Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarlenaPłock_

Dowiedziałam się o zdradzie

Polecane posty

Gość MarlenaPłock_

Dzisiaj miałam jeden z najgorszych dni w moim życiu. Po południu zadzwonił dzwonek w drzwiach, a tam kobieta, oznajmia mi kim jest, jest kochanka mojego faceta,.... świat mi się zawalił nie wiem co robić:( Ona wiedziała od pierwszego dnia o mnie, ale gdy ten chciał z tym skończyć, ona wolała mnie poinformować z kim ja dzieliłam życie. Nie wiem co robić, jesteśmy razem już 7u lat, nie mieszkamy razem, nigdy wcześniej jej nie widziałam, skad ona dowiedziala sie o mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metyska33
kochanki czesto wiedzą o tej drugiej, znacznie wiecej niz nam sie wydaje, i przewaznie tylko wtedy uswiadamiaja nas gdy facet ja odrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze w takiej stuacji
świnia z twojego faceta, miał Ciebie a świadomie przekroczył granice, szukał na boku czegos lepszego, ja bym z takim nie była, tzn nie wybaczyla zdrady, bo taki bedzie zdradzał zawsze to taki typ. Co za cham, nawet nie mial odwagi sie przyznac, nie ma nic gorszego jak dowiedziec sie o takim ciosie od obcej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerrtty
przecież to nie był twoj mąż czy nie? wiec byl wolny. nota bene ty tez bylas jego kochanka, tak samo jak tamta. zoną przeciez nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×