bueeee no kurwa na drugi dzien złozył bym pozew. a czekal 6 miesicy bo taka jest procedura w orzecznictwie rozwodowym ze musicie nie mieszkac chyba pol roku razem zeby starac sie o rozwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×