Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wstretny brzuch

brzuch 1,5roku po cc

Polecane posty

Gość wstretny brzuch

witajcie ! zwracam sie tu głównie z pytaniem do dziewczyn po cc,otórz ponad połtora roku temu ,,urodziłam" bliźnieta przez cesarskie cięcie,wiadomo w czasie ciazy przytylam ,dorobilam sie rozstepow i roznych ,,przyjemnosci " po porodzie zostało mi 5kg, ktore w szybkim czasie zgubiłam,starałam sie ćwiczyć ,pielegnowac różnorakimi preparatami okolice brzucha by ta skóra jakoś się wciągnęła jednak te wszystkie moje domowe zabiegi nie przyniosly jakiegos wielkiego efektu.Została mi tzw,kangurza torba nad miejscem szycia,zle sie z tym czuje poniewaz jestem stosunkowo szczupla ,przy 172zm wzrostu waże 58kg ale ten brzuch to poprażka,dopóki stoje jest ok ,ale kiedy sie tylko zegne lub usiądę,skóra jest okropnie pomarszczona no i pepek to tragedia.Możecie mi polecic jakies zabiegi ,ewentualnie kosmetyki by cos z tym dziadostwem zrobić?całą ciąże starałam się dbac o siebie ,samrowac masciami,olejkami,ale jak widac taka moja natura ze wyrzucaam tylko pieniadze w bloto,z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×