Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MAMAPOMOCY

Czy można odwołać się od UGODY alimentacyjnej jeszcze nieuprawomocnionej ??

Polecane posty

Gość MAMAPOMOCY

WITAM Wczoraj miałam sprawę o alimenty dla mojego rocznego dziecka, niestety kompletnie ogłupiałam na tej sali... Zjadły mnie nerwy sędzina była okropnie nieprzyjemna i od początku wysłuchiwała bardziej mojego 'eks' zażądałam od ojca dziecka kwoty 750zł miesięcznie poniewaz koszty utrzymania tak małego dziecka są duże tym bardziej że bardzo często choruje... Weszłam na salę i sędzina od razu zaproponowała ugodę pow ze mamy dogadac sie miedzy soba ojciec dziecka zaproponowal 350zł ja sie nie zgodzilam wiec podwyzszyl do 380 rowniez sie nie zgodzilam sedzina podwyzszyla do kwoty 400zł i zapytała mojego ek czy sie zgadza oczywiscie zgodzil sie nastepnie kazano mi wstac i odpowiadalam na pytania potem przyniesli mi jakis papier do podpisania dopiero pozniej zorientowalam sie ze podpisalam ugodę! Ojciec dziecka grozi mi i cieszy sie ze to bylo najgorsze moje wyjscie z tej sytuacji stwierdzil ze nie bd płacił i odwola sie o zmniejszenie kwoty ... kłamal w sadzie jak tylko mógł zrobil z siebie ofiare a ja walczac o dobro mojego dziecka wyszlam na naciagaczkę;( . CHCIAŁABYM PORADZIC SIĘ WAS czy w związku z tym że prawdopodobnie ugoda nie zostala jeszcze uprawomocniona czy moge jeszcze jakos sie odwolac zmienic zdanie chciałabym aby 'TATUŚ' dostał wyrok... Gdzies slyszlam ze mam na to 7 dni czy to prawda????? POMÓŻCIE PROSZĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×